Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana özel mesaj atan arkadaşlar özel mesajları ne hikmetse okuamıyorum cep tel no istiyor giriyorum kabul etmiyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yazmıştım hocam oreodan sonra arka planda uygulama tutamama ve yeniden başlatma sorunu var mı diyecektim

• oreodan sonra özellikle mesajlar uygulamasında ve diğer uygulamalarda kasma kapanma sorunları oluyor bende, bi de bildirim çubuğundaki şu empty dish ne oluyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Ben yazmıştım hocam oreodan sonra arka planda uygulama tutamama ve yeniden başlatma sorunu var mı diyecektim

N8 alabiliyorsan N8 al hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Neden hocam. Note 8 çok büyük geliyor plus da aynı şekilde. İnternette bazı yerlerde bu sorun giderildi diyor ama kullananlardan da teyit ettirmek istedim

• quote:

Neden hocam. Note 8 çok büyük geliyor plus da aynı şekilde. İnternette bazı yerlerde bu sorun giderildi diyor ama kullananlardan da teyit ettirmek istedim

Hocam kim cozuldu diyorsa salliyordur kac tane program acacasin ona gore yorum yapayim.Gunlukte oyle hissetmezsin kesinlikle

• arka planda neler devre dışı kalıyor peki bunu yaptığımızda

• quote:

Ben yazmıştım hocam oreodan sonra arka planda uygulama tutamama ve yeniden başlatma sorunu var mı diyecektim

Yok üstad

Hocam 7-8 uygulama tutarım max yeniden başlatmasın yeter

• Hocam live message oreoya kurulmuyor muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Arkadaslar telefonunuzun sarj suresi ne kadar gidiyor ekran suresi degil.sarjda bekleme suresi kac saat ortalama gunluk.kullanimda?

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
    Telefon görüşmeleri, İnternet, whatssap, mail(online) VoLTE/LTE sürekli açık.
    Ortalama 50-70 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 2 Mart 2018; 10:18:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Hocam live message oreoya kurulmuyor muydu?

Kuruluyorda dosyasi baska

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/themes/note8-oreo-keyboard-live-drawing-t3711854

• quote:

Hocam 7-8 uygulama tutarım max yeniden başlatmasın yeter

Baslatmaz hocam 10-12 ye kadar sorun olmaz.

Anladım hocam. Teşekkür ederim 10-12 uygulama yeterlidir benim için. Peki bir süresi var mı ortalama ne kadar tutuyor mesela 1 saat sonra WhatsApp açtığımda yeniden başlatır mı? Bir de hocam note 8 ve s9 plus da daha mı fazla tutar farkı ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko1903 -- 2 Mart 2018; 10:27:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terms

quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Arkadaslar telefonunuzun sarj suresi ne kadar gidiyor ekran suresi degil.sarjda bekleme suresi kac saat ortalama gunluk.kullanimda?

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
    Telefon görüşmeleri, İnternet, whatssap, mail(online) VoLTE/LTE sürekli açık.
    Ortalama 50-70 saat

Benim pil ömrü tam sarjdan sonra 10 saat gorunuyor

• quote:

Anladım hocam. Teşekkür ederim 10-12 uygulama yeterlidir benim için. Peki bir süresi var mı ortalama ne kadar tutuyor mesela 1 saat sonra WhatsApp açtığımda yeniden başlatır mı? Bir de hocam note 8 ve s9 plus da daha mı fazla tutar farkı ne olur

S9 yeni nesil cekirdek bazinda ciddi gelisme var 2 kati neredeyse tekil cekirdekte multide %15 civari.

Ram ayni kaldi tutma konusunda cok fark yoktur.

S9 Plus o kadar paraya degmez Note8 paralel ithalatlar zaten 3100-3200 dolaylarinda.

Whatsapp'i yeniden baslatmaz hocam arkada tutuyor zaten baslatsada 1 sn de actigi icin cok anlamazsin program acma hizinda galaxy'ler iyi multide sorunlu oluyor S6 dan beri.Sorunlu dedigimizde gunlukte anlamadigimiz sorunlar.

S9 4600+Gear Sport var sport olmasa 3500 falan olsa direk git S9 al derdimde gunun sonunda 1600 lira fazla vereceksiniz S8 3000-3200 bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 2 Mart 2018; 10:43:39 >

Hocam ram konusunu tam oturttuğumda karar vereceğim 6-4 arasındaki fark sıkıntı yaratmazsa ya da herhangi bir fark yaratmazsa günlük kullanımda s9 alıp gear sport satacağım

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Telefondan telefona pek farketmez. Android sistemi kendisi belirliyor hangi uygulamayı ne kadar hafızada tutacağına. 4GB yerine 6GB hafızası olan telefonda tabi ki farkedebilir çünkü daha çok programı aynı anda hafızada bekletecektir. Ancak aynı RAM e sahip aynı android sürümüne sahip cihazlar aşağı yukarı aynı davranır. Üretici radikal bi değişiklik yapmadıysa tabi.

Bu ayarlar o kadar değişiklik gösteriyor ki kesin bişey söylemek de çok zor. Kullanıcının neler yaptığın hangi tarz programlar açtığına da bakar. Gidip bir sağlam bir oyun açarsınız sistem tüm arka plan programları kapatır o oyuna yer açmak için mesela.
  • S8 PLUS almayı düşünüyorum fakat kırılmaz cam kullanışlı olmuyor veya çıkıyor kısa sürede tarzı şeyler duyuyorum. Ekrana bişey olsa 1500 tl civarı masrafı oluyor diye duydum. O yüzden almaktan çekiniyorum. Kırılmaz cam fiyatları da denenecek kadar ucuz da değil 100 tl cama verip işeme de yaramıcaksa bi anlamı olmaz. Çevremde 2 kişide var 2 ekran koruyucusuz kullanıyor ve kılıfta takmıyorlar ben bu riski alamam. Deneyim ve bilgilerinizi alabilir miyim.
  • quote:

Hocam ram konusunu tam oturttuğumda karar vereceğim 6-4 arasındaki fark sıkıntı yaratmazsa ya da herhangi bir fark yaratmazsa günlük kullanımda s9 alıp gear sport satacağım

Note 8 vs S8 speed test bak hocam.

Note8 vs S9 suanda yok sanirim ona gore karar verirsin.Gunlukte ben dedigim gibi sorun olmuyor cok programda acmiyorum gerci arkada maks 8-9'dur.

GB isi birazda pazarlama teknigi ama her zaman 6>4

5>4 den olayi cikiyor :)

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.