Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar... bu telefon bildiğim kadarıyla tft ekrana sahip... ekran kalitesi parlaklığı nasıl... ii video oynatıyormu.... yandan veya yukarıdan aşağıdan bakılınca görüntü tamamen gidyormu yoksa azmı görünüyor... şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevluthan38

arkadaşlar... bu telefon bildiğim kadarıyla tft ekrana sahip... ekran kalitesi parlaklığı nasıl... ii video oynatıyormu.... yandan veya yukarıdan aşağıdan bakılınca görüntü tamamen gidyormu yoksa azmı görünüyor... şimdiden teşekkürler....

bunlar kelimeyle ifade edilecek, iyi-kötü denecek şeyler değil, herkesin değerlendirmesi farklı, gidip birebir kullanın satürn,electroworld gibi mağazalarda.

önceki sayfanın en altındaki mesajımda es task ile free ramin 90lara indiğini, widgeta dokununca 140lara çıktığını ve çok iyi olduğunu belirtmiştim. ekleme yapıyorum: "android task manager" ı da kurdum şimdi, az önce 90lara inen telefon boştayken bile 160'ın altına inmedi. (sayılar boştaki-kullnılMAyan ram değerleri) es task + android task manager ikilisi idealler, dediğim gibi onlarca program denedim. kesinlikle deneyin derim.

bir de benim soruna bi çözüm bulsak artık, ne kadar senkronize et dersem diyeyim facebooktan kişilerin resimlerini almıyor, bazı kişilerin rehberinde facebook profilleri de ekli, ona rağmen resmi almıyor. isimler de tam olarak aynı. sorun nedir?

• quote:

arkadaşlar... bu telefon bildiğim kadarıyla tft ekrana sahip... ekran kalitesi parlaklığı nasıl... ii video oynatıyormu.... yandan veya yukarıdan aşağıdan bakılınca görüntü tamamen gidyormu yoksa azmı görünüyor... şimdiden teşekkürler....

Bazı yerlerde superlcd ekran deniyor, video iyi oynatıyor kendi çektiği HD videolarıda çok iyi oynatıyor bir sorun yok,ben tam sıfırdan dahi bakıyorum görüntü aynı ;)
  • selamlar
    bu aralar yeni telefon alıcam bu telefonda listemde fakat ics güncellemesi hala kesin değil herkes bir şey söylüyor aranızda bu konuda bana yardımcı olacak varmı acaba şimdiden sağolun
  • merhaba,
    Almak için karar vermeye çalışıyorum.İki şey kafama takıldı.
    Mkv onynatma deneyimi olan arkadaşlar performansı paylaşabilir mi?
    Bir de ics güncellmesi olmayacaksa(ki yeni piyasaya çıktı sayılır alır gibi geliyor) ne alternatifler var bilen arkadaşlar paylaşabilir mi?
    Saygılar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztahsin

selamlar
    bu aralar yeni telefon alıcam bu telefonda listemde fakat ics güncellemesi hala kesin değil herkes bir şey söylüyor aranızda bu konuda bana yardımcı olacak varmı acaba şimdiden sağolun

arkadaşım söylentileri boşver, kimileri wonder a donanımın yetersizliğinden dolayı ics gelmiyecek derken, donanımı aynı hatta daha düşük olan telefonlara geleceğini söyleyenler de var, kısmet artık :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

valla bence tft değil:-). arkadaşımın amoled ekranlı telefonuyla karşılaştırdım da pek bir fark göremedim. video konusuna gelirsek, eşimde e72 var oda beş mp ama benim telefonla çekilen resimler ve videolar kat kat daha iyi daha canlı daha net, hd video kaydı yapıyor ve gerçekten hd:-). wifi ile hd dizileri izliyorum, bazen internetten indirdiğim filmleri izliyorum. bence görüntü süper
  • Arkadaşlar bugün bende Vatan Bilgisayardan siyahını aldım inş hayırlısıyla kullanma imkanım olur Yanlız ben de daha önce android değil dokunmatik bile kullanmadım telefonu.Avea hattım var biraz önce kontör düştü acaba kendi kendine internete girmemesi için neyi kapamak gerekiyo söyleyebilirmisiniz? Bir de evde kablosuz netim var ona nereden bağlanabilirim
  • cevaplayan herkese teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel.turk

