Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
29.158
Cevap
258
Favori
1.433.361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    1796 Mesaj

Sonu crap oldugu icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Terms kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

s8 den s9 a geçmek için hiçbir neden yok ha 300-400 tl fark olsa mantıklı olabilirdi ama arada dağlar var s9a geçsek ne olacak.
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TRABZONSPOR
  • Binbaşı
    1796 Mesaj

Canimiz sikildikca surahiye su doldururken veya cakmak cakarken video cekip agir cekim izleyebilecegiz

|
    |
    Fx_57,5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekrana koruyucu taktirmadan once telefonu dusurmemin sonucu ekranin sol kosesi ile iris tarayici arasinda yaklasik 1-1.5 cm cizik olusmustu.Birkac ay sonra cihaz degisim kampanyasindan yararlanayim desem ekrani kirik olarak siniflandirirlar mi?Cunku degisim sartlarinda ekran kirikligini koruyucu film varsa cikartip bakin yaziyor.Sonucta sadece catlagi kastetseler filmi cikarmadan da belli olur.

|
    |

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Bir marka düşünün, 1 yıl önce 4400 liradan sattığı cihazını, daha 1 yıl olmadan max 2150 liraya takasa alsın. Adamlar kendi mallarına çöp muamelesi yapıyor. burada çöp diyenlere kızmamak lazım.

Samsung Galaxy S8+
    6.2" Super AMOLED | Exynos 8895 Octa İşlemci | 4 GB Ram | 64 GB Dahili Hafıza |
    Dual Pixel 12.0 MP (f/1.7, 26mm, 1/2.5", 1.4 µm, Dual Pixel PDAF) Arka Kamera |
    8 MP (f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22 µm) Ön Kamera | Bluetooth 5.0 | 3500mAh

• Yarbay
    2803 Mesaj
    Acil yardım lütfen.
    Sabah rehberim garipleşmeye başladı. Sonra yok oldu. Silmedim etmedim. Samsung Acount aktif ama sanırım oradan da eşitleyerek silindi.
    Rehber ayarlarında görüntülenecek kişileri seçerken tümü dedim. Çıktı rehber ama bilinmeyen numaraları getirdi outlooktan bir sürü.
    Rehberi dışa aktar dediğimde 421.450 kişi aktarılacak diyor. Yuh yani.
    Sonra telefonu seçiyorum(ki genelde hep o seçili idi) rehber gidiyor. Samsug Acount taki kişileri göster deyince yine rehber boş.
    Ama yine tümünü seçince bilinmeyen bir üsrü numara başta olmak üzere listeyi görüyorum.
    Daha garibi, Telefon numara çevirme ekranında kişiler sekmesi var. Onun tıklayınca rehberde görülmeyen tüm kişiler birden görülüyor. Ama tekrardan telefon sekmesini kapatıp ana ekranda kişileri seçince yine ekranda hiç bir şey yok.
    Ne yapabilirim. Format atamam şu anda. Çok detaylı yedek almam lazım. Özellikle Whatsapp çok dolu benim.
    Ya da alternatif rehber programı kullansam rehberi sağlıklı şekilde (görünen kişileri) dışa aktarabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 26 Şubat 2018; 17:33:0 >
    |
    |

• Yarbay
    7793 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Sonu crap oldugu icin
    quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Sonu crap oldugu icin

sonu CRAP olupta OTA ile yükleyenler de mi beta?

Firmanın elbet bir kazancı olacak. O zaten size verilen bir teklif illaki uygulamak zorunda değilsiniz. Daha yüksek fiyata satıp yenisine de geçebilirsiniz. Başka bir firma var mı acaba sattığı paraya 1 sene sonra o cihazı geri alan? Güldürmeyin Allah aşkına. Kaideniz cihazı ve markayı iğnelemek olduğu için çöp kelimesini kullandığınız rahat anlaşılıyor ve emin ol çoğu insan çöp gibi düşünmüyor. Çöpse eğer cihazınız çöpe atınız.
    |
    |
    DarkBlue23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selçuk Üniversitesi
  • Binbaşı
    1796 Mesaj

Sonu crap olunca ota ile yuklenmiyor diye biliyorum.Acikcasi crap in ne olduguna dair gecen haftaya kadar bir fikrin yoktu.1. Sayfadaki yonergeler ile oreo betaya guncellemistim.Tr ye resmi oreo gelince betadakilerin ana bant surumunun sonu crap oldugu icin resmi olarak guncelleme alamadiklarini ogrendim.Odin ile 7.0 a geri donunce de craptan kurtuldum.Yani bildigim kadariyla crap yazmasi kotu bir sey ve beta yuklendigi zaman yaziyor

|
    |

Orijinalden alıntı: emresteely

Firmanın elbet bir kazancı olacak. O zaten size verilen bir teklif illaki uygulamak zorunda değilsiniz. Daha yüksek fiyata satıp yenisine de geçebilirsiniz. Başka bir firma var mı acaba sattığı paraya 1 sene sonra o cihazı geri alan? Güldürmeyin Allah aşkına. Kaideniz cihazı ve markayı iğnelemek olduğu için çöp kelimesini kullandığınız rahat anlaşılıyor ve emin ol çoğu insan çöp gibi düşünmüyor. Çöpse eğer cihazınız çöpe atınız.
    quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Son cümle olayı bağladı

|
    |

• Yarbay
    2072 Mesaj

Resmî sürümdede CRAP yazıyor..

