Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar whatsapp ta bildirimleri kapattigim halde surekli kendi kendine açilıyor bu sorunu daha once yasayan oldumu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

markette bulamadım bende birebir yazıp arattığım halde

Bizim markette var hocam

• ülke kısıtlaması sanırım apk linkini bıraktım mesaja güzel çalışıyor ama edge ışığı aktif olmuyor bu şekilde whatsapp bildirim ayarlarından açılır pencere yapınca hem ekran aydınlanıyor hem edge ışığıda çalışıyordu ama gelen mesaj kabak gibi görünüyordu ofiste masaüstündeyken insan huzursuz oluyor birinin gözü mesaja kayar diye.

yıl olmuş 2018 uğraştığımız şeye bak
  • quote:

ülke kısıtlaması sanırım apk linkini bıraktım mesaja güzel çalışıyor ama edge ışığı aktif olmuyor bu şekilde whatsapp bildirim ayarlarından açılır pencere yapınca hem ekran aydınlanıyor hem edge ışığıda çalışıyordu ama gelen mesaj kabak gibi görünüyordu ofiste masaüstündeyken insan huzursuz oluyor birinin gözü mesaja kayar diye.

Bu mesajlarınızdan anlıyorum ki çoğunuz always on display kullanmıyorsunuz

• bazen kullanıyorum ama gece uyurken kapatıyorum gece gözümü alıyor takıntılı olduğum için
    gündüzde açmayı unutuyorum çoğu kez
    samsung nekadar aod ı hareketli desede amoled yanığından canı yanmış ekran değişimi yaşamış birisi olarak riskte almak istemiyorum birde.

önerdiğiniz uygulama çok iyi çalışıyor edge aydınlatmasından feragat edeceğim sanırım,uygulama için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

ülke kısıtlaması sanırım apk linkini bıraktım mesaja güzel çalışıyor ama edge ışığı aktif olmuyor bu şekilde whatsapp bildirim ayarlarından açılır pencere yapınca hem ekran aydınlanıyor hem edge ışığıda çalışıyordu ama gelen mesaj kabak gibi görünüyordu ofiste masaüstündeyken insan huzursuz oluyor birinin gözü mesaja kayar diye.

Bu mesajlarınızdan anlıyorum ki çoğunuz always on display kullanmıyorsunuz

Bitmeyen pil istiyoruz :)

• Uygulamayı internetten bir şekilde bulup kurdum ama maalesef ekran açılmıyor hocam. Iki defa kurdum whatsapp ı seçip kardeşimin telefonundan mesaj atıyorum ama ekran uyanmıyor. Bildirim izinlerini felan da eksiksiz verdim oysa ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar toplam sarj sureniz nedir merak ediyorum acaba benim teldmei sorun var 9 saatte bitti benim sarj

• Konuya verdiniz bilgileri ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesilhan-27

Uygulamayı internetten bir şekilde bulup kurdum ama maalesef ekran açılmıyor hocam. Iki defa kurdum whatsapp ı seçip kardeşimin telefonundan mesaj atıyorum ama ekran uyanmıyor. Bildirim izinlerini felan da eksiksiz verdim oysa ki

Glimpse notifications. Bunu kullan hocam sorunsuz çalışıyor.

Dedikleri gibi edge ışığı çalışmıyor bunlarla.

• no_Antijen kullanıcısına yanıt
    bende de oluyordu aynı sorun. ilk gelen sıkıntılı oreo kaynaklıydı sanırım. dün yeni gelen oreoyu yükleyince düzeldi. yeni güncellemeyi yüklemediyseniz yükleyip bildirimleri kapatın düzelecektir.

• BéTo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bu uygulama oldu ben de. Edge aydınlatmasını zaten kullanmıyorum o yüzden benim için pek bir önemi yok. Tek mühim olan iphone'daki gibi bildirim geldiğinde ekran ışığının yanmasıydı o da sizin vesileniz ile oldu tekrardan teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: btibuk

bende de oluyordu aynı sorun. ilk gelen sıkıntılı oreo kaynaklıydı sanırım. dün yeni gelen oreoyu yükleyince düzeldi. yeni güncellemeyi yüklemediyseniz yükleyip bildirimleri kapatın düzelecektir.

Tam duzeldi diyorum tekrar açılıyor kendiliğinden anlamadim bakalim

• enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Arkadaşlar bir de ayarlardan hızl şarjı kapatıp şarj ettiğimizde telefonun bekleme süresi uzar mı acaba? Yoksa biz yine hep hızlı sarjlamı şarj edelim?
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt
    Evet hızlı şarjı kapatın ve her zaman kapalı kalsın göreceksiniz daha fazla pil süresi alacaksınız.

• Selam,
    Play Store'da ulke degistirme islemi nasil yapiliyor bilen var mi acaba? Nette aradim birkac yontem buldum ama ise yaramadi bende. Turkiye store'daki bos/sacma uygulamalardan biktim da.
  • Üst bar gizleme nasıl yapılır bulamadım root felan olmadan bilen vardır elbet

• Açıkçası hocam dediğim gibi benim derdim 4gb ram ilerde sıkıntı yaratır mı uygulama refresh eder mi çünkü oreo öncesinde ediyordu çünkü ama sanırım oreo ile çözülmüş. Ama şimdi 4500 tl para veriyoruz. 4gb ram sıkıntı yaratmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Açıkçası hocam dediğim gibi benim derdim 4gb ram ilerde sıkıntı yaratır mı uygulama refresh eder mi çünkü oreo öncesinde ediyordu çünkü ama sanırım oreo ile çözülmüş. Ama şimdi 4500 tl para veriyoruz. 4gb ram sıkıntı yaratmasın

4gb ram yeterde artar bile. Rahat olun .

• 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.