Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilalas37

yaa ertan kardeşim bu ekran hani yatay konuma getirince fotolara falan yatay bakıyosun ya kurcalarken kapattım mı ne olmuyor. Şarj götergesinin falan olduğu yerden indiriyorum Wifi, Bt, Gps, titreşim, otomatik döndürme acık olarak gözüküyo ama dönmüyo nedir bunun büf noktası.

yaptin galiba ,ekran ayarlarindan otomatik döndurme ayarlari var
  • İlk mesaj değiştirildi. @ertank07 arkadaşımızın rootlamayı anlattığı mesaj eklendi.
    Ertan yanlış veya eksik bişey varsa düzeltelim dostum.

Daha önce yazdım araya kaynadı gitti pek ilgilenenen olmadı. İlk mesaja konmasını istediğiniz özellikle yeni arkadaşlara önerileriniz/uygulamalar vs.. şeyleri bana PM atarsanız sevinirim. Yada foruma yazdığınız ve ilk mesaja koyalım dediğiniz mesajınız varsa sayfa numarasını belirterek konusunu yazın mesajınızı ekleyim.

Paylaşımlar için herkese teşekkürler. Yeni katılan arkadaşlarada hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [S]ensei

İlk mesaj değiştirildi. @ertank07 arkadaşımızın rootlamayı anlattığı mesaj eklendi.
    Ertan yanlış veya eksik bişey varsa düzeltelim dostum.

Daha önce yazdım araya kaynadı gitti pek ilgilenenen olmadı. İlk mesaja konmasını istediğiniz özellikle yeni arkadaşlara önerileriniz/uygulamalar vs.. şeyleri bana PM atarsanız sevinirim. Yada foruma yazdığınız ve ilk mesaja koyalım dediğiniz mesajınız varsa sayfa numarasını belirterek konusunu yazın mesajınızı ekleyim.

Paylaşımlar için herkese teşekkürler. Yeni katılan arkadaşlarada hayırlı olsun.

Sağol dostm,tekrar baktım herhangi bir eksik yok, eğer Odin ile Rom yükleme ihtiyacı olursa anlatıp sayfaya ekleriz.Bu dediğim rom samsung'un
    kendi yazdığı rom tabiki.custom rom beklemedeyiz henüz,bende tşk ederim

• Selam arkadaşlar. Menüdeki navigasyon uygulamasını nasıl kullanıyoruz, bilen var mı? Bir türlü anlayamadım nasıl aktif olacağını?
  • Yaptım arkadaşlar cok saolun. Sabırsızlandım cevap yazılmasını beklemeden fabrika ayarlarını geri yükledim, napiyim başka carem yoktu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr_ks

quote:

Orijinalden alıntı: 55GeCe

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

Resimde görüldüğü gibi I8150DXLA2/I8150OLBKL1 kodlu güncelleme Malaysia ve Vietnam da resmi olarak kies e düşmüştür. Yakında bizede gelir ve bir güncelleme daha yapmış oluruz.

Bu güncellemede bazı arkadaşların yavaş açılan mesaj rehber sorunları giderilmiş, performans artışı yapılmıştır deniliyor yabancı kaynaklı sitelerde.

bir önceki sayfada bahsetmistim bro :D

Biliyorum arkadaşım çok saol ama bunun tekrar paylaşılmasında ne gibi sakınca var ? Plaketmi istiyorsun ben bahsetmiştim diyerek ?
    Ayrıca ben paylaşmıştım gibi şeyler olmasın, burda bi şeyler paylaşmak için çabalıyoruz. Bu muhabbetin uzamamasını temenni ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55GeCe -- 14 Ocak 2012; 10:40:25 >

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1329466&page=39

bu sayfada yer alan bir mesajda bir ROM vermişler. multipol adlı kişi yükleyip denemiş ve ona göre stock ROM muş. Tel.de konuşurken ki düşük ses probleminin giderildiği, tel.in ikonunun 2.35. ve eski 2.3.6 dakilerden farklı olduğu ve de tel.in daha hızlı olduğu belirtilmiş. Çinceymiş ama İngilizce de varmış.

I8150DXLA2:

http://hotfile.com/dl/141165187/337fa01/GT-I8150_XME_I8150DXLA2_I8150OLBKL1_I8150DXKL1.zip.html

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1329466&page=41

bu sayfada yer alan bir mesajda da Rusya'dan official rom olduğu yazıyor. İngilizcesi olup olmadığı yazmıyor. Linki :

hotfile.com/dl/141411341/1387f1a/I8150XXLA2_I8150OXEKL1_I8150XXKL3.ZIP.html

Herhalde yakın zamanda bizim tel. için de bir update yayınlarlar

• desire s ile galaxy w arasında kaldım. acaba hangisi alınmalı bugün vatandan alacagım arada 20 tl var. sense arayüzü cazip geliyo ama elime alıp kullanmam lazım önce
  • banada en başta sense cazip gelmişti fakat ben bunu aldım kargoda geliyor pazartesi

