Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Substraum Temasindan birkac SS atayim yuklu Tema Swift Complete Black.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bataryaya gözle görülür bir etkisi var mı? Ayrıca işlemi nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Bataryaya gözle görülür bir etkisi var mı? Ayrıca işlemi nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz?

+20,30 dakika koyuyor hocam ekran olarak.Full 4G de sycn Bt surekli acik 4.5-5 saat normalde 4-4.25 saat civari aliyordum.

Biraz karisik o yuzden direk link vereyim suanda andromeda beta da oldugu icin her yeni acilista temayi uygulamak icin PC baglantisi istiyor tek eksisi

https://www.google.com.tr/amp/s/www.xda-developers.com/custom-themes-android-oreo-substratum/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Şubat 2018; 23:9:48 >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim iyi forumlar

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Allah rızası için bi Türkçe gelsin de önce
  • Oreo'ya geçtim ama sanırım Wipe data yapmak gerekiyor çünkü bug lar mevcut.

İlk etapta görebildiklerim. Simgelere çerçeve ekleme diyorum ama bazısından siliyor, bazısında kalıyor. Bu sayfadaki Play Store ve Youtube uygulaması gibi.

Rehber kısmı, kişilerden birine tıkladığımda herkeste aynı numaradan 2 tane gösteriyor.

05xx xxx xx xx
    05xx xxx xxxx şeklinde gözüküyor. Düzenle kısmına basıldığında tek bi numara gözüküyor.

Bildirimlere ayar oldum. Whatsapp dan mesaj geliyor diyelim. Örneğin karşıdaki birer dakka aralıkla 3 tane mesaj ardı ardına yolluyor. 3. mesaj geldiğinde yukardan bildirim açıldığında gelen 3 mesaj birden gözüküyor.

Sonucusu da belki bug değil ama gelen bildirimleri sağa atıp notifications kısmından sildiğimizde uygulamanın üstündeki gelen bildirim sayısı da yok oluyor. Ben belki o anlık kaydırdım ama sonra bakacağım fakat uygulamanın üstünde bildirim sayısını görmezsem bakmayı unuturum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 28 Şubat 2018; 23:40:39 >

• İnşallah sesini duyarlar!...

• Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Hocam çerçeve değil bildiğim kadarıyla orijinali beyaz arka planlı o iki uygulamanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamilkamilov

Hocam çerçeve değil bildiğim kadarıyla orijinali beyaz arka planlı o iki uygulamanın

yurtdışı cihaza neden hala güncelleme gelmedi s8+ cif hatlı kullanıyorum ama hala güncelleme yok cihazdan sogdum nedense bu güncellemeye takmazdım ama insan güncellemeyi dogru düzgün verir yahu
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Sanırım bunu bana değil de samsunga sormalıydınız ama bildiğim kadarıyla en çok satış yaptığı ülkelere öncelik tanıyor güncellemede. Acele etmeyin beklediğinize değecek bir güncelleme bu.

• quote:

Sanırım bunu bana değil de samsunga sormalıydınız ama bildiğim kadarıyla en çok satış yaptığı ülkelere öncelik tanıyor güncellemede. Acele etmeyin beklediğinize değecek bir güncelleme bu.

odinle yükleyemezmiyim benim icin ses icin gelen özelligi önemli oda sadece bu güncellemede calışıyor buradan indirsem odinle yüleyemezmiyim

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8-plus/SM-G955FD/

• S8 NETLEME SORUNUNA BIR HİKAYE

bu benim 4. S8im ilk 3si olu pikselden iade ettim. 3.cusude netlemeden

Olay soyle oluyor telefon cepte old zaman 10 dk yürüdükten sonra kamerayi acınca yeni dogmua buzağı gibi kamera sapıtıyor netleme yapmıyor sallamak gerekiyor veya masaya yuz ustu veya sirt ustuydu hatırlamıyorum koyunca yine oluyordu. Daha sonra bende servise vermeye karar verdim. Ama telefin 4.5 aylikti ve tamır edilecekti cunki burasi türkiye hakkini aramayanlar yuzunden bizde magdur oluyoruz thh felan uzayip gidiyor neyse bu duruma cozum bulmam lazımdi.

