Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.265
Cevap
26
Favori
657.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son üç dört gündür bir hata mesajı alıyorum. sim detach notifier uyarısından sonra cihaz kendisini resetliyor. Bazen reset sonrası sim kartı görmüyor ve sim kartı çıkarıp takınca normale dönüyor. Çok sık olmuyor ama yine de sıkıcı bir durum. Cihazı fabrika ayarlarına çevirmeden önce fikrinizi almak isterim. Önerisi veya fikri olan arkadaşım var mı.
  • ROM | 001003-Overcome V3.1.0 KRATOS

şu ana kadar kullandıklarımdan en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

ben rom mom güncellemek istemiyorum ne olacak şimdi? hay turkcelinede romunada.........

rom güncellemesi yapman gerekir.eğer turkcell rom'dan kurtulmak istiyorsan.aşağıdaki link işine yarıcaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_49290047/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49290047
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

kardes nerelerdesin sen yaw telindende ulasamadim

bizim işler bu ara yoğun.buralardayım.cebim aynı değişmedi.belki şarjım bittiği için kapatmışımdır ve şarja takmışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

ROM | 001003-Overcome V3.1.0 KRATOS

Link? ve nasıl yuklenir.
  • Arkadaşlar dün açılan kies suan açılmıyor görev yöneticisinden bakiyorum belli bir rama geldiğinde geçmiyor orada kalıyor anlamadim gitti.

Tek çare rom... Bana orj ve stabil bir rom gerekli öneriniz nedir? Teşekkürler.

Ha bu arada güzel bir türkçe klavye lazım. Teşekkürler.
  • quote:

ben denedım markette sıkıntı vardı geri orjinal 2.3.3 e döndüm market enabler yaptığım halde uygulamalar da binlerce içerik olmasına rağmen kratos da aşşağı dogru 200 300 uygulamadan sonra sayfa bitiyor ancak search ile arıycaksın sendede öylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_sri

quote:

ben denedım markette sıkıntı vardı geri orjinal 2.3.3 e döndüm market enabler yaptığım halde uygulamalar da binlerce içerik olmasına rağmen kratos da aşşağı dogru 200 300 uygulamadan sonra sayfa bitiyor ancak search ile arıycaksın sendede öylemi

TeamOvercome indirme sayfasındaki marketpatch'i yaptınız mı?

http://www.teamovercome.net/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=13

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

quote:

Link? ve nasıl yuklenir.

Bildiğim kadarıyla bu başlıkta daha önce paylaıldı nasıl yükleneceği.
    Ancak kendi sitesinde de detaylı olarak herşey anlatılıyor.

İndirilecekler
    http://www.teamovercome.net/?page_id=558

Rehber
    http://www.teamovercome.net/?page_id=64

linklerinde var.

Takıldığınız yerde soru sorabilirsiniz
    Not: Yükleme esnasında yapacaklarınız kendi sorumluluğunuzdur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decsan -- 8 Ağustos 2011; 22:24:33 >

• quote:

Arkadaşlar dün açılan kies suan açılmıyor görev yöneticisinden bakiyorum belli bir rama geldiğinde geçmiyor orada kalıyor anlamadim gitti.

decsan çok sağol bu arada. Orj rommu bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: decsan

quote:

quote:

TeamOvercome indirme sayfasındaki marketpatch'i yaptınız mı?

http://www.teamovercome.net/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=13

hayır bak onu yapmadım nasıl yapılıyor ?

• normal zip dosyasının içindeki market apk sınımı kurucaz
  • quote:

quote:

Arkadaşlar dün açılan kies suan açılmıyor görev yöneticisinden bakiyorum belli bir rama geldiğinde geçmiyor orada kalıyor anlamadim gitti.

decsan çok sağol bu arada. Orj rommu bu ?

