Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 OTG KABLO SORUNU.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY TAB 3 OTG KABLO SORUNU.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    905 Mesaj
    Arkadaşlar tablette usb'den film izleyebilmek için OTG kablosu aldım ancak taktığımda görmedi. Neyse geri vermeye gittim , hatta oradaki tabletlerde de denedik ve çalıştı. Görevli başka bir kablo verdi. (onu da denedik oradaki tabletler de o da çalıştı.) Sonra eve geldim kabloyu taktım bunu da görmedi. Tabletin girişinde herhangi bir sorun yok , acaba sorun nedir?

|
    |

Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız.
  • Yarbay
    2768 Mesaj
    Cihazın Samsung galaxy tab 3 7" ise otg desteği bulunmuyor. 8"ve diğer üst modellerde otg desteği bulunuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRQuE -- 20 Temmuz 2015; 16:58:49 >
    quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Cihazın Samsung galaxy tab 3 7" ise otg desteği bulunmuyor. 8"ve diğer üst modellerde otg desteği bulunuyormuş.

Teşekkür ederim kabloyu iade ettim.

Şimdi ben tabletten film izlemek istediğimde bilgisayardan usb kablosu ile tablete atıyorum ancak bu çok uzun sürüyor, bildiğiniz daha kısa bir yol var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız.
  • Yarbay
    2768 Mesaj

Maalesef bildiğim kadarıyla yok. Ama eğer ota desteği bulunan bir rom bulabilirsen olabilir.mesela Cyanogenmod vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kızagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Maalesef bildiğim kadarıyla yok. Ama eğer ota desteği bulunan bir rom bulabilirsen olabilir.mesela Cyanogenmod vb.

Merhaba hocam
    Ufak bir şey sorsam;
    Samsung tab 3 aldık,buna simkart takılır mı takılmaz mı,nasıl anlarız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu modelde sim kart girişi bulunmuyor.
    |
    |
    Caferhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Bu modelde sim kart girişi bulunmuyor.

Yapma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.