DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
18.144
Cevap
114
Favori
1.216.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1194 Mesaj
      01 Ekim 2012 23:30:04
      arkadaslar hafiza durumundan bakinca usb bellek 1.7 gb kullanilan 1.63 gb neredeyse dolmus sd kart bos duruyor bu bahsettiginiz rom olayini yapmadan bu yer kaplayan uygulamalari tasimak imkansizmi veya sd karti usb gibi gostermek ne dersiniz,

birde ben moboyu sildim tavsiyeniz ile mx player yukledim bunun 5,6,7 gibi codecleri var hepsini ayri ayri kurmakmi gerekiyor...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
      vicdandır;
      Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.
    • Yarbay
      2807 Mesaj
      02 Ekim 2012 01:57:45
      quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Alıntıları Göster

kisa yolunu soyleyim size kapatma dugmesine 1-2 saniye basili tutun gelen menudeki "veri agi modu" tiklayinca aciksa kapatir, kapali ise acar...

bu sekılkapattıgında paketınde kac mb ınternet kaldıgını da ekrana dusuyor,

ancak sırket hattımda kullandıgım tarıfede kac mb ınternet kaldıgını goremıyorum.

neden ınternet paketı aldıgımızda bu dugme ıle ınternetı kapattıgımızda kalan mb'ı gorebılıyorken,tarıfelı kullanıcıyken gostermıyor

bılen var mı?

|
      |

• Yüzbaşı
      910 Mesaj
      02 Ekim 2012 08:05:07
      Bildirim, internet sağlayıcısı ile ilgili vodafone bildirim vermiyor ancak turkcell veriyor avea yı bilmiyorum. (sorgulamadan bahsetmiyorum)

• Binbaşı
      1194 Mesaj
      02 Ekim 2012 09:04:13
      quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

Bildirim, internet sağlayıcısı ile ilgili vodafone bildirim vermiyor ancak turkcell veriyor avea yı bilmiyorum. (sorgulamadan bahsetmiyorum)

avea vermiyor...

|
      |

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
      vicdandır;
      Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.
    • Yüzbaşı
      413 Mesaj
      02 Ekim 2012 10:55:03
      Benim bildigim avea'da veriyor.
      Fatutasiz kullandigim donemden hayirliyorum.
      3g kesildigi an ekrana bildirim kutusu geliyordu.

• Yarbay
      3170 Mesaj
      02 Ekim 2012 10:57:33
      quote:

Orijinalden alıntı: asdfghjkll

Benim bildigim avea'da veriyor.
      Fatutasiz kullandigim donemden hayirliyorum.
      3g kesildigi an ekrana bildirim kutusu geliyordu.

avea yeni nesil tarifesini kullanıyorum bildirim belmiyor

|
      |

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

• Yüzbaşı
      413 Mesaj
      02 Ekim 2012 11:10:22
      Yok gelmiyomus baskasinada sordum.
      İlginc olay musteri hizmetleri paso ariyor bugunlerde bi soralim bakalim sorgulama disinda belli basli tarifeler mi veriyor yoksa bi ayar mi soz konusu...

*cm9 kullananlar icin bildirim ekrani gosterilicek dugmeler ayarlarindan mobil veriyi isaretlesin.
      Kapatmak istediginde ana ekranda bildirim ekraninda tek tikla kapatip acabilir.
      Ben ekran parlakligi degisimi vs ordan hallediyorum.

|
      |

• Teğmen
      141 Mesaj
      02 Ekim 2012 11:46:40
      arkadaşlar acil yardım
      galaxy w
      fabrika ayalarına telefonu döndürürken gmail hesabının şifresini istemesi gerekiyor birkere sıfırladım başka hesap yükledim ama şimdi o şifreyi istemeden sıfırlıyor
      bunu tekrar nasıl yapabilirim

• Yüzbaşı
      693 Mesaj
      02 Ekim 2012 12:09:17
      Bir iki soru da ben sorayım bari

1- Bazen bluetooth'la gönderilen müziklere görsel olarak daha önce bluetooth'la gönderilmiş resimlerin görseli ekleniyor (kendiliğinden). Bu neden kaynaklanıyor nasıl çözülür?

2- Mesaj kısmında 3 mesajı geçince MMS moduna geçiyor. Normalde daha önceden bir 10 mesaja kadar izin verilebiliyordu. Bu neden kaynaklanıyor, düzeltilme şansı var mıdır?

3-
      Gelen mesajların içerikleri üst barda görünüyor. Bildirimleri etkinleştirme yi kapattığımda görünmüyor ama bu sefer de mesaj sesi çalmıyor. Bu neden olur?

Bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mıdır? =)

• Yarbay
      4569 Mesaj
      02 Ekim 2012 12:15:17
      quote:

Orijinalden alıntı: MzLgNy

1- Bazen bluetooth'la gönderilen müziklere görsel olarak daha önce bluetooth'la gönderilmiş resimlerin görseli ekleniyor (kendiliğinden). Bu neden kaynaklanıyor nasıl çözülür?

2- Mesaj kısmında 3 mesajı geçince MMS moduna geçiyor. Normalde daha önceden bir 10 mesaja kadar izin verilebiliyordu. Bu neden kaynaklanıyor, düzeltilme şansı var mıdır?

3-
      Gelen mesajların içerikleri üst barda görünüyor. Bildirimleri etkinleştirme yi kapattığımda görünmüyor ama bu sefer de mesaj sesi çalmıyor. Bu neden olur?

muazzez ersoy un sarkisinda evanescence nin album kapaginin olmasi gibi bir sorunsa lutfen cozum bulunca banada soyleyin

Asus X550JX-XX171D - Lenovo ThinkPad T450s - Samsung Galaxy Note Edge - Samsung Galaxy Note 8.0 LTE - Canon EOS 650D
    • Teğmen
      141 Mesaj
      02 Ekim 2012 13:10:57
      quote:

Orijinalden alıntı: CIBA

arkadaşlar acil yardım
      galaxy w
      fabrika ayalarına telefonu döndürürken gmail hesabının şifresini istemesi gerekiyor birkere sıfırladım başka hesap yükledim ama şimdi o şifreyi istemeden sıfırlıyor
      bunu tekrar nasıl yapabilirim

yokmu yardım edecek

• Yarbay
      9390 Mesaj
      02 Ekim 2012 15:30:40
      quote:

3-

1) alınan müziklerinden mp3tag bilgilerinde sanırım aynı albüm adı yazdığından hepsine aynı resmi atıyor.

2) go sms yüklerseniz mms e dönüşmez.

3) maalesef androidde bu sıkıntı var. go sms yükleyip, dahili sms programını devre dışı bırakın.

go sms gelişmiş mesaj programıdır. hem mesaj geldiğinde ekranı da açabilir. ayrıca üstte mesajın içeriğini göstermez. sadece yeni mesaj diye gözükür. mesajlarınıza şifre de koyabilirsiniz.

• Yarbay
      2076 Mesaj
      02 Ekim 2012 16:10:13
      motorala atrix bu telefonu kıyaslarsak ne dersiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      693 Mesaj
      02 Ekim 2012 17:51:07
      quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Alıntıları Göster

1) alınan müziklerinden mp3tag bilgilerinde sanırım aynı albüm adı yazdığından hepsine aynı resmi atıyor.

2) go sms yüklerseniz mms e dönüşmez.

3) maalesef androidde bu sıkıntı var. go sms yükleyip, dahili sms programını devre dışı bırakın.

go sms gelişmiş mesaj programıdır. hem mesaj geldiğinde ekranı da açabilir. ayrıca üstte mesajın içeriğini göstermez. sadece yeni mesaj diye gözükür. mesajlarınıza şifre de koyabilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkürler fakat şöyle bir durum var. 1. sorum için herhangi bir 'aynı' albüm adı vs. yazmıyor. Yani daha önce bir kez fotoğraf gönderimi yaptım bluetooth'la ardından bilgisayardan ya da diğer bir telefondan bluetooth ile gönderdiğim her müzikte o fotoğraf çıkıyor. Herhangi bir mp3tag bilgisi ayrımı yapmıyor yani :)

2.ve 3. sorum için önerdiğiniz Go SMS programını kullanıyordum zaten. [Hatta yine benzer şekilde Go Kilitleyici (ekran koruyucu) kullanıyorum onu da tavsiye ederim.]Dediğiniz gibi gerçekten gelişmiş bir program. Yani şifreleme, tema seçimi, sms fontu, yazı boyutu, mesaj sayacı, kota koyma, gün içinde gönderilen mesaj sayısı vs. gibi bir çok özelliği mevcut. Ama bunda yaşadığım tek sorun 'Mesajların gönderilememesi'. Yani neden kaynaklandığını bilmiyorum kullandığım süre içerisinde bir çok mesajım iletilmeyip mesaj gönderilemedi olarak kalıyordu. Bu yüzden o programı kaldırdım. Yani mecburen kullanamadım. Ve anladığım kadarıyla da android ile bu 2 soruna herhangi bir çözümümüz yok..