EDİT:Bu modelin kullanıcısı mı çok az yoksa hiç mi sorunları yok daha mobil sürümde bile 60 küsürlerde bu sayfa ya kullanıcların artması lazım bu model tam bir f\p model ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peymacun -- 14 Ocak 2012; 16:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fear-tr

desire s ile galaxy w arasında kaldım. acaba hangisi alınmalı bugün vatandan alacagım arada 20 tl var. sense arayüzü cazip geliyo ama elime alıp kullanmam lazım önce

wonder derim arkadaşım :-) her ne kadar bir birine yakın olsalar da iki telefon arasında ki farklara bakınca w nin + ları daha çok.. en önemli faktör ise işlemci, her ne kkadar w nin oc li hali olduğu söylensede w 1,4 s ise 1 gh işlemciye sahip, ayrıca s nin işlemcisi scorpion iken w nin işlemcisi. daha üstün olan snapdragon. disare s yi wonder gibi yapabilmen için root olman gerekir ve wonder de hali hazırda gelen birçok uygulama disare s de yok. kesinlikle wonder htc s den daha üstün bir cihaz
  • quote:

desire s ile galaxy w arasında kaldım. acaba hangisi alınmalı bugün vatandan alacagım arada 20 tl var. sense arayüzü cazip geliyo ama elime alıp kullanmam lazım önce

bizim galaxy w antutu benchmarkta 1000puan desire s tenn fazla cikariyor ve 3d galaxy s2ile ayni gucteyiz diyorum baska birsey diyorum sadece şekil estetik yetmez ;)
  • teşekkürler. şimdi vatan dan beyazını aldım wonderin ama ellerinde olmadığı için haftaya alacağım. beğeneceğimi umuyorum
  • quote:

teşekkürler. şimdi vatan dan beyazını aldım wonderin ama ellerinde olmadığı için haftaya alacağım. beğeneceğimi umuyorum

Hayırlı olsun arkadaşım. Memnun kalıp beğeneceğinden eminim. Sorun olursa burdaki herkez cvplar. Hayırlı akşamlar.
  • eyvallah. bende sayfayı okuyorum baştan aşağı. hangi programlar gerekli ona bakıyorum. 2 aydır araştırdım hiç ummadığım markada ve modelde kendimi buldum. bence F/P oranı müthiş duruyo
  • bende htc d.s ile bunun arasında kalmıştım.

aslında evo 3d yi degözüme kestiriyordum ama en mantıklı seçim bu olacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

bende htc d.s ile bunun arasında kalmıştım.

aslında evo 3d yi degözüme kestiriyordum ama en mantıklı seçim bu olacak galiba

ya htcde iyi tabi farkli bir marka imaji var mesela iphonecular android alsam htc alirim diyor fakat biraz pahali pek indirimede girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Selam arkadaşlar. Menüdeki navigasyon uygulamasını nasıl kullanıyoruz, bilen var mı? Bir türlü anlayamadım nasıl aktif olacağını?

Arkadaslar lutfen cevap, bugun lazim oldu kullanamadim mesela.:-( Ayrica kimi zaman internete bagliyken sayfalar yuklenmiyor, cok fazla istek yaptigimdan oturu olabilir mi?

Ekleme: Şimdi bilgisayardan giriyorum, net bağlantısında sorun varmış, telefondan kaynaklı bir sorun değil buna açıklık getirelim. Bu arada bir an için senkronizasyonu açtım diye, kontörlerimi -5'e tamlayan Turkcell'e çok güzel laflar söyledim. İlk işim Avea'ya taşımak artık şu numarayı, bıktım Turkcell'in müşterilerine yolunacak kaz gibi bakmasından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny B. Goode -- 15 Ocak 2012; 0:59:24 >
  • quote:

quote:

Selam arkadaşlar. Menüdeki navigasyon uygulamasını nasıl kullanıyoruz, bilen var mı? Bir türlü anlayamadım nasıl aktif olacağını?

Arkadaslar lutfen cevap, bugun lazim oldu kullanamadim mesela.:-( Ayrica kimi zaman internete bagliyken sayfalar yuklenmiyor, cok fazla istek yaptigimdan oturu olabilir mi?

Ekleme: Şimdi bilgisayardan giriyorum, net bağlantısında sorun varmış, telefondan kaynaklı bir sorun değil buna açıklık getirelim. Bu arada bir an için senkronizasyonu açtım diye, kontörlerimi -5'e tamlayan Turkcell'e çok güzel laflar söyledim. İlk işim Avea'ya taşımak artık şu numarayı, bıktım Turkcell'in müşterilerine yolunacak kaz gibi bakmasından.

menüdeki navigasyon uygulaması google ın bazı ülkelerde ki kısıtlamalarından dolayı kullanılamıyor.. ama root olursan bunun çaresi var tabii. internette sayfaların yüklenmemesi olayını açarsan belki yardımcı olabiliriz. ( istekle onu bağdaştıramadım da )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

quote:

menüdeki navigasyon uygulaması google ın bazı ülkelerde ki kısıtlamalarından dolayı kullanılamıyor.. ama root olursan bunun çaresi var tabii. internette sayfaların yüklenmemesi olayını açarsan belki yardımcı olabiliriz. ( istekle onu bağdaştıramadım da )

Anladım, yani root olmadan navigasyon yalan olacak benim için. :)

İnternet sorunu yok hocam, fazla istek derken sayfa açılmayınca ard arda 4-5 kere istek göndermem. Edit kısmında belirttim. Wi-Fi'de sorun varmış, bilgisayardan da bir süre giremedim, modemi resetlemek zorunda kaldım. Malum Airties onu da artık değiştirmenin vakti geldi sanırım. :)

• adaffix.

ödüllü bir rehber uygulamaSı. ulusal rehberlerde kayıtlı olan firmalar, hastene, karakol, banka ve şubeleri v.s. tarafından arandığınızda o numaranın hangi firmaya v.s. ait olduğunu , harita üzerinden nerede olduğunu, adresini, web adresini gösteren, ayrıca numara engelleme gibi fonksiyonu olan Güzel kullanışlı bir uygulama

https://market.android.com/search?q=pname:com.adaffix.droid.tr.android
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.