Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - Ana Konu [Odin'le resmi 4.1.2 güncellemesi] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
1
Favori
21.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazla ilgili bir soru sormak istiyorum. e-mail ayarlarını yaptım sorunsuz çalışıyor. ama postaların eklerini açarken önce mesajı kaydetmemi istiyor sonra eki indiriyor ve eki enterasan yerlere kaydediyor. çok içerilere bir yerler. bu mailleri benim göstereceğim yere kaydetme ihtimalim var mı? örneğin sd card a bir yere? umarım anlatabilmişimdir sağolun...
  • yaw arkadaşlar telefona mesaj geliyor (mms-resim). indir e basıyorum ama yüklüyor diyor kalıyor. bilmediğim bir ayar falan mı var? ne yapmam lazım bunun için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denmus

yaw arkadaşlar telefona mesaj geliyor (mms-resim). indir e basıyorum ama yüklüyor diyor kalıyor. bilmediğim bir ayar falan mı var? ne yapmam lazım bunun için?

gönderen kişiyi yanlışlıkla engellemiş olabilirsiniz rehberde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

teşekkür ederim. hallettim. sorun MMS ayarlarımdanmış. tekrar yükleyince sorun kalmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: denmus

quote:

teşekkür ederim. hallettim. sorun MMS ayarlarımdanmış. tekrar yükleyince sorun kalmadı...

Hazir konu MMS ye gelmisken sorum olacak, 3G ozellikli telf olan ancak herhangi bir Data paketi olmayan biri MMS alabilir veya gonderebilir mi? Yani SMS gibi mi calisiyor bu sistem? Farkli tarifeden olabilir.. Diyelim 40-45 krs yerine 90-100 krs..
    Resim Dosyasi buyuklugu max ne kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

Hazir konu MMS ye gelmisken sorum olacak, 3G ozellikli telf olan ancak herhangi bir Data paketi olmayan biri MMS alabilir veya gonderebilir mi? Yani SMS gibi mi calisiyor bu sistem? Farkli tarifeden olabilir.. Diyelim 40-45 krs yerine 90-100 krs..
    Resim Dosyasi buyuklugu max ne kadar?

Resim dosya boyutu Turkcell'de 500 kb da diğerlerinden emin değilim açıkçası.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/Sayfalar/mms.aspx

diğer sorularının yanıtı da "evet" dostum. sms ile aynı mantık, sadece telefonun alıp-görüp-gönderebilmesi için MMS özelliğini desteklemesi lazım ki telefon 3G ise paşa paşa destekler. her operatöre göre farklı ücretlendirilir. ilgini çekerse örneğin Turkcell'de MMS in teki yurtiçi 80 kr, 30 MMS paketi 3 TL (not:faturalı hat içindir). ben Turkcell kullandığım için yazdeım diğerlerini bilmiyorum.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/genel.aspx

• en ucuz bir data paketi ile bile 100 mb vs..
    hem daha çok hem kaliteli resim gönderirsin..
    malum mms 500 kb den fazla resmi desteklemiyor..o da 3 mp lik bir resim bile değil..
    mms kullanmak pek ekonomik değil..
  • quote:

en ucuz bir data paketi ile bile 100 mb vs..
    hem daha çok hem kaliteli resim gönderirsin..
    malum mms 500 kb den fazla resmi desteklemiyor..o da 3 mp lik bir resim bile değil..
    mms kullanmak pek ekonomik değil..

dediğin doğru ama karşı taraf telefondan mail vs gibi işleri beceremiyorsa!!!
  • galaxy tab plus 7 telefon özelliği var demi ?
  • Jelly bean aldimi cihaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

galaxy tab plus 7 telefon özelliği var demi ?

evet, var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

galaxy tab plus 7 telefon özelliği var demi ?

evet, var.

evet hocam ögrendim acikcasi p1000 almaktansa biraz daha sabredip plus 7 almayi düsünüyorum dogru bir karar mi verdim sizce?
  • Bence, parasına bağlı.
    Yakında piyasaya note 8 tablet gelecek ve fiyatlar düşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 17 Mart 2013; 11:57:40 >
  • quote:

Bence, parasına bağlı.
    Yakında piyasaya note 8 tablet gelecek ve fiyatlar düşecek.

ne zaman çıkar tahmini.
  • Şu son android güncellemesi Nisan sonu Mayıs bası çıkacaktı.Hala bir ses seda yok...

Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar bende samsung p3110 7.0 tab var ve viber'ı indirdim ama aktfileştiremiyorum yardım edermisiniz lütfen.Teşekkürler
  • Suudi Arabistan'dan alındı şu an elimdeki Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus GT-6200.

Bu cihazın Android sürümü 3.2'den öteye geçmiyor otomatik güncellemeler ile acaba bunu Odin ile falan güncelleyebilir miyiz?
  • Cihazım ABD'den gelme cihaz ve zaten garantisi yok. İngiltere için resmi 4.1.2 güncellemesi aylar önce gelmiş olmasına rağmen ben ısrarla ABD güncellemesini bekledim. Baktım daha geleceği yok, bugün İngiltere resmi 4.1.2 sürümüne odin'den güncelledim.

Güncelleme işlemi oldukça basit, burada anlatılıyor ve gerekli bağlantılar da var.
    http://androidromupdate.com/2013/05/14/upgrade-samsung-galaxy-tab-7-0-p6210-wifi-jelly-bean-update/

Güncellemeden sonra tüm ayarlarınız vs korunuyor. Dilerseniz daha temiz bir kurulum için güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz (ya da wipe seçenekleri ile aynı işlemi yapabilirsiniz).

Güncelleme sırasında ekran görüntüsü:
     Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - Ana Konu [Odin'le resmi 4.1.2 güncellemesi]

Güncellemenin sonlanmış hali:

Ekran görüntüsü:

Güncellemeden sonra ekran görüntüsü alma butonu kayboluyor, ekran görüntüsü almak için ses aşağı ile power tuşuna aynı anda basıyorsunuz.

Hatırlatma: Resmi bir firmware yüklediğinizden sayaçta bir değişiklik olmuyor. Sadece farklı bir ülkenin firmware'i ile güncelleme yaptığınız için artık OTA üzerinden güncelleme alamayacaksınız. Ancak kendi bölgeniz için güncelleme çıktığında, yine Odin ile güncellerseniz, tekrar OTA'dan güncellemeler aktif hale gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 6 Ekim 2013; 13:59:05 >

• http://samsung-updates.com/device/?id=GT-P6200
    Burada tüm yazışımlar var
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.