Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9+'ın kutusunu açtık, tam bir sanat eseri! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Android ile Samsung sevdası birleşince hayat toz pembe oluyor demekki bugüne kadar şahsım hiç iPhone kullanmadı ama karşılaştırmalara bakarsan iPhone x rahat s9+ dan iyi fotoğraflar çekiyor ben ios az Çok kullandım android den de vazgeçmem yalnız gereçleri konuşmak lazim kamerada hala iPhone üstünlüğü var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    kardeş s7 kamerası sıfır ışıkta 10 saniye pozlama ile gündüz gibi foto çekiyo flashsız sen ne diyosun ya daha kameranın ozellıklerını bılmıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Mi 6 varken çok gereksiz geliyor böyle telefonlar.

kesinlikle katılmıyorum şimdiye dek sadece iphone ve samsung telefonlar kullandım kasım ayından beri xaomi mi6 kullanıyorum ancak yazılımda bence sınıfta kaldı xaomi donmalar kapanmalar beni çıldırdı şuanda samsung bir telefon almayı düşünüyorum yazılım çok önemli her şey donanım değil...

Belkide senin cihazda sorun vardır, çünkü ilk defa duyuyorum donma mi6'da.
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Note 8 mi iPhone X'i tokat manyağı yapıyor? :DDD karşılaştırmaları izle bi bence
  • LukeSkywalker24 L kullanıcısına yanıt
    Evet karşılaştırma konusu kamera olunca öyle oluyor sen izle bence karşılaştırmalari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S9+kamera berbat. Note 8 daha iyiydi. 1.5 yapçaz diye ayrıntılar gitmiş. Mate 10 pro fotoğrafta hepsinden iyi. Hele s9 konuşmak anlamsız. 2018 ve 4gb ramli flagship. Ve samsung arayüzü. Yazık olur.

• Sanat eseri demiş la

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    2500-3500 arası para vereceğim diyorsan ve Apple istemiyorsan en mantıklı seçim Samsung. onun dışında 1000-2000 arası para vererim diyorsan o zaman xiaomi, one plus vs. devreye giriyor bence.
    yazılım konusunda haklı Samsung tecrübe kazanmış ve arayüzü (s6 dan itibaren) oldukça iyi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baso34

sanat eserimi ? dalgamı geçiyosun peki o zaman s8 + neydi
    bu kadar yalama olmayın

S8 ile ayni. Samsung dalga mi geciyor ? Zenginler bile S8 kullanan biri S9 almaz
  • Gittim inceledim çöp gene çöp beş para etmez leğen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl olmuş 2018 samsung mu kaldı...

o kasması kendini güncelleyememesi şarjının berbat olması hafızalardan gitmiyor artık. isterse 10.000 mah 20 çekirdek 30 gb ram 4k ekran 50 saat ekran süresi çift ön kamera koysun yok abi gitmiyor aklımdan. en son kullandığım samsung anakartı arızalı sürekli ısınan şarjı içen bir samsungdu. son samsungum oydu ondan sonra kendisine bye bye dedim.
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    Izledim merak etme, dxomark dan da incelemelerini okuyabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim bu. Detay konusunda S9 çok daha iyi ama renk konusunda renkleri olduğundan fazla şekilde abartılı çektiği bariz belli oluyor.

https://m.gsmarena.com/apple_iphone_x_vs_samsung_galaxy_s9_plus_shootout-review-1739.php

• quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

Demek istediğim bu. Detay konusunda S9 çok daha iyi ama renk konusunda renkleri olduğundan fazla şekilde abartılı çektiği bariz belli oluyor.

https://m.gsmarena.com/apple_iphone_x_vs_samsung_galaxy_s9_plus_shootout-review-1739.php

Bu renk olayı çok abartılıyor. Bu resim ve videolara milyon tane ekran ile bakıyoruz. Kimisi daha kontrastli gösterir, kimisi daha parlak,kimisi daha renkli. Bunun bir ölçüsü yok. Ufak bir ayar ile , görmek istediğin rengi görebiliyorsun.

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Bu dediğini zaten iPhone'da da yapabiliyorsun. Sanki iPhone'da böyle bir şey yokmuş gibi bahsetmişsin komik olmuş.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bunun ekran ile alakası yok. Samsung sulu boya efektiyle çektiği için hangi ekranda bakarsanız bakın hatta IPS ekrandan bakın sonuç değişmiyor. İstediğim renklere elbette ayarlarım. Fakat benim gibi sürekli olarak fotoğraf çeken ve gerçekçi renklere önem veren biri için her fotoğraf sonrası düzenleme yapmak zorunda kalmam bu telefonu seçmemem için yeterli bir sebep. Şahsen S9 yerine U11 veya Pixel 2'yi tercih ederim. Zaten U12 ve Pixel 3 gelecek. Zaten gerçek bir kameraya önem veren HTC ve Google'a öncelik verir. iPhone da bu konuda çok iyi olsa da salt imaj kalitesinde benim için bir hayal kırıklığıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

Bunun ekran ile alakası yok. Samsung sulu boya efektiyle çektiği için hangi ekranda bakarsanız bakın hatta IPS ekrandan bakın sonuç değişmiyor. İstediğim renklere elbette ayarlarım. Fakat benim gibi sürekli olarak fotoğraf çeken ve gerçekçi renklere önem veren biri için her fotoğraf sonrası düzenleme yapmak zorunda kalmam bu telefonu seçmemem için yeterli bir sebep. Şahsen S9 yerine U11 veya Pixel 2'yi tercih ederim. Zaten U12 ve Pixel 3 gelecek. Zaten gerçek bir kameraya önem veren HTC ve Google'a öncelik verir. iPhone da bu konuda çok iyi olsa da salt imaj kalitesinde benim için bir hayal kırıklığıdır.

2 haftadır kullanıyorum s9 plus modelini. Ben çektiğim resimlerde suluboya efekti tabir edilen , renkler görmüyorum. Bu video içinde geçerli, fotoğraflar için de.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.