Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9'da Y-OCTA ekran kullanılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S9'da Y-OCTA ekran kullanılacak

Kore medyasından gelen yeni bir rapor, Samsung'un 2018 yılının ilk yarısında piyasaya çıkacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinde Y-OCTA ekran panelleri kullanacağını ortaya koyuyor. Y-OCTA panelleri geleneksel ekranlardan ayıran şey, dokunma noktalarını algılamak için ayrı parça ihtiyacını ortadan kaldıran entegre bir dokunmatik modül ile gelmesi.

Ayrıca Bkz."Görünmez Adam" Android kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini çalıyor
    Bu da şirket için üretim maliyetini düşürecek ve nihayetinde ayrı parçalar için diğer üreticilere olan bağımlılığını da azaltacak. Raporda ayrıca önceki söylentileri doğrulayacak şekilde, Galaxy S9 ve S9 Plus'ın selefleriyle aynı ekran boyutlarını korumaya devam edeceği de yazıyor.

Bilmeyenler için Samsung'un 5.77 inç ekranlı Galaxy S8'i Y-OCTA ekran paneliyle donattığını belirtelim. Bununla birlikte S8 Plus'ta üretim sorunları nedeniyle aynı ekran panelini kullanamamıştı. Şirket halihazırda Y-OCTA panelleri için yeterli sayıda üretim tesisi kurulduğu için gelecek yıl böyle bir sorun yaşanmayacak. Yani bu ekran teknolojisini tüm Galaxy S9 modellerinde göreceğiz.

• Son kullanıcı için de en önemli şeydir ha dokunmatik panel beraber mi üretiliyo ayrı mı üretiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 6 Ağustos 2017; 15:35:34 >
  • Ekran kırıldı bittin önceden sadece dokunmatiği değiştirip, tamam oluyordu şimdi tüm ekran.

• Yalnız hep maliyetler vs. düşecek diyorlar ama artık telefonların çıkış fiyatı 900$ lara gelmeye başladı.

• Batarya lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy S8'in ekranını kırarsanız değişimi 1.400-1.500 lira arası. Amoled ekranlar tamam güzel hoşta üretimi maliyetli ve az olduğundan çok pahalı.
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Ne kadar da sacma bi yorum. Bilgi fazla geliyorsa git magarada yasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maliyet düşerde kullanıcıya yansırmı ? Ne kadar yansır ? Birde türkiye de ne kadar olur o var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

Ne kadar da sacma bi yorum. Bilgi fazla geliyorsa git magarada yasa.

Yok kalsın Türkçem sizin seviyenize düşer falan gerek yok mağaranız sizin olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 4 Ağustos 2017; 1:32:54 >
    De'yi ayiramayan dilime laf ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

De'yi ayiramayan dilime laf ediyor.

Doğru harf kullanmaktan acizsin boşluğa mı takıldın?

Temel dil bilgisi vs. Turkce olmayan klavye kullanmak

• Kavgaya gerek yok Samsung her türlü alir

• tamam güzel telefonda kim alacak bunu o para oda önemli en az 5000tl cıkar :(

• Tipik pazarlama taktiği. En son model ekran diye sağda solda reklam yapılacak. Üretim maliyeti düşürülecek. Tabii son kullanıcıya bu düşük maliyet yansıtılmayıp üstüne son teknoloji ekran diye daha fazla ücret ile satılacak. Benim bildiğim basit mantıkla, rekabet yapılıyorsa(x bir marka ile) son kullanıcı ön planda tutulmalı!
  • para vermeye değecek bir yenilik ve ihtiyaç içermiyor artık telefonlar.

• çok da fifi
  • Kim bilir türkiyede kaç tl ye satilir.

• Nasıl yani bu paneller S8 de var mı? Plus la düz S8 aynı paneli kullanmadımı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.