Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - Ana Konu [Odin'le resmi 4.1.2 güncellemesi] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
21.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD'den alınmış cihazım için dün itibariyle Kies üzerinden 4.0.4 ICS güncellemesi yayınlanmış durumda.

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - Ana Konu [Odin'le resmi 4.1.2 güncellemesi]

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus - Ana Konu [Odin'le resmi 4.1.2 güncellemesi]

Sayfalar arasındaki geçişte performans gözle görülür şekilde artmış durumda.

• Orjinal rom için geçerli midir bu güncelleme? Eğer geçerli ise bu işlemi nasıl yapabilirim? Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egitimci35

Orjinal rom için geçerli midir bu güncelleme? Eğer geçerli ise bu işlemi nasıl yapabilirim? Teşekkürler...

Rom orjinal, ancak ABD'den alınmış bir cihaz. Kies ile hemen her gün kontrol ediyordum, dün kullanıma sunuldu. Türkiye'den aldıysanız eğer cihazınızı henüz sizin cihaz için yayınlanmamış olabilir. Ara ara Kies'den kontrol etmelisiniz.

Bu arada yeni bir cihaz almış gibi hissediyorum kendimi :) Sayfalar arasındaki geçişte takılmalar tümüyle kaybolmuş, inanılmaz akıcı çalışıyor şu anda cihaz. İnternet tarayıcısının da performansı artmış durumda.
  • Samsung Galaxy Tab P6200 7.0 Plus'ta,Bir online sitede webcam nasıl açarız?Mesela youtube ta veya Adobe Flash destekleyen herhangi bir websitesinde için Adobe Flash özelliğini ayarlamanız gerektiğinde veya o websitesi için webcam ayarlamanız gerektiğinde;bilgisayarda flash playerin üzerinde iken farenin sağ tuşuna bastığınızda,önünüze çıkan pencereden ayarlamalar yapmanız gerekiyor.Ama Samsung Galaxy Tab P6200 7.0 Plus'ta,bunu yapan var mı?Eğer varsa nasıl yaptınız?
  • Merhaba. Ben de galaxy 7.0 p6200 tab. almayı düşünüyorum hem tablet hem de telefon olarak kullanacağım. Ama suan cok kararsızım. Şarjı yaklaşık ne kadar gidiyor ? Sonradan cihazda yavaşlama oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slsnl

Merhaba. Ben de galaxy 7.0 p6200 tab. almayı düşünüyorum hem tablet hem de telefon olarak kullanacağım. Ama suan cok kararsızım. Şarjı yaklaşık ne kadar gidiyor ? Sonradan cihazda yavaşlama oluyor mu ?

Android 4.0.4 ile birlikte yavaşlama değil, hızlanma oldu :-) Benimki yalnızca wifi olan p6210 versiyon olduğundan telefon görüşme konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Şarj cihazı uyku modunda bırakmanıza ve uygulamalara göre değişiyor. Ancak telefonum olan galaxy s2 den tecrübem 3g açık olduğunda şarj kısa sürede bitiyor. 3g li modelin şarjının ne kadar gittiği konusunda p6200 sahipleri yorum yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 21 Ağustos 2012; 15:51:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

quote:

Orijinalden alıntı: slsnl

Merhaba. Ben de galaxy 7.0 p6200 tab. almayı düşünüyorum hem tablet hem de telefon olarak kullanacağım. Ama suan cok kararsızım. Şarjı yaklaşık ne kadar gidiyor ? Sonradan cihazda yavaşlama oluyor mu ?

Android 4.0.4 ile birlikte yavaşlama değil, hızlanma oldu :-) Benimki yalnızca wifi olan p6210 versiyon olduğundan telefon görüşme konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Şarj cihazı uyku modunda bırakmanıza ve uygulamalara göre değişiyor. Ancak telefonum olan galaxy s2 den tecrübem 3g açık olduğunda şarj kısa sürede bitiyor. 3g li modelin şarjının ne kadar gittiği konusunda p6200 sahipleri yorum yapabilir.

