Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9+'ın kutusunu açtık, tam bir sanat eseri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir kutu açılış videosu. Umarım detaylı inceleme videosunu da burak çeker. Diğer dh editörlerinin vurgulamadığı noktalara değinmesi çok hoşuma gidiyor.(detaylı kulaklık performansı, kamerayı daha detaylı incelemesi gibi). Geçen v30+ incelemesinde telefonun içindeki ses yongasının modeline kadar söylemişti.
  • Artık şu video olayını düzeltin lütfen yıl 2018 oldu. Youtube girdim izlemek için ama henüz oraya koymadığınız için burdan izlemek de işkence olunca izlemekten vazgeçtim.

• burak kardeşim hayırlı ugurlu olsun,sağlık sebepleri ilemi yoksa estetik açıdan mı böyle bişey yaptın bilmiyorum ama güzel olmuş güle güle kullan kardeşim.bu arada incelemelerin çok güzel ve detaylı başarıların devamını dilerim.

• Başlığa bakar mısın?Sanat eseriymis s8 görmesek inanasi gelir insanın,sanat eseri yapacak alametler ne ola ki söyleseler de bilsek.Kamera deseniz iPhone yanında esamesi okunmuyor, performansa girmiyorum bile artık Samsung yeni şeyler yapması lazım kısaca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eticin16 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

2 hafta oldu, nefes alma problemleri sebebiyle et, kemik alındı, estetik yapıldı, final halini 3 ay içerisinde alacakmış, DH ekranlarında daha estetik bir şekilde yer alacağım :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi insanların dış görünüşü bizi ilgilendirmezde :D bu adamın sakkalları kestirin , berbat duruyor saygılar hacıabi :D

• Gerçekten çok güzel görünüyor ama fiyatlar akıl almaz boyutlara ulaştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayatında elektronik anlamında hiçbişi üretememiş birisinin eline alıp oynayıp yok bixyy butonu koymuşlar diyip alaylı konuşup başka bişi atasın vs demesi saçma geliyor bana. adam bir teknoloji üretmiş sen anlamayabilirsin .

• Saçı sakalı değilde bana itici gelen incelemelerde subjektif yorumlara haddinden fazla yer vermesi. Açıkçası videolarla epey uğraşıp emek veriyor Arkadaş ama sanırım sadece beğendiği ve incelemeye değer bulduğu şeyleri inceliyor dolayısıyla incelemelerde beğeni cümleleri havalarda uçuşuyor. Artık başlıklarada sıçramış:)

• Başlık biraz abartılı olmuş, s8'in aynısı sadece daha güncel hali diyelim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Başlığa bakar mısın?Sanat eseriymis s8 görmesek inanasi gelir insanın,sanat eseri yapacak alametler ne ola ki söyleseler de bilsek.Kamera deseniz iPhone yanında esamesi okunmuyor, performansa girmiyorum bile artık Samsung yeni şeyler yapması lazım kısaca.

iPhone'un esamesi okunmuyor demek istediniz sanırım
  • İncelemeyi erdi yapar inşallah..

• Güzel bir kutu açılış videosu. Umarım detaylı inceleme videosunu da burak çeker. Diğer dh editörlerinin vurgulamadığı noktalara değinmesi çok hoşuma gidiyor.(detaylı kulaklık performansı, kamerayı daha detaylı incelemesi gibi). Geçen v30+ incelemesinde telefonun içindeki ses yongasının modeline kadar söylemişti.

• Bixby sonu s voice gibi olacağa benziyor

• şimdi para biriktirmeye başlarsak BİM'e geldiği zaman 3.500 TL'ye alabiliriz

• Kavisli ekran samsung u tüm telefonlardan ayırıyor ve yanlardan sıfır çerçeve efsane.

• Mi 6 varken çok gereksiz geliyor böyle telefonlar.

• Hazir telefon elinize gecmisken, daha once elinizdeki S7 Edge ile kiyasladiginiz Asus Zenphone 5 ile de kameralarini karsilastirirsaniz seviniriz.

• Kardeşim çok kaliteli inceleme olmuş başarılarının devamını dilerim. Burun ameliyatı içinde geçmiş olsun çok daha estetik ve hoş durmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Başlığa bakar mısın?Sanat eseriymis s8 görmesek inanasi gelir insanın,sanat eseri yapacak alametler ne ola ki söyleseler de bilsek.Kamera deseniz iPhone yanında esamesi okunmuyor, performansa girmiyorum bile artık Samsung yeni şeyler yapması lazım kısaca.

Kamera konusunda note 8 bile iPhone x ı tokat manyağı yapıyor hangi dünyada yaşıyorsun sen. Kamerada iki markanın da son telefonları karşılaştırıldığında Samsung her zaman önde olmustur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.