Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

galaxy w ye ICS güncellemesi gelecekmi diye sorduğum soruma Samsung dan aldığım cevap;

Değerli Müşterimiz,

Android 4.0 güncellemesi aşağıdaki cihazlara yapılacaktır:
    GALAXY S II, GALAXY S II LTE, GALAXY Note, GALAXY R, GALAXY Tab 10.1, GALAXY Tab 8.9, GALAXY Tab 7.7 ve GALAXY Tab 7.0 Plus.
    İlgili link: http://​global.samsungtomorrow.com/​?p=8894

Saygılarımızla.

bak şimdi canımı sıktın akşam akşam :-) her Betsey illede samsung Dan gelecek değil ya!
  • valla dostum wave 1 kullanıyorum galaxy w ye bayağı ısınmıştım ama bu haberden sonra başka tellere bakacağım
  • quote:

galaxy w ye ICS güncellemesi gelecekmi diye sorduğum soruma Samsung dan aldığım cevap;

Değerli Müşterimiz,

Android 4.0 güncellemesi aşağıdaki cihazlara yapılacaktır:
    GALAXY S II, GALAXY S II LTE, GALAXY Note, GALAXY R, GALAXY Tab 10.1, GALAXY Tab 8.9, GALAXY Tab 7.7 ve GALAXY Tab 7.0 Plus.
    İlgili link: http://​global.samsungtomorrow.com/​?p=8894

Saygılarımızla.

böyle geri saçma bir iş olamaz wave 2 kullanıyordum galaxy w aldım waven2 de bada 2 dedi baktı yurutemiyor gitti başka bir yazılımla birleşcez dedi galaxy w dada ics 4 vermicem diyor ne aptal bir iş tir bu ya
  • Limitsizim;
    wave 2 ekranı ile galaxy w ekranı arasında fark varmı hangisi daha iyi?
  • quote:

Limitsizim;
    wave 2 ekranı ile galaxy w ekranı arasında fark varmı hangisi daha iyi?

wave 2 yide babama verdim wave ekranı ile ebatlar aynı nerdeyse wave in ekranı daha tok renkler veriyor ama galaxy w ise daha canlı renkler veriyor ekran olarakgalaxy w tatmin edici diğer tüm özellikler wave 2 ile aynı ben hiç yadırgamadım aksine ebatlar küçülüyor içine android giriyor işlemcisi hızlanıyor cihazdan memnunum yanı wave 2 ye göre üstelik badada paralı olan cogu uygulama android marketde bedava dosya indirme de dahil her istedigimi yapabildim tavsiye ederim ben ics4 alacagına inanıyorum çünkü google ile anlaşması var mecbur vermeye bence samsung
  • Tamam dostum verdiğin bilgiler için sağol inşallah dediğin gibi ıcs alır ama yazdığım gibi bana gelen cevap bu
  • Verdikleri link bile çalışmıyor :) bence ics güncellemesi alacağız ama biraz uzun sürecek gibi 2. çeyrek ya da en geç 3. çeyrekde alırız
  • quote:

Tamam dostum verdiğin bilgiler için sağol inşallah dediğin gibi ıcs alır ama yazdığım gibi bana gelen cevap bu

tabi bilinmez ama galaxy s lere gelmeyecek denmiş kullanıcılar mail yagmuruna tutunca geri adım atmış samsung öyle haberler var
  • Telefona oyun ve program yuklemeden once guncellememi yapayim arkadaslar ve hangi surumde olduguna nerden bakarim telefonun.
  • Link dün çalışıyordu bir sıkıntı olabilir
  • şimdi baktım linkte sıkıntı yok
    http://global.samsungtomorrow.com/?p=8894
  • samsung, 1 senedir wave 1 e bada 2.0 güncellemesi verecek, hala verecek HTC kadar olamıyor koca samsung
  • benim o link te ki yazılardan anladığım , ismi verilen o modellere yılın ilk çeyreğinde ics geleceği diğer modellere daha sonra. geleceği , bizi takip edin diye yazmış :-).. ics de bizde olmaya nfc yakın alan iletişim ve yüz tanıma ile şifreleme olacakmış, bize ics gelse bile bu iki özellik gelmeyebilir tabii bu şahsi görüşüm :-) diğer özellikler kesin gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfa 10 (22 Aralık 2011)

