Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dinchr

Arkadaşlar telefon kapalıyken neden alarm çalmıyor benim telefonda? Fikri olan var mı?

Bu durum normalde varmı yoksa sizde mi sorunlu? Vardır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raikirin -- 15 Ocak 2012; 23:07:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: ztahsin

selamlar
    bu aralar yeni telefon alıcam bu telefonda listemde fakat ics güncellemesi hala kesin değil herkes bir şey söylüyor aranızda bu konuda bana yardımcı olacak varmı acaba şimdiden sağolun

arkadaşım söylentileri boşver, kimileri wonder a donanımın yetersizliğinden dolayı ics gelmiyecek derken, donanımı aynı hatta daha düşük olan telefonlara geleceğini söyleyenler de var, kısmet artık :-)

ics bizim telefona gelecek.Google kurallari der ki ; 1yil i doldurmayan butun modeller android guncellestirmelerinden,yeni surumden faydalanmalidir,google bunu zorunlu tutuyor.1GHZ lik neo ya gelecek bizim 1.4luge neden gelmesin,2.ceyregi bekleyelim arkadaslar

sonuna kadar katılıyorum :-)

Bende sonuna kadar katılıyorum :D Bide arkadaşlar android telefonları sonuna kadar kullanın.. yoksa ıcs miş froyoymuş hiç farketmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

quote:

Orijinalden alıntı: aghd

Silikon kilif ve film kim satiyordu. ?
    Yada nerden aldiniz bir haber edin beyler

Ben Satıyordum. Şua elimde sadece 1 adet süt beyazı ve ekran koruyucu var. 2. parti 10 gün sonra gelicek şeffaf ve siyah renk olucak yaklaşık 60 adet

Peki kilif ve filme nekadar istiyorsun? siyah olacak peki kilif hangi model. ?
  • Sorumu geri alıyorum :) nette biraz araştırınca bunun Android'lere has kronik bir sorun olduğu düşüncesi oluştu bende.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

quote:

Silikon kilif ve film kim satiyordu. ?
    Yada nerden aldiniz bir haber edin beyler

Ben Satıyordum. Şua elimde sadece 1 adet süt beyazı ve ekran koruyucu var. 2. parti 10 gün sonra gelicek şeffaf ve siyah renk olucak yaklaşık 60 adet

Peki kilif ve filme nekadar istiyorsun? siyah olacak peki kilif hangi model. ?

Önceki sayfalarda fotograf ve bilgi bulursun
  • Arkadaşlar benim telde Saat programı kayboldu yok yani ;) sizden birşey isteyebilirmiyim root lu olan bir arkadş clock.apk saat apk yi
    mail ile yollayabilir mi? ertnkarli@gmail.com başka alarmda işi görüyor ama nasılsa orjinal saat silinmiş
  • Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Acaba telefonda hafıza kartı girişi yine bataryanın altındamı yoksa telefonu kapatmadan değiştirilebiliyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m.e.k.

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar telefonum da iki gündür internete girme konusunda problem yaşıyorum daha önce böyle bir problem yoktu tarayıcı yı açıyorum sürekli veri gönderiliyor fakat alinmiyor ve bağlantı sağlanamıyor bu durum internet bağlantısı gerektiren diğer uygulamalarda da aynı şekilde veri ağı modu nu kapatıp tekrar açınca durum düzeliyor fakat bi bağlantı bittikten on dk sonra girmek istediğim de yine aynı durum oluyor arkadaşlar bu durum oldukça canımı sıkıyor başta şebeke den olduğunu düşünüyor dum fakat dedigimi yapinca düzeldiğini görünce şebeke den olmadıgi konusunda eminim bu durum başına gelen varmı arkadaşlar varsa bu durumu nasıl çözdüğünü paylaşır sa cook sevinirim çözüm yolu önerilerinizi bekliyorum arkadaş ii forumlar ...

arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu bugün fabrika ayarlarını yükledim ama hala aynı sorun devam ediyor hiç bir anlam veremiyorum.

Böyle bir şey hiç başıma gelmedi,mobil ağ ayarlardan Apn yi sil tekrardan yükle bakalım.
    apn: Turkcell diğeri: internet , Avea : internet şebeken neyse ona göre apn ayarlarsın

teşekkürler öncelikle .dediğinizi yaptım şu an da problem giderildi gibi görünüyor zaten telefonu açıp kapattığım da yada veri ağı modunu kapatıp tekrar açtığım da yine bir süre internete girmekte problem olmuyor du eğer buda olmazsa zaten telefona hard format atmayı düşünüyorum.telefonu yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum hiç böyle bir sorun olmadı 2 gündür olması çok garip.

düzelmesine sevindim,bazı programlar net ile alakalı kendi kafasına göre apnyi değiştirebiliyor.
    mesela apn on-off widget tarzı

düzeldi demiştim fakat yine aynı o telefonu açıp kapattım da ki gibi kısa sürdü yani bilmiyorum ne yapabilirim telefonu servise göndersem pek sallamayacaklar yani sorun kesinlikle şebeken kaynaklı değil çünkü veri ağı modunu açıp kapatınca kullanabiliyorum artık tek çareyi format atmak ta görüyorum hard format nasıl atilir bilen varsa yardımcı olsun arkadaşlar.bide benimle aynı problemi yaşayan varmı arkadaşlar şebeke vodafone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rizakar

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Acaba telefonda hafıza kartı girişi yine bataryanın altındamı yoksa telefonu kapatmadan değiştirilebiliyor mu?

Bataryanin altinda degil sd kart bagimsiz cikiyor sim kart da altda degil ama batarya cikmadan cikmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizakar

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Acaba telefonda hafıza kartı girişi yine bataryanın altındamı yoksa telefonu kapatmadan değiştirilebiliyor mu?

