Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.266
Cevap
26
Favori
657.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kml_sri

bu videodaki tema veya rom hangisi bileniniz varmı çok kullanışlı.http://www.youtube.com/watch?v=WTFEsxAexDc

Rom overcome gold (2.0)
  • Yakında Galaxy Tab için aksesuarlar paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: decsan

quote:

bu videodaki tema veya rom hangisi bileniniz varmı çok kullanışlı.http://www.youtube.com/watch?v=WTFEsxAexDc

Rom overcome gold (2.0)

market olayını recovery modda hallettikten sonra market iyice gitti :D
  • Birseyi yanlis yapiyorsun. Bende mukemmel calisiyor. Market access ile tum parali uygulamalar (benim isim olmaz ama) acik.
    Bu arada gitti derken. Market silindi mi?
  • yok abicim en iyisi overcome jupiter 3.0.1 kral rom
  • quote:

Birseyi yanlis yapiyorsun. Bende mukemmel calisiyor. Market access ile tum parali uygulamalar (benim isim olmaz ama) acik.

market accesi kurdum sonra bi baktım ucretsiz uygulamalar bölümünde 20 30 tane uygulama var :S şaşırdım kapatıp açtım gene aynı market enabler ile denedim gene tırt ben biyerde yanlışlık yapıyorum ama nerede yaptığım : odin ile normal şekilde yüklyorum yükleme bittikten sonra 001003-Overcome_v3.1.0_KRATOS_Wipe (1) dosyasını hafızaya atıyorum sonra odin ile kerneli yükleyip recovery modda kratos wipe yi yüklüyorum sonra vipe cache vs temizlik sonrada senin dediğin şekilde market ve hatta öteki KRATOS Stock Theme Patch dosyasını da yükledim belki görsel açıdan değişir diye ama bişey değişmedi bukadar herhangi bi atlama veya yanlış varmı acaba ?

• you tube yi hemen marketten güncelleyin arkadaşlar türkiye sorunu düzeltilmiş ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor
  • Güncelledim ama aynı sorun devam ediyor
  • quote:

Birseyi yanlis yapiyorsun. Bende mukemmel calisiyor. Market access ile tum parali uygulamalar (benim isim olmaz ama) acik.

evet şimdi jupiterin üzerine no wipe yi kurdum ve şimdi on numara çalışıyor gerçekten hızlı özellikle nette uçuyor
  • Tekrar merhaba Yasinaka,

Geri dönüş için teşekkur ederim. bende pek çok ürün almışımdır yurtdışından ancak bu tab daki güncelleme vs olayları tedirgin ediyordu beni...Ben italyadan 360$ a sgt alıcam ancak şu 10.1 ekran i mi tercih etsem diye düşünüyorum. bir de 8.9 ekran var bildiğim kadarı ile.

ipad hiç düşünmedim zira apple firmasının kullanıcısını sınırlayan uygulamaları olduğunu iphone dan biliyorum.

360$ iyi bir fiyat olsa gerek 3g li 7inç tab için...

tekrar tşk.
  • ben samsung galaxy tab için HoneyComb teması Türkçe dili destekleyen arıyorum bulabilirmiyiz.bide ben HoneyComb bu rom yüklesem telefon özelliğim gidermi acaba şu an gingerbread 2.2.3 versyonu kullanıyorum.ürünüm başarı elektronikten alınma garanti dışı olmuşmudur.şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathhoath

ben samsung galaxy tab için HoneyComb teması Türkçe dili destekleyen arıyorum bulabilirmiyiz.bide ben HoneyComb bu rom yüklesem telefon özelliğim gidermi acaba şu an gingerbread 2.2.3 versyonu kullanıyorum.ürünüm başarı elektronikten alınma garanti dışı olmuşmudur.şimdiden teşekkürler.

garanti dışı kalmaz eger yüklediğin rom custom romsa garanti gider ama geri orjinal roma donersen garantine birşey olmaz piyasadaki honeycomb romu yüklersen telefon özelliği gider ve ayrıca yükleme ben bi tanesini yükledin telefonu kurtarana kadar geberdim tavsiye tabiki bunlar şeçim senin genede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_gvz

Güncelledim ama aynı sorun devam ediyor

bende sorunsu çalışıyor sürüm numarasını konrtorl edermisin 2.2.14 olması lazım
  • Bugun youtube yeni bir surum cikarmis, eskisindeki arama sorunu ortadan kalkmis nihayet...
  • quote:

you tube yi hemen marketten güncelleyin arkadaşlar türkiye sorunu düzeltilmiş ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor

Tuh ben de bu haberi ilk ben verdim sanmistim Neyse artık :)
  • arkadaslar 2gundur market neden tam acilmiyor bazi bolumler aciliyor bazilari acilmiyor sebebini bilwn varmi saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kego

quote:

you tube yi hemen marketten güncelleyin arkadaşlar türkiye sorunu düzeltilmiş ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor

Tuh ben de bu haberi ilk ben verdim sanmistim Neyse artık :)

• ekran görüntüsü

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**-
  • ekran görüntüsü

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**-
  • 7" modellerde honeycomb olmayacak mı acaba? Olmamasının ne gibi negatif etkLsi oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.