Arkadaşlar bugün bende Vatan Bilgisayardan siyahını aldım inş hayırlısıyla kullanma imkanım olur Yanlız ben de daha önce android değil dokunmatik bile kullanmadım telefonu.Avea hattım var biraz önce kontör düştü acaba kendi kendine internete girmemesi için neyi kapamak gerekiyo söyleyebilirmisiniz? Bir de evde kablosuz netim var ona nereden bağlanabilirim

hayırlı olsun arkadaşım, mobilden internete girmesini iptal etmek için , açma kapama tuşuna basılı tuttuğunda" paket veri kullan " seçeneğine tıkla, tekrar kullanmak istediğinde de aynı seçeneği tıkla.. evde ki kablosuz ağa bağlanmak için, ayarlar/kablosuz ve ağ/ wifi seçeneğini işaretle şifreyi gir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

selamlar

arkadaşım söylentileri boşver, kimileri wonder a donanımın yetersizliğinden dolayı ics gelmiyecek derken, donanımı aynı hatta daha düşük olan telefonlara geleceğini söyleyenler de var, kısmet artık :-)

ics bizim telefona gelecek.Google kurallari der ki ; 1yil i doldurmayan butun modeller android guncellestirmelerinden,yeni surumden faydalanmalidir,google bunu zorunlu tutuyor.1GHZ lik neo ya gelecek bizim 1.4luge neden gelmesin,2.ceyregi bekleyelim arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

quote:

selamlar

ics bizim telefona gelecek.Google kurallari der ki ; 1yil i doldurmayan butun modeller android guncellestirmelerinden,yeni surumden faydalanmalidir,google bunu zorunlu tutuyor.1GHZ lik neo ya gelecek bizim 1.4luge neden gelmesin,2.ceyregi bekleyelim arkadaslar

sonuna kadar katılıyorum :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: capocs

Merhaba Arkadaşlar,

Benim Galaxy W ' da ses iletimi ile ilgili bir sorunum var. 2 kere servise gitmesine rağmen sorun olmadığı söylendi. Aşağıda telefon ile ilgili olan süreci kısaca anlatacağım. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Telefonu 29.11.2011 tarihinde satın aldım. Satın aldığım gün Avea 64bit hattımı taktığımda sim kart yok dedi. Bir kaç kere takıp çıkarttıktan sonra neyseki hattımı tanıdı. Ancak tefonu kullandığım ilk günlerden itibaren sim kart ile ilgili olduğunu düşündüğüm sorunlar vermeye başladı. Zaman zaman durup dururken "sim kart yok" uyarısı ekranda görünür oldu. Kapatıp açınca bile sorun hemen düzelmiyordu. Bir süre bekleyip bir kaç simkart tak-çıkar denemesinden sonra düzeliyordu. Ayrıca karşı taraf ile konuşurken zaman zman ses iletiminde problem oluyordu. Sesim karşı tarafa gitmiyor ve karşı tarafın sesi bana gelmiyodu. Ama ses problemi açıp kapatınca düzeliyordu.

Ben de bunun üzerine sim kartın 64 KB olmasından kaynaklanacağını düşünerek 128 KB lik yeni Avea hat aldım. "Simkart yok" uyarısı artık almıyorum ancak ses iletim problemi yine tekrarladı. Ben de telpa servisine götürdüm. Yeni sim kart ile denediğimi de özellikle belirttim. 1 hafta sonra "cihazda sorun yok. hata simkarttan kaynaklanıyor olabilir." şeklinde bir teknik servis raporuyla ürün geri döndü. Sim kartı değiştirdiğimi ve yeni aldığımı söylemiştim ama pek ilgilenmemişler sanırım.

Telefonu alıp tekrar kullanmaya başladım. 1 hafta içersinde 2 kez ses iletim hatasını tekrarladı. Şöyle ki karşı tarafı arayınca telefonun çalma sesini bile duymuyorum. Ancak karşı tarafın telefonu çalıyor. Telefonu açsa dahi ne benim sesim gidiyor, ne karşı taraın sesi bana geliyor. Bu sorun telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Avea' nın çekmesi ile ilgili bir sıkıntı yok.

Bunun üzerine telefonu tekrar telpa servisine verdim. Ancak bu sefer simkartı da yolladım. Aradan 10 gün geçti ve teknik servisi aradım. Telefonun kargoya verildiğini ve hiç bir sorun bulunamadığını söylediler!