Şarjım sabah 7:00 akşam 20:00 arası 3g,bluetooth,2adet email 15 dk da bir denetlemeli ve wifi açık olarak ; 30 dk tel görüşmesi,30 dk internet, 30-40 dk youtube, 15-20 whatsapp sms ve 20-30 sms ile akşam geldiğimde %40 kalmış oluyor data vs kapatırsam ertesi günü sadece tel görüşmesi ve sms ile rahatlıkla bitirebilirim. Uzun lafın kısası sadece tel görüşmesi ve sms en az 3 gün diger data vs açık olursa 1 gün rahat rahat çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung Galaxy Tab P6200 7.0 Plus'ta,Bir online sitede webcam nasıl açarız?Mesela youtube ta veya Adobe Flash destekleyen herhangi bir websitesinde için Adobe Flash özelliğini ayarlamanız gerektiğinde veya o websitesi için webcam ayarlamanız gerektiğinde;bilgisayarda flash playerin üzerinde iken farenin sağ tuşuna bastığınızda,önünüze çıkan pencereden ayarlamalar yapmanız gerekiyor.Ama Samsung Galaxy Tab P6200 7.0 Plus'ta,bunu yapan var mı?Eğer varsa nasıl yaptınız?
  • merhabalar değerli arkadaşlarım galaxy tab 7.0 kullanıcıları
    bugün ynai 14,09,2012 tarihinde samsungun sitesinden kiesin yeni versiyonunu indirdim(kesinlikle bunu uygulayınız)takiben cihazı usb kablo ile bilgisayara bağladım ve beklenen anın geldiğini anladım..Arkadaşlarım bugünden itibaren rootsuz yasal olarak türkçe ice cream sandwich 4.0.4 sürümü kies vassıtasyıla indirebilirsiniz saygılarımla...
  • selam arkadaslar
    cihazı yeni aldım. fakat daha sim takıp kullanmak nasip olmadı. daha once uzun zaman p1000 kullanmıstım. söyle bir sorum var
    daha once p1000 de marketteki tüm uygulamalara erişebilmek için cihazı rootladıktan sonra ir prıgram yuklemştim. adı aklımda degil şimdi. aynısını bu cihaza yapmam gerekecekmi acaba? Tr de tüm market uygulamaları görünüyormu

cevaplar için tesekkurler
  • ics 4 çok iyi...sanki yepyeni bir tabletim olmus gibi
  • Beyler benim cihaza hala İCS gelmedi ne zaman gelir bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aarkadaşlar teknosadaki tablet 7.0 plus ı test ettim özellikle ses kalitesi muazzam sanırım bu cihazda da wolfson dac kullanılmış. hifi ycılar yaşadı...
  • Bu arada Galaxy Tab Plus 7.0 Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacak cihazlar içerisinde sıralanıyor. Cümleten hayırlı olsun :)

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-15-cihazi-kapsayan-Jelly-Bean-guncelleme-takvimini-yayinladi.htm
  • arkadaslar bıseyı merak edıyorum.P6200 da mobil AP varmı.
    yanı p1000 de oldugu gibi,p6200 ı da wireless modem olarak kullanabiliyor muyuz? kesın bılgısı olan varsa ,yada cıhaz kullananan varsa bı bakabılır mı buna
  • bu forumda cevap gelene kadar,ben cıhazı aldım.boyle bır ozellık var.
  • Arkadaslar Merhaba,

Elimde kullanilmamis beyaz renkte Samsung Galaxy P6200 Tab 7.0 Plus var. Baska telefonum var, bu nedenle Tab 7.0 i kullanmiyorum. Ilgilenen olursa goruselim.
  • arkadaşlar merhaba. dün itibariyle bende buldum ve aldım cihazdan. daha kurcalamaya vaktim olmadı ama kullanıcılar arasına ben de dahil oldum. şu konuyu da gözden geçireyim bakalım siz neler yazdınız. görüşmek üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: denmus

arkadaşlar merhaba. dün itibariyle bende buldum ve aldım cihazdan. daha kurcalamaya vaktim olmadı ama kullanıcılar arasına ben de dahil oldum. şu konuyu da gözden geçireyim bakalım siz neler yazdınız. görüşmek üzere...

Hayırlı olsun

Dün internette Samsung Ukrayna sitesine dayandırılan bir habere göre 4.1 JB güncellemesini yakında alabiliriz.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-rolls-out-4.1-Jelly-Bean-update-to-Galaxy-Note-S-II-in-March-Ace-2-in-April_id39393

• quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

Hayırlı olsun

Dün internette Samsung Ukrayna sitesine dayandırılan bir habere göre 4.1 JB güncellemesini yakında alabiliriz.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-rolls-out-4.1-Jelly-Bean-update-to-Galaxy-Note-S-II-in-March-Ace-2-in-April_id39393

Teşekkür ederim dostum. epey kurcaladım telefonu pardon tableti ya da her ikisinide neyse artık

ilk izlenim gayet iyi olduğu yönünde. kendime göre ayar vs işlerini hallettim. flash player, uygulamalar vs.
    şimdilik bir problem yok, olursa başınızı ağrıtırım artık.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.