Bataryanin altinda degil sd kart bagimsiz cikiyor sim kart da altda degil ama batarya cikmadan cikmiyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar telefonum da iki gündür internete girme konusunda problem yaşıyorum daha önce böyle bir problem yoktu tarayıcı yı açıyorum sürekli veri gönderiliyor fakat alinmiyor ve bağlantı sağlanamıyor bu durum internet bağlantısı gerektiren diğer uygulamalarda da aynı şekilde veri ağı modu nu kapatıp tekrar açınca durum düzeliyor fakat bi bağlantı bittikten on dk sonra girmek istediğim de yine aynı durum oluyor arkadaşlar bu durum oldukça canımı sıkıyor başta şebeke den olduğunu düşünüyor dum fakat dedigimi yapinca düzeldiğini görünce şebeke den olmadıgi konusunda eminim bu durum başına gelen varmı arkadaşlar varsa bu durumu nasıl çözdüğünü paylaşır sa cook sevinirim çözüm yolu önerilerinizi bekliyorum arkadaş ii forumlar ...

arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu bugün fabrika ayarlarını yükledim ama hala aynı sorun devam ediyor hiç bir anlam veremiyorum.

Böyle bir şey hiç başıma gelmedi,mobil ağ ayarlardan Apn yi sil tekrardan yükle bakalım.
    apn: Turkcell diğeri: internet , Avea : internet şebeken neyse ona göre apn ayarlarsın

teşekkürler öncelikle .dediğinizi yaptım şu an da problem giderildi gibi görünüyor zaten telefonu açıp kapattığım da yada veri ağı modunu kapatıp tekrar açtığım da yine bir süre internete girmekte problem olmuyor du eğer buda olmazsa zaten telefona hard format atmayı düşünüyorum.telefonu yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum hiç böyle bir sorun olmadı 2 gündür olması çok garip.

düzelmesine sevindim,bazı programlar net ile alakalı kendi kafasına göre apnyi değiştirebiliyor.
    mesela apn on-off widget tarzı

düzeldi demiştim fakat yine aynı o telefonu açıp kapattım da ki gibi kısa sürdü yani bilmiyorum ne yapabilirim telefonu servise göndersem pek sallamayacaklar yani sorun kesinlikle şebeken kaynaklı değil çünkü veri ağı modunu açıp kapatınca kullanabiliyorum artık tek çareyi format atmak ta görüyorum hard format nasıl atilir bilen varsa yardımcı olsun arkadaşlar.bide benimle aynı problemi yaşayan varmı arkadaşlar şebeke vodafone

2.3.6 tr romu yeniden yukleyebilirsin,

• Arkadaşlar rehberin facebook, twitter ve gmail ile senkronize olmasını istemiyorum, çok şişiklik yaratıyor nasıl bu numaraları falan tek tek uğraşmadan silebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaşlar rehberin facebook, twitter ve gmail ile senkronize olmasını istemiyorum, çok şişiklik yaratıyor nasıl bu numaraları falan tek tek uğraşmadan silebilirim?

arkadaşım rehbere gir ayarlar/ekran ayarları/ görüntülenecek kişiler. den ayarlayabilirsin..

• akşam sıfırdan Romu tekrar yükleyeceğim hem bu haliyle çok şey yükledim,
    titanium backup ile programları geri yükleyeceğim.
    Yeni bir rom çıksaydıda onu yükleseydim iyi olacaktı
  • Beyler millet nazar etti :-) benim tek bu gun durup dururken reset atti tabi bos durmuyordu market den birseyler yukluyordun isallah gene yapmaz acildiginda hatti gormedi bende kapwtip tekrar actim daha once yasayan oldumu bunu ?
  • Arkadaşlar dün aldığım Galaxy W nin kutusundan microsd Adapter çıktı bunu takılabileceği bi yer de yok ne işe yarıyo bu kart? Sdkarttaki dosyaları bilgisayara aktarmak için midir?
    2. bi sorum da evdeki kablosuz modemimle bağlantı denediğimde ip adresi alınıyor... da kalması ordan ileriye gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel.turk -- 16 Ocak 2012; 11:40:20 >
  • arkadaşlar bizim telefon için 2update yapıldı tamam da bu diller nedir XEV yazıyor ve diğeri aşağıda

• quote:

arkadaşlar bizim telefon için 2update yapıldı tamam da bu diller nedir XEV yazıyor ve diğeri aşağıda

Benim o resimdeki en altaki surum update i nasil yaparim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel.turk

Arkadaşlar dün aldığım Galaxy W nin kutusundan microsd Adapter çıktı bunu takılabileceği bi yer de yok ne işe yarıyo bu kart? Sdkarttaki dosyaları bilgisayara aktarmak için midir?
    2. bi sorum da evdeki kablosuz modemimle bağlantı denediğimde ip adresi alınıyor... da kalması ordan ileriye gitmiyor

Laptoplarda sdkart yuvası var ayrıca sdkart okuyucularda microsd dosyalarına ulşmak için
    kullanabilirsin dostm tespitin doğru ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: limitsizim

quote:

arkadaşlar bizim telefon için 2update yapıldı tamam da bu diller nedir XEV yazıyor ve diğeri aşağıda

Benim o resimdeki en altaki surum update i nasil yaparim ?

Bende o alttakini tekrar bu akşam yükleyeceğim,cihazım RooT lu olduğu için Odin Multidownloader ile yükleyeceğim alttaki dosya ile birde ancora.ops var bu iki dosyayı
    programa göstereceğim,tabi buna kadar başka detaylarda var,Bu akşam temiz yükleme yapıyım
    Detaylı resimli olarak rom yüklemeyi anlatacağım

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.