"Arkadaşlar bu arada aşağıdaki linkini verdiğim sitede ICS'i (Ice Cream Sandwich) destekleyen telefonlar arasında bizim

galaxy w yok. Tabii bu site ne kadar güvenilirdir bilemiyorum! Bir okuyun yine de : "

sayfa 15 (31 Aralık 2011)

" Arkadaslar samsungun galaxy s ve tabletlere İCS i desteklemeyecegini (yetersiz ram,touchwiz arayuzu ve widgetlar

yuzunden) cikan haberlerden ogrendik. galaxy s kullanicilarindan gelen buyuk tepkilerden sonra firma update (value) pack

yayinlayacakmis 2.3.x rom icin. İCS in bazi ozelliklerini kazandirmak icin.Link asagida..tabii yine ne kadar dogru bir

haber bekleyip gorecegiz :) "

http://thenextweb.com/mobile/2011/12/28/samsung-may-outfit-galaxy-s-with-android-value-pack-instead-of-ice-cream-

sandwich/?awesm=tnw.to_1COea&utm_campaign=social%20media&utm_medium=Spreadus&utm_source=Twitter&utm_content=Samsung

%20may%20outfit%20Galaxy%20S%20with%20Android%20'Value%20Pack'%20instead%20of%20Ice%20Cream%20Sandwich

• Arkadaşlar önceki mesajlarımda söyledim tekrar söylüyorum. Bu cihazın donanımı ıcs için yeterlidir. Ayrıca elimizdeki cihazları galaxy s ile bir tutmayın o cihazın piyasaya çıkış tarihi galaxy w den çok çok önceydi tabiri caizse galaxy s öldü.
    Şimdi galaxy w ye geri dönelim. Ertan arkadaşımızın önceki mesajlarında dediği gibi; Google kurallari der ki, 1yil i doldurmayan butun modeller android guncellestirmelerinden,yeni surumden faydalanmalidir,google bunu zorunlu tutuyor. Ayrıca samsung mobil telefon şirketleriyle sözleşme yapıyor ve anlaşma yapılan telefonlar için anlaşmada geçen süre içinde güncelleme yayınlamak zorunda.

Siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz hala Size cvp verenler sanki samsungun yazılım geliştirme departmanında çalışıyorlar, internet sayfasındaki yazan bilgilere ek olarak hiç bir şey bilmiyorlar. >> ICS GALAXY W İÇİN GELECEK. <<

• quote:

Orijinalden alıntı: hudini

sayfa 10 (22 Aralık 2011)

"Arkadaşlar bu arada aşağıdaki linkini verdiğim sitede ICS'i (Ice Cream Sandwich) destekleyen telefonlar arasında bizim

galaxy w yok. Tabii bu site ne kadar güvenilirdir bilemiyorum! Bir okuyun yine de : "

sayfa 15 (31 Aralık 2011)

" Arkadaslar samsungun galaxy s ve tabletlere İCS i desteklemeyecegini (yetersiz ram,touchwiz arayuzu ve widgetlar

yuzunden) cikan haberlerden ogrendik. galaxy s kullanicilarindan gelen buyuk tepkilerden sonra firma update (value) pack

yayinlayacakmis 2.3.x rom icin. İCS in bazi ozelliklerini kazandirmak icin.Link asagida..tabii yine ne kadar dogru bir

haber bekleyip gorecegiz :) "

http://thenextweb.com/mobile/2011/12/28/samsung-may-outfit-galaxy-s-with-android-value-pack-instead-of-ice-cream-

sandwich/?awesm=tnw.to_1COea&utm_campaign=social%20media&utm_medium=Spreadus&utm_source=Twitter&utm_content=Samsung

