Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
29.142
Cevap
257
Favori
1.432.311
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    125 Mesaj

Samsung Türkiye'nin sayfasına girin bakalım böyle bir açıklama varmı. Uygulama şuan için Türkiye'de yok arkadaşlar.
    |
    |
    expressimo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu cihaz için s7 edge alacaktım.Erteledim.Yenisini görmeden almam.
    |
    |

Yabancı kaynaklara göre diye bir parantez açayım o zaman. Tr için ben de bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SANAFOR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yarbay
    5095 Mesaj

İlerleyen zamanlarda güncellenecek.

|
    |
    zero fear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    S8 değil Note serisinin devamı nasıl olacak asıl o merak konusu, ilk defa Samsung markasınsa Note 7 aldım onu da kullanmak nasip olmadı maalesef S7 Edge ile devam ediyorum mecburi S8 de bakalım neler olacak ama Note serisi çıktığı gün alırım tekrar inşallah...

Çin, 06 Kasım 2016 Saat 00:57

|
    |

Bir işi ; Bilen yapar. Az bilen Akıl verir. Bilmeyen eleştirir. Yapamayan çamur atar.
  • Uzaklaştırılmış 18 gün cezanın, 17 gün 11 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Note serisi cihazın yerini tutamaz bile.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Simdiye kadar yayinlanan görsellerde micro usb görünuyor. Type c gelmeyecek mi s8le birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 31 Ocak 2017; 11:40:15 >
    |
    |
    O düğme arka tarafta hiç kullanışlı gözükmüyor

LG 42LW4500 3D LED # PS3 # Playvision DTS/DD dekoder - Playvision 5.1 Kulaklık - Jabra Bluetooth Kulaklık - Edifier M3500 5.1 - Edifier X600 2.1 # Killzone 3 Metal Kutu - Killzone 2 - Uncharted 3 - God Of War Ascension - Metal Gear Solid 4 Guns of Patriots, Battle Field 3, NFS Most Wanted ... BF4 ...
  • Yarbay
    5095 Mesaj

Açıkçası ben de biraz hayal kırıklığına uğradım o konuda.

|
    |
    Pércussionist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Note7 faciasından sonra samsung'un son şansı bana göre.
    bir Note7 mağduru olarak iPhone 7 plus 256gb ile yola devam ediyorum ve gayette mutluyum telefonla. uzunca bir sürede bunu kullanacağım. zaten şu an benim telefon bir araba parası. :) bundan sonra telefon almakta zor iş. hele de iPhone. tamamen lüks oldu artık.

ama S8 plus cihazı da merak etmiyor değilim. ama 6.2 ekran biraz abartı gibi geldi bana. gerçi samsung bu ekran işini iyi beceriyor. ben kötü olacağını sanmıyorum cihazın. alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. güzel bir cihaz olacağı şimdiden belli. merakla bekliyoruz. :)

4gb ram biraz hayal kırıklığı . Asus 8gb ram desteği olan bir telefon çıkarmışken hele... 6 gb filan bekliyordum en azından.

|
    |
    EvReN 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İris tarayıcı peki, e saçımızı koyup DNA analizi mi?

Hayır Bill Gates gibi "640 KB conventional memory herkes için yeterli daha fazlasına gerek yok" gibi bir düşüncem yok.

Mobil akıllı cihazlar ile alakalı doyum noktasındayız. Yeni trend IoT. Internet of Things...

Özellikle de batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 1 Şubat 2017; 15:15:3 >
    |
    |
    LG 42LW4500 3D LED # PS3 # Playvision DTS/DD dekoder - Playvision 5.1 Kulaklık - Jabra Bluetooth Kulaklık - Edifier M3500 5.1 - Edifier X600 2.1 # Killzone 3 Metal Kutu - Killzone 2 - Uncharted 3 - God Of War Ascension - Metal Gear Solid 4 Guns of Patriots, Battle Field 3, NFS Most Wanted ... BF4 ...
  • Yarbay
    5095 Mesaj

Olsun.Core2quad ayarında cihazlar bunlar.

|
    |
    astegon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben hala nette dolaşan görsellerin ve özelliklerin doğru olduğunu düşünmüyorum. Daha önce kılıf görselleri sızmıştı onların arkası farklıydı. Hem note 7 de yaşanan sorunlar hem note 7 nin kullanımı rahat olsun diye simetrik şekilde tasarlanması hem de parmak izi sensörünün yeri sebebiyle böyle düşünüyorum. Ama cihaz görsellerde olduğu gibi ve söylenen özelliklerle çıkarsa da olmuş bu telefon der miyim bilemedim.

Umarım kılıftaki gibi olur. 8gb ram bekliyorum. En azından 6 olmalı. C9 pro da 6 gb var. Eğer kılıflardaki