Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta bahsettigim "Samsung Galaxy Tab 2 10.1" ürünü almayı düşünüyorum. Hakkında biraz inceleme yapayım dedim ama türkçe olarak elime pek bi şey geçmedi, sizlerden yardım istiyorum. Kullanan arkadaşlarımız var mı? veya inceleme durumunda bulunanlarımız oldu mu? önerir misiniz?

Benim elimde sadece bilgi olarak şunlar var ;

Samsung Galaxy Tab2 P5110-W

quote:

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wifi - İnceleme
    Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab 2 10.1 Türkiye’de satışa sunuldu.
    Samsung Galaxy Tab 2 10.1’in 1280x 800 dahili ekran çözünürlükte 10.1 inç bir Kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Bu ekran Galaxy S3’te olduğu gibi Corning Gorilla Glass kaplamasıyla oldukça çizilme, kırılma gibi koşullara oldukça dayanıklı hale getirilinmiş.
    Çift çekirdekli 1 GHz hızda, 4 çekirdekli TI OMAP 4430 işlemci ve PowerVR SGX 540 GPU ile 1 GB RAM’e sahip.
    İşletim sistemi olarak Android 4.0 Ice Cream Sandwich platformu sunan Galaxy Tab 2 10.1, Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesine de kavuşacak.
    3.15MP arka kamerası bulunan Galaxy Tab 2 bu kamerayla 720P video kaydı yapabiliyor. Ayrıca üzerinde LED flaş ve VGA çözünürlüğe sahip ön kamerada bulunuyor.
    Bağlantı konumlarına bakacak olursak Bluetooth 3.0, USB 2.0, Wifi b/g/n, Wifi Direct bulunuyor.
    Bunun dışında üründe 3D ses teknolojisi (Yalnızca Kulaklık), 7 000 mAh pil ve 16 GB dahili hafıza bulunuyor. MicroSD ile 32GB’ta kadar hafıza artırmanız mümkün.

RAM = 1 GB
    AĞIRLIK = 585 GR
    TASARIM = Tablet
    EKRAN BOYUTU = 10.1’’
    EKRAN ÇOZUNURLUGU = 1280x 800 px
    EKRAN OZELLIGI = PLS TFT LCD
    PIL = 7 000 mAh Standart Kapasite
    IŞLEMCI HIZI = 1 GHz
    IŞLEMCI = TI OMAP 4430
    OPTUK SURUCU = Bulunmuyor
    BELLEK = 16 GB
    USB BAGLANTI ADEDI = 1x USB 3.0
    YAZILIM = Android 4.0 Ice Cream Sandwich
    KART OKUYUCU = MicroSD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet yasar -- 7 Şubat 2013; 16:01:12 >

• ürünü sıfırmı alacaksın ? 3g,wifi veya wifi modelinimi düşünüyorsun,ağırlıklı olarak ne amaçlı kullanıcaksın ve son olarak alacağın fiyatı söylersen yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaandulger

ürünü sıfırmı alacaksın ? 3g,wifi veya wifi modelinimi düşünüyorsun,ağırlıklı olarak ne amaçlı kullanıcaksın ve son olarak alacağın fiyatı söylersen yardımcı olabilirim.

Yoğun çalıştığımdan sayfaya yeni girebiliyorum kusura bakma

İş yerimin pazarlama bölümüne alınacak, ürünlerin resimleri yüklenecek, şehir dışında iken mail kontrol edilecek veya yazışma işlerinde kullanılacak, düz üstü yerine tablet kullanılacak yanii...

Dahili modem olmasını istiyorum mesela sim yardımı ile sürekli internet elimin altında olması için, büyük ekran olmasını istiyorum kullanım açısından ve bluetooth olmalı ürünlerin resimleri güncellendiğinde transfer edebilmek için...

Ayırdığım bütçe 700 tl idi ama bu fiyatta kaliteli uzun ömürlü bi şey alamayacağım belli.. 900TL ye çıkarttım artıkın....

• Alabileceğini tabletlerden birisi bu tabiki ama donanım açısından dock lu Asus lara bakmanın öneririm tf300 gibo
  • arkadaşlar bi arkadaş flash player linkini vermişti sanki
    yarımcı olabilecek var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.