%20may%20outfit%20Galaxy%20S%20with%20Android%20'Value%20Pack'%20instead%20of%20Ice%20Cream%20Sandwich

eğer öyle birşey olurda ıcs gelmezse bu işten samsung zararlı cıkar, tahtınıda sony ve htc gelır oturur özelliklede sony adamlar neoya bile ıcs gelecek dediler sen yeni sürüm telefona vermezlerse çok ayıp ederler :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

benim o link te ki yazılardan anladığım , ismi verilen o modellere yılın ilk çeyreğinde ics geleceği diğer modellere daha sonra. geleceği , bizi takip edin diye yazmış :-).. ics de bizde olmaya nfc yakın alan iletişim ve yüz tanıma ile şifreleme olacakmış, bize ics gelse bile bu iki özellik gelmeyebilir tabii bu şahsi görüşüm :-) diğer özellikler kesin gelecektir.

GALAXY S II ve GALAXY Note modellerine ICS'in yılın (2012) ilk çeyreği, geri kalan diğer desteklenen modellerin de( GALAXY S II LTE, GALAXY R, GALAXY Tab 10.1, GALAXY Tab 8.9, GALAXY Tab 7.7, ve GALAXY Tab 7.0 Plus ) onları takip edip yakında ICS desteğini alacağını yazmış.

NFC ve bazı özellikler gelmeyecektir ama umarım kalan özellikler için tel.in hafızası yeterlidir. Daha önce de yazdığım gibi, verilen haberde Touchwiz arayüzü ve Samsung Widget'lar yüzünden (yukarıdaki desteklenen modeller dışında) Galaxy serisinde hafıza problemleri yaşandığı ve Samsung'un bu yüzden bu telefonlar için güncellemeleri(ICS) durdurduğu yazıyor.

Fakat telefonu rootlayıp custom ICS rom yükleyebiliriz belki. Bütün Touchwiz ve widgetları kaldırıp hafızada yer açıp vs..vs.. birşeyler olabilir bir ihtimal. Biraz daha sabır arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 55GeCe

Arkadaşlar önceki mesajlarımda söyledim tekrar söylüyorum. Bu cihazın donanımı ıcs için yeterlidir. Ayrıca elimizdeki cihazları galaxy s ile bir tutmayın o cihazın piyasaya çıkış tarihi galaxy w den çok çok önceydi tabiri caizse galaxy s öldü.
    Şimdi galaxy w ye geri dönelim. Ertan arkadaşımızın önceki mesajlarında dediği gibi; Google kurallari der ki, 1yil i doldurmayan butun modeller android guncellestirmelerinden,yeni surumden faydalanmalidir,google bunu zorunlu tutuyor. Ayrıca samsung mobil telefon şirketleriyle sözleşme yapıyor ve anlaşma yapılan telefonlar için anlaşmada geçen süre içinde güncelleme yayınlamak zorunda.

Siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz hala Size cvp verenler sanki samsungun yazılım geliştirme departmanında çalışıyorlar, internet sayfasındaki yazan bilgilere ek olarak hiç bir şey bilmiyorlar. >> ICS GALAXY W İÇİN GELECEK. <<

İnş hemşerim bende öyle umut ediyorum...

• bende wave 2 den galaxy w ye geçtim galiba buda eski kalıcak şansa bak galaxy R alıcaktım hata yaptım.
  • bende samsunga bir mail yazayim ,gelirse ekime kadar gelmezse **** ;) saka bi yana tekrar romu yukledim baktim ram 300 lere vurmus root cektim 20tane app kitledim automemory optmizer ile yeniden extreme ayari uguladim simdi yine 190mb ta rootsuz bu telefonun rami rahatlamaz arkdslar ck zor ugrasmayin oyle salt haliyle kullanamazdim,2kez rom 2kezroot yaptm sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.