Sormak istediğim bunun benzeri bir sorun ile karşılaşan birileri var mı? Ben bu durumun yazılım hatasından dolayı kaynaklanacağını düşünüyorum. Donanımsal birey olsaydı telefonu kapatıp açınca düzelmezdi. Bu marka telefonlar standart işletim sistemi yüklenerek gelmiyor mu? 2.3.5 ile gelen telefonu Samsung aracılığı ile yapılan güncellemeleri yaparak 2.3.6 ya yükseltmeyi de denedim. Ancak sorun devam etti. Acaba servise yazılımın yeniden yüklenmesini istediğimi söylesem sorun çözülür mü? Custom Rom ları yüklemeyi de düşündüm. Ancak bu sefer arızaya benim yol açtığımı idda edebilirler.

Biraz uzun bir yazı oldu ama olayları ancak anlatabildim. Şimdiden teşekkürler

Aynı sorun bir kaç kere bendede oldu. Sim karttan dolayı olduğunu zannetmiyorumi benimk de turkcell 128kb. Bazen arama yaptığımda veya gelen aramayı cevapladığımda ne karşıdan ses geliyor, nede benim sesim karşıya gidiyor. Telefonu açıp kapatınca düzeliyor. Bu konuda henüz servise götürmedim. Seninkinin sonucu ne çıkacak bizede bildirirsen sevinirim.

• Neo ve Galaxy W arasında kalmıştım fakat Galaxy W almaya karar verdim.Neo web tarayıcısı performansı ile kendinden soğuttu.Ayrıca İCS güncellemesi konusunda da katılıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cruel.turk

Arkadaşlar bugün bende Vatan Bilgisayardan siyahını aldım inş hayırlısıyla kullanma imkanım olur Yanlız ben de daha önce android değil dokunmatik bile kullanmadım telefonu.Avea hattım var biraz önce kontör düştü acaba kendi kendine internete girmemesi için neyi kapamak gerekiyo söyleyebilirmisiniz? Bir de evde kablosuz netim var ona nereden bağlanabilirim

hayırlı olsun arkadaşım, mobilden internete girmesini iptal etmek için , açma kapama tuşuna basılı tuttuğunda" paket veri kullan " seçeneğine tıkla, tekrar kullanmak istediğinde de aynı seçeneği tıkla.. evde ki kablosuz ağa bağlanmak için, ayarlar/kablosuz ve ağ/ wifi seçeneğini işaretle şifreyi gir.

Yardım için sağol yaptım ama biraz geç kaldım 15 TL kontör vardı gitti hepsi wap bağlantı ayarlarını felan ne güzel eski telefonlar yapamıyodu sen ayarlamadan sıkıntı olmuyodu bu telefona hattı takar takmaz ayarlı gelmiş heralde
    Bu telefonu çözene kadar artık fazla kontör yüklememek en iyisi Bu arada aklıma takıldı navigasyonu göremedim google map var sadece.Navigasyon içindemi net gerekiyo?

• Arkadaslar benim galaxy w da bu gun ses kapali iken sms geldi tiredi titresim takildi teli kapattim hala tiredi bataryayi soktum kesildi tekrar ilurmu yasayanlar oldumu onun disinda cihazdan memnunum
  • Evet arkadaslar telefonu 2hafta once degisim icin iade etmistim bugun gittim sifir bir kutu aldim,
    Verdigim tel korea di aldigim chaina cikti. Neyse 2.3.6 guncel surum,
    Suan icin donma ram yuksekligi gibi bir sorun yok... Ama telefonumu ozlemisim ya:-)
    birsey soracam telefona verilen kulaklik haricinde mikrofonlu kulaklik alan varmi?
  • Arkadaşlar telefon kapalıyken neden alarm çalmıyor benim telefonda? Fikri olan var mı?
  • Silikon kilif ve film kim satiyordu. ?
    Yada nerden aldiniz bir haber edin beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aghd

Silikon kilif ve film kim satiyordu. ?
    Yada nerden aldiniz bir haber edin beyler

Ben Satıyordum. Şua elimde sadece 1 adet süt beyazı ve ekran koruyucu var. 2. parti 10 gün sonra gelicek şeffaf ve siyah renk olucak yaklaşık 60 adet
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.