Hayir. 2.3.3 bazli custom rom. Bu mesaji bu rom yuklu tabdan atiyorum.
  • quote:

normal zip dosyasının içindeki market apk sınımı kurucaz

Zip'i indirip internal yada external sd'ye kopyalayacaksin. Sonra recovery'ye girip install menuden rom kurar gibi dosya neredeyse kuracaksin. Bu arada yeni market dehset olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decsan -- 8 Ağustos 2011; 23:26:43 >
  • descan, benim tab da overcome 3.0 dan önceki custom rom kurulu.Şimdi bu yeni 3.1.0 Kratos un No wipe ını direk kursam üstüne olurmu?Ya da eski overcome mı kaldırmam mı gerekiyor?
  • Bildigim kadariyla 2.0 golddan bu yana nowipe ile guncelleme yapilabiliyor.
    Yani sorumluluk tamamen sende olmak kosuluyla sd karttan update/upgrade mumukun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decsan -- 8 Ağustos 2011; 23:54:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: decsan

quote:

normal zip dosyasının içindeki market apk sınımı kurucaz

Zip'i indirip internal yada external sd'ye kopyalayacaksin. Sonra recovery'ye girip install menuden rom kurar gibi dosya neredeyse kuracaksin. Bu arada yeni market dehset olmus.

anladım sağol yeni market baya bi agır eski markete göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: quinthox

merhaba Yasinaka,

bende italya dan gts alma arefesindeyim. yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile yurtdışından alınan cihazlarda tr de satılanlarda yaşanan güncelleme vb. problemler yaşanmıyor...doğrumu?

diğer merakımda, yurtdışından adığım için garanti, bölgesel uyum-uyumsuzluk, yerel servis sağlayıcılar ile sorunsuz çalışma vb. konularda sıkıntı yaşarmıyım?

geri dönerseniz sevinirim

tşk.

Merhaba kardeşim.Ben genelde elektronik ürünleri yurtdışından alıyorum.Nedenine gelince bazı firmalar çıkardıkları ürünleri çokk sonraları Türkiye'ye getiriyor ve fiyatları ciddi biçimde fark ediyor.
    Iphone 1 yıllık uluslararası garanti sunuyor.Ama Samsung hakkında bilgim yok.Ben açıkçası garantiyi hiç bir zaman düşünmüyorum.Çünkü zaman artık eskisi gibi değil.Bir renkli tv.alırdık.20 sene kullanırdık.Cihazın arka kapağını açmazdık bile.O derece sağlam ürünler imal edilirdi.Ama şimdi nüfus çok,talep çok. ee adamlarda ona göre üretim yapıyor.En iyi cihazı 4-5 sene kullanıyorsun.Kaldıki tüketim toplumuyuz.Cep telefonlarını her sene değiştiriyoruz.Avrupa ve Amerika'da yıllık kontratla cihaz alıp her sene yeniliyorsun.Yurtdışından çok ürün aldım ve henüz arıza ile karşılaşmadım.Eğer pimpirikli olsaydım sanırım çoktan arıza yapardı... Güncelleme konusuna gelince Galaxy tab o konuda çok iyi.Makinayı ilk açtığında Türkiye'yi seçersen ona göre yüklemesini yapıp açılıyor.Cihazı satım aldığın ülkenin oyun ve programlarıda var.Ama sorun çıkarmıyor.Eğer ilk açılışta satın aldığın ülkeyi seçersen ekstra 2-3 program yüklüyor ve malesef burada açılmıyor.Onun haricinde türkçe mevcut ve inanılmaz entegreli.Ben bizzat media mark'a gidip Turkcell'li tab bakmıştım.Benimki ile kıyaslayınca gerçekten çok farkı var.Alete yazık oluyor.Şimdi de Turkcell 1-2 güne 10.1 tab'ı Samsung'la yaptığı anlaşma çerçevesinde piyasaya sürecek. Amerika internet sitesihttp://www.circuitcity.com/applications/SearchTools/search.asp?keywords=galaxy+tab şuanki fiyatı 499 dolar artı kdv... Bakalım bizde kaçtan verecek...
    Toparlamak gerekirse Samsung galaxy tablet bölgesel uyum sağlayan, yerel servis sağlayıcılar ile iyi geçinen ve upgrade sorunu oluşturmayan bir cihaz... Onun haricinde satın almak istediğiniz farklı marka cihazı yurtdışından almak istiyorsanız bizim ülkemizle uyumunu iyice öğrenin... Garantiyi pek önemsemeyin derim...
    İyi geceler...

• bu videodaki tema veya rom hangisi bileniniz varmı çok kullanışlı.http://www.youtube.com/watch?v=WTFEsxAexDc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_sri -- 9 Ağustos 2011; 3:31:34 >
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.