Facebook ta samsung turkiye cozum.ekibinden bi beyefendi vardi bi ara bi gönderiye herhangi sorununuz olursa haberim olsum demisti bende bunu ss almistim isim fela daha sonra aklıma o geldi ve hemen Facebook'tan o Beyefendiyi buldum ve mesaj attım durumu anlattım böyle böyle sorunun var Bu sorunun donanımsal bir sorun kullanıcıdan kaynaklanan bir sorun değil Ve ben telefonumu servise verince Dört buçuk aylık bir cihaz olduğu için değişim yapmazlar yasal haklarımız 6 ay ama servise bunu anlatamam gibisinden şeyler yazdım o da siz hiç merak etmeyin Ben ilgilenirim dedi ertesi gün telefonu servise verdim Daha sonra o beyefendi benim numaramı aldı ve her gün Samsung tarafından aranıp bilgilendirildim her gün arayıp rapor veriyorlardı. ve altıncı gün sonunda benim elime değişim raporu ulaştı 6 gün nedir normal olarak telefonu versem 6 günu bırak tamir edemezler zor ama buradaki servisin hakkını yemeyeyim bayağı hızlılar bir de şöyle bir olay oldu beni yine Samsung'dan aradılar telefonunuzun değişim raporu çıktı servisten alabilirsiniz diye Ben de bir saat sonra servise gittim raporun henüz çıkmadığını söylediler bende hiç üst elemeden hemen Messenger'dan tekrar mesaj attım o beyefendiye dedim böyle böyle O da hemen ben ilgileniyorum dedi Siz bekleyin dedi Ben de serviste oturdum 5 dakika sonra beni çağırdılar değişim raporunu verdiler demem o ki telefonunuz 6 aydan daha küçükse bir aracı olması gerekiyor Yoksa kesinlikle Samsung değişmezdi...

Kisinin ismini veremem. Malesef

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    daha önce indirdigim romu odinin yeni sürümü ile yükledim bilginiz olsun s8+ cihazıma cihaz cif hatlı cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Bixby 2.0 yeniliklerle gelecekmiş ve şu an test aşamasındaymış ama bayağı beklenecek anlaşılan?

http://www.webtekno.com/samsung-bixby-2-0-nin-galaxy-note-9-la-cikacagini-duyurdu-h41536.html

Geçen sene Mart ayında S8 tanıtıldığında 2017'in sonuna kadar bixby türkçe destek gelecek diye açıklama yapıldı. S9 tanıtıldı. 2018 Mart ayına girdik.Bu adamlar zorla uzaklaştırıyor markadan insanları. Birileri sanki bilerek yapıyor bu gecikmeleri. Her şey parayı alıp ürünü satana kadar mı arkadaş. Hiç mi yok Müşteri memnuniyeti. Yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Oreo'ya geçtim ama sanırım Wipe data yapmak gerekiyor çünkü bug lar mevcut.

İlk etapta görebildiklerim. Simgelere çerçeve ekleme diyorum ama bazısından siliyor, bazısında kalıyor. Bu sayfadaki Play Store ve Youtube uygulaması gibi.

Rehber kısmı, kişilerden birine tıkladığımda herkeste aynı numaradan 2 tane gösteriyor.

05xx xxx xx xx
    05xx xxx xxxx şeklinde gözüküyor. Düzenle kısmına basıldığında tek bi numara gözüküyor.

Bildirimlere ayar oldum. Whatsapp dan mesaj geliyor diyelim. Örneğin karşıdaki birer dakka aralıkla 3 tane mesaj ardı ardına yolluyor. 3. mesaj geldiğinde yukardan bildirim açıldığında gelen 3 mesaj birden gözüküyor.

Sonucusu da belki bug değil ama gelen bildirimleri sağa atıp notifications kısmından sildiğimizde uygulamanın üstündeki gelen bildirim sayısı da yok oluyor. Ben belki o anlık kaydırdım ama sonra bakacağım fakat uygulamanın üstünde bildirim sayısını görmezsem bakmayı unuturum.

Ayni cerceve sorunu bendede var. 7.0 da cercevesiz olan crome youtube gmail uygulamalirm oreo da cerceveli olarak duruyor ve buda beni oreo dan acayip soğuttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

yurtdışı cihaza neden hala güncelleme gelmedi s8+ cif hatlı kullanıyorum ama hala güncelleme yok cihazdan sogdum nedense bu güncellemeye takmazdım ama insan güncellemeyi dogru düzgün verir yahu

geldi cift hatliya

• DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Samsung pay de 2017 sonunda gelecekti sonra 2018 bahar dendi.Bugun sorsak sonbahara alindi derler

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Samsung pay de 2017 sonunda gelecekti sonra 2018 bahar dendi.Bugun sorsak sonbahara alindi derler

2018 Kışı derler hocam sonbahar cok erken sirf pay gelicek diye rootlamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Mart 2018; 8:9:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

2018 Kışı derler hocam sonbahar cok erken sirf pay gelicek diye rootlamiyorum

2018 sonu belki bir ihtimal gelebilir...

Visa ve Mastercard'ın Türkiye regülasyonlarına uygun çalışma yapması gerekiyor Samsung Pay, Apple Pay ve Google Pay'in kullanılabilmesi için..
  • eldivenle kullanmak için dokunmatik hassasiyetini nasıl artırıyoruz?

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.