• Teğmen
      133 Mesaj
      02 Ekim 2012 18:18:32
      Arkadaşlar merhaba. Bende dün aldığım ı8150 ile aranıza katıldım. Daha yazılanları okumadım,bgn içinde okuyup bilgiler edineceğim forumda ama ilkbaş acil olarak bir sorum olucak. Avea hattım var ve taahhütlü konuşma paketim var. İnternet paketi alıcam ama kaç MB yada GB almam konusunda bi fikrim yok. Boşuna fazladan para vermek istemiyorum. Sizin kullandığınız paketler konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Ne kadar nasıl internet kullancaksın dersen gün içinde facebook ve twitter'a girip çıkmaktan başka birşey yapmayacağım genelde. Onn dışında istisnai olarak arada bi haberlere bakmak için ve youtubetan şarkı dinlemek için kullanabilirim. Bu aylık ne kadar MB harcar. Daha önce 3g ile bağlanmadığım için konu hakkında pek fikrim yok

• Binbaşı
      1809 Mesaj
      02 Ekim 2012 18:31:45
      1gb çok rahat yeter

|
      |
    • Teğmen
      133 Mesaj
      02 Ekim 2012 18:38:04
      1 Gb içinde 20 tl istiyolar ya,çok gibi geldi bana =D 100 MB veya 500 MB yetmez yani

|
      |

• Yüzbaşı
      413 Mesaj
      02 Ekim 2012 18:45:38
      Faturali ve s.e.c tarifesindeysen (tahhautlu dedigin icin) 1GB sonrasi 128kpbs dusen sinirsiz tarife isini gorur gibi video izlemek kasar biraz ama digerlerini rahat kullanmaya devam edebilirsin.
      10tl

|
      |

• Yüzbaşı
      413 Mesaj
      02 Ekim 2012 18:48:02
      quote:

Alıntıları Göster

Cevaplarınız için teşekkürler fakat şöyle bir durum var. 1. sorum için herhangi bir 'aynı' albüm adı vs. yazmıyor. Yani daha önce bir kez fotoğraf gönderimi yaptım bluetooth'la ardından bilgisayardan ya da diğer bir telefondan bluetooth ile gönderdiğim her müzikte o fotoğraf çıkıyor. Herhangi bir mp3tag bilgisi ayrımı yapmıyor yani :)

2.ve 3. sorum için önerdiğiniz Go SMS programını kullanıyordum zaten. [Hatta yine benzer şekilde Go Kilitleyici (ekran koruyucu) kullanıyorum onu da tavsiye ederim.]Dediğiniz gibi gerçekten gelişmiş bir program. Yani şifreleme, tema seçimi, sms fontu, yazı boyutu, mesaj sayacı, kota koyma, gün içinde gönderilen mesaj sayısı vs. gibi bir çok özelliği mevcut. Ama bunda yaşadığım tek sorun 'Mesajların gönderilememesi'. Yani neden kaynaklandığını bilmiyorum kullandığım süre içerisinde bir çok mesajım iletilmeyip mesaj gönderilemedi olarak kalıyordu. Bu yüzden o programı kaldırdım. Yani mecburen kullanamadım. Ve anladığım kadarıyla da android ile bu 2 soruna herhangi bir çözümümüz yok..

1.si icin onerim poweramp kurup sonrasindan ayarlar>album art> album art download kismini secip beklemeniz.
      Tabi basta scan kisindan music klasorunu secin.
      Sms'ten Mms'e olayi icin eger root atilmadiysa stock romlarda zaten o ayar kapali olarak geliyordu. 3 smsten sonra mms'e ceviriyor.
      Sms ayarlar kisminda vardi gormussundur sanirim.

3.sorunun icin bisey diyemiyorum.
      Bildirimi kapatinca en azindan sms uyarisini vermesi gerekiyor.

|
      |

• Binbaşı
      1595 Mesaj
      02 Ekim 2012 18:51:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

Alıntıları Göster

muazzez ersoy un sarkisinda evanescence nin album kapaginin olmasi gibi bir sorunsa lutfen cozum bulunca banada soyleyin

çözümü basit telefonu rootlayıp gereksiz uygulamalrdan kurtulcan titanium backup ile telefonun kendi müzik player ını silip yerine power amp yi yükledin mi tam istediğin gibi olur.

|
      |

[image][/image]
      ||SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0||
      [
      ||♥♥♥Gülmesede Yüzümüz BEŞİKTAŞ'tır Son Sözümüz♥♥♥||
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.