Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pilde ne sıkıntı var dı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo'nun son sürümünü yükleyen arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa iyi olur. İnşallah sorunsuz bir güncellemedir...

• Oreo gelmeden önce cihaz çok olmadada takılıyordu ve akıcı değildi.8aydır kullanıyorum 7 Plustan geçtim ve çok memnunum.Özellikle insanlar android 2 ay sonra kasma yapıyor lafına acayip irite olmaya başladım telefon 8 aylık 50 gba yakın hafıza dolu ve yağ gibi akıyor.sadece ekranın sok akt köşesinde instagramın keşfet merceğinde amoled yanığı oluştu.

• Fotoğraf çektikten sonra ekranda otomatik iyileştir tuşu vardı. Oreo'nun ilk güncellemesini yükledikten sonra o tuşu bulamadım. Acaba bir yerden ayar mı yapmak gerekiyor yoksa artık otomatik iyileştirme yapmıyor mu?

• S8 plus için de gelmiş sanırım güncelleme.

2018-02-23
    Turkey
    8.0.0
    G955FXXU1CRB7
    G955FOXM1CRAP
  • bu 500 mb lik. sürümü yüklemeniz yetecekmi ..?.

Daha önceki 1.5 gb idi... Bu yama olsa. üstüne kurmak için kaldırılan oreo yok..?????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var.. s9 plus ön sipariş ile 5200 e alınıyor.. yanında gear sport hediye ediyor..

şuan s8 kullanıyorum.. bu gün satsam tahminim 2200-2300 e gider

gear sport u da açılmamış halde 900 a satsam bana kalır geriye 2000 tl ödemek..sizce değer mi s9 plus a bu para?

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Bence degmez saati telefinu satmasiyla ayri ugrasacaksin.ustunede okadar oara vereceksin.bence değişme.2000tl ye cok daha guzel seyler yapilir uludaga gidebilirsin misal

• Arkadaşlar

Bugünkü güncellenen sonra

Kırmızı ile işaretlediğim yerde 3 tane TUR oldu sanki daha önce bir tane idi.

Sizde de durum aynı mı?

• Seni dinliyorum hocam..bu işin sonu da yok zaten

• Arkadaşlar bu kameranın açıldıgında bulanık olup sallayınca düzelme sorunu ile karşılaşan var mı ?

• Selam

Telefonu Android 8 e guncelledim.sonra telefona reset attim sonra acildi pil yuzde 1 gosteriyor ama aslinda pil dolu idi yani yine dolu birkaç saattir kullaniyorum kapanmiyor ama pil gostergesi yuzde 1 de sabit duruyor ne yapmak lazim fikri olan varmi ?😆

• 2018-02-27 Turkey 8.0.0 G950FXXU1CRB7 G950FOXM1CRAP
    7 den 8 e geçiyorum 1,378MB indiriyo hadi bakalım şikayetsiz sorunsuz bi sürüm olur umarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmurathan

Arkadaşlar bu kameranın açıldıgında bulanık olup sallayınca düzelme sorunu ile karşılaşan var mı ?

Var olmaz mı..
    Deneme amaçlı 7 Nougata geçmiştim yaklaşık 2 gün kullandım kamerada Bulanıklaşma yoktu sonra dün tekrar 8 e güncelledim telefonu ve Bingo Bulanıklaşma başladı..
    Bazı arkadaşlar donanımsal sıkıntı var yazılımsal değil diyorlar ama ben kamera yazılımı ile ilgili olduğunu düşünüyorum Nougat7 de sorun yok Oreo 8 de sorun var sizce donanımsal mı yazılımsal mı?
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    7.0 kuruluyken 6 saat ekran süresi alıyorken, 8.0 kurunca 4 saat ekran süresi almaya başladım. Pil su gibi akıp gidiyordu ve bu çok can sıkıcıydı. Şimdi ikinci güncellemeyi kurdum bakalım bu sorunu düzeltebilmişler mi göreceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ttttssss

Selam

Telefonu Android 8 e guncelledim.sonra telefona reset attim sonra acildi pil yuzde 1 gosteriyor ama aslinda pil dolu idi yani yine dolu birkaç saattir kullaniyorum kapanmiyor ama pil gostergesi yuzde 1 de sabit duruyor ne yapmak lazim fikri olan varmi ?😆

telefonu kapatıp açın düzelir diye düşünüyorum olmazsa Wipe Data yapın..
  • arkadaşlar merhaba
    amoled ghost ekran yada ekran yanması adı her neyse var cihazımda
    bu garanti dahili çözülüyor mu?
    bilgi alabilir miyim?
    teşekkürler

• Evet arkadaşlar yeni Oreo güncellemesi de Türkiye için dağıtıma başlamış. Ben Nougattaydım gelen güncellemenin boyutu S8+ için şu şekilde:

Güncelledikten sonra ana bant sürümü CRAP şeklinde kalmış. Yapım numarası CRB7 olarak güncellenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresteely -- 28 Şubat 2018; 13:58:26 >

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Bence donanımsal hocam . Çünkü telefonu sallayınca düzeliyor.

• Buraks23 kullanıcısına yanıt
    evet garantiye verirsen ekran değişimi yapıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.