Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.152
Cevap
49
Favori
349.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tsafak

merhaba

bir sorum olacak daha önce forumda gözüme takıldı ama şimdi bulamıyorum. kapasitif tuşların ışığını nereden ayarlıyorduk.

ayarlar>ekran>tuş kilidi ışığı süresi
  • .apk oyunları falan telefona nasıl atıyoruz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheusx

.apk oyunları falan telefona nasıl atıyoruz arkadaşlar?

ben internetten dropbox hesabıma atıyorum
    sonra telden dropboxa girip yüklüyorum
    ama belkı daha kolay bi yolu vardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheusx

.apk oyunları falan telefona nasıl atıyoruz arkadaşlar?

usb kabloyla bilgisayara tak at

hafıza kartına attığım filmler videolarda gözükmüyor nasıl göstericem?
  • Iyi gunler, gecen gun kliksadan siparis ettim yarin elime ulasir diye dusunuyorum. Kap almak istiyorum guzel, dayanikli ve on ekrani korumami saglayan birseyler onerir misiniz? Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Konu sahibi arkadasim 60. soruda web degil wep olacak.

Ayrica

Bluetooth mouse olarak normalde logitech v470 kullaniyorum. S2 ye de sorunsuz baglamistim tavsiye ederim.

Bluetooth klavye tecrube etmek nasip olmadi daha.

Düzeltme için teşekkür ederiz;)
  • Çok gerekli ve faydalı bir iş yapmışsınız,emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    Şu faydalı ve uygulama indirilebilecek sitelere yesilcinide eklerseniz yeni gelen arkadaşlara kolaylık olur diye düşünüyorum
  • Ben de cihazı almayı düşünüyorum ama yere düşünce kırılıyor vs. düşürürüm bir yere çarparım da kırılır diye korkuyorum. Ekrana saat pili düşürüpte kıran olmuş. Zaten Türkiye'deki modellerde gorilla glass yokmuş. Cepkask kullanıcı hatalarını kapsamıyor. Peki teknokask nasıl?

Bu arada el hareketlerini içeren resimleri yanyana koyduğunuz için 1366x780 çözünürlükte sayfa kenarlara taşıyor ve okuması zor oluyor. Bir iki resmi alta alırsanız düzelecek.
  • iyi günler. bende galaxy s3 almak istiyorum ancak kafamda bazı soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.Ekran konusunda çok kararsız kaldım bazı siteler tek elle kullanmak imkansız bazı sitelerde ise tek elle kullanılabilir diyolar.internetteki inceleme videoları haricinde canlı görme imkanımda olmadı.

tek elle mesaj yazmak ve kullanım nasıl? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliksah55

Ben de cihazı almayı düşünüyorum ama yere düşünce kırılıyor vs. düşürürüm bir yere çarparım da kırılır diye korkuyorum. Ekrana saat pili düşürüpte kıran olmuş. Zaten Türkiye'deki modellerde gorilla glass yokmuş. Cepkask kullanıcı hatalarını kapsamıyor. Peki teknokask nasıl?

Bu arada el hareketlerini içeren resimleri yanyana koyduğunuz için 1366x780 çözünürlükte sayfa kenarlara taşıyor ve okuması zor oluyor. Bir iki resmi alta alırsanız düzelecek.

nasıl yok arkadaşım gorilla glass boş konuşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSehzade

iyi günler. bende galaxy s3 almak istiyorum ancak kafamda bazı soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.Ekran konusunda çok kararsız kaldım bazı siteler tek elle kullanmak imkansız bazı sitelerde ise tek elle kullanılabilir diyolar.internetteki inceleme videoları haricinde canlı görme imkanımda olmadı.

Bu gorilla glass nasıl bir olgu yerleştirmiş kafalara insanların. Adamlar bile Kırılmaz(Unbreakable) demiyorlar sitelerinde bizim millet gorilla glass ı kırılmaz yaptı. Kırılmaz cam diye bir durum yok, mühim olan telefonun ne şekilde düştüğüdür.

S3 de GorillaGlass 2 var fakat kırılmaz değildir. Böyle bir korkunuz varsa sigorta ve kılıf alabileceğiniz tedbirler.

Kolay gelsin

• quote:

iyi günler. bende galaxy s3 almak istiyorum ancak kafamda bazı soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.Ekran konusunda çok kararsız kaldım bazı siteler tek elle kullanmak imkansız bazı sitelerde ise tek elle kullanılabilir diyolar.internetteki inceleme videoları haricinde canlı görme imkanımda olmadı.

Eliniz normal boyutlarda ise tek elle mesaj yazma sorun değil. Tutuş şekli önemli telefonu çok sıkı tutarsanız her yere ulaşmak mümkün değil, rahat ve açılı tutarsanız her tür işinizi çok rahat görürsünüz.Tabii küçük telefonlardan bu telefonda geçiyorsanız zorlarsınız zamanla alışırsınız.

Kolay gelsin

• arkadaşlar bu cevapsız bildirimleri titreşimle bildiriyorya cihaz aramanın veya mesajın üstünden 15 dk geçtiyse titreşimle bildirmiyor ama 3 5 dk geçtiyse titiriyor normalmidir
  • Sigorta yapmak için nereyi önerirsiniz?
  • merhabalar arkadaslar benim telefonum yeni;

henüz içindeki sarj bitmedi hatta bilgisayara bagladım biraz şarj oldu

bitince teli kapalı sekilde sarja takıp 16 saat fln bekletmek gerekir mi kılavuzunda birşey yazmıyor

şarjı da 2 gün oldu bitmek bilmedi hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Eliniz normal boyutlarda ise tek elle mesaj yazma sorun değil. Tutuş şekli önemli telefonu çok sıkı tutarsanız her yere ulaşmak mümkün değil, rahat ve açılı tutarsanız her tür işinizi çok rahat görürsünüz.Tabii küçük telefonlardan bu telefonda geçiyorsanız zorlarsınız zamanla alışırsınız.

Kolay gelsin

5800 dan sonra buna alışmak zor olcak gibi cevap için teşekkürler

• ayrıca kilit tuşuna basınca ekranı geç tepki veren var mı?1 saniye gecikmeli açılan
  • s3ün son güncellemesiyle telefonun anabant sürümü ,yapım numarası noldu acaba
  • Merhaba. Guncellemeden mi oldu bilmiyorum ama. Mesaj sesi iki saniyeden sonra kesiliyor artik :( mesaj sesi sonuna kadar calmiyor telefon uyuz oldum. Ses ayarlari ile oynadim vs.. degismedi durum ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mindstorm_brs

merhabalar arkadaslar benim telefonum yeni;

henüz içindeki sarj bitmedi hatta bilgisayara bagladım biraz şarj oldu

bitince teli kapalı sekilde sarja takıp 16 saat fln bekletmek gerekir mi kılavuzunda birşey yazmıyor

şarjı da 2 gün oldu bitmek bilmedi hala

Hayir gerekmez . O eski bataryalardaydi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.