|
    |
    battalgazi137 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Honda Jazz Joy CVT 2012 Beyaz__Sony 49 XF 8577__Samsung S10 Plus Beyaz_Samsung A50 Beyaz__RedMi Note 8 Mavi__Huawei P Smart 2018 Siyah__Sony DSC-WX7__Philips BDP5200 Bluray__İPad 5.Nesil__Sony PS4 1 TB__Lenovo Y520T
  • Yarbay
    7793 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Sonu crap olunca ota ile yuklenmiyor diye biliyorum.Acikcasi crap in ne olduguna dair gecen haftaya kadar bir fikrin yoktu.1. Sayfadaki yonergeler ile oreo betaya guncellemistim.Tr ye resmi oreo gelince betadakilerin ana bant surumunun sonu crap oldugu icin resmi olarak guncelleme alamadiklarini ogrendim.Odin ile 7.0 a geri donunce de craptan kurtuldum.Yani bildigim kadariyla crap yazmasi kotu bir sey ve beta yuklendigi zaman yaziyor
    quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Yanlış biliyor ve yönlendiriyorsunuz!
    Resmi orfeo ota ile yayınlandı ve 1-2 gün sonra durduruldu.
    Durdurulmadan önce oreo ya yukseltenlerinki de anaband sürümü CRAP

Lütfen biliyor gibi bilmeden insanları yanlış yonlendirmeyiniz!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1796 Mesaj

Ne diyerek kimi nereye yönlendirmişim çok merak ettim.Bilginizden ötürü sizi tebrik ediyor esenlikler diliyorum.
    |
    |

Crap resmi sürüm kodu ben ilk geldiğinde yükledim sonra kaldırıldı. Beta ota nota falan da değil direk yazılım güncellemeden geldi

|
    |
    battalgazi137 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    589 Mesaj
    Arkadaşlar iphone x telefonum çalındı . Vodofone kontratlı verince s8 aldım.

Telefon şekil olarak çok iyi
    Arka kamerası iyi.
    İçinden çıkan kulaklık çok şekil duruyor
    menü geçişleri ve tam ekran olayı güzel.

Ama

Yalnız ön kamerası çok kötü , beyaz ışıkta çok kötü çekiyor
    Yüz tanıma sistemi çalışmıyor. Gün içinde 5 kere açıyorsa 20 kere açmıyor. Bu ikisi için bir ayar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qkhnk -- 26 Şubat 2018; 18:25:57 >

Ön kamera makyaj ayarını kapatınca daha güzel fotoğraflar çekiyor eğer açıksa kapatıp deneyin. Yüz tanıma ben de çok iyi çalışıyor açamadığı nadir. Daha iyi ışıklı bi ortamda tanıtırsanız daha verimli bir sonuç alırsınız hocam

|
    |
    qkhnk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam öncelikle geçmiş olsun. iphone x den sonra ön kamera biraz düşük gelebilir ama oto fokuslu ve çoğu telefonun arka kamerası gibi çekiyor

Ben iris tarayıcı kullanıyorum saniyesinde açıyor en fazla 2 3 saniye oluyor bazen. İris tarayıcı daha güvenli ve düzgün tutarsanız baya hızlı

|
    |
    qkhnk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    396 Mesaj
    Orijinal Türkiye garantili cihazı olup da Turkcell'de kayıtlı gözükmüyor diye 4.5g ve volte hizmeti alamayan arkadaş var mıdır? Bende öyle bir durum söz konusu. İlginç geldi.

Face değil de Iris kullanın özellikle son güncelleme sonrası 1 sn bile geçmeden karanlık aydınlık dinlemeden anında açıyor.
    Hatta otomatik açmaya ayarladım saate bakmak için telefona bakıyorum bir anda açıyor ben bile şaşırıyorum

@qkhnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 26 Şubat 2018; 19:55:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: qkhnk , LunarOgred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

OTA zaten yazılım güncelleme ile gelene deniyor.
    (OTA: Over The Air: Yani kablosuz bağlantı ya da mobil veri hattıyla resmi alınan yama şeklindeki güncellemeye deniyor)
    |
    |
    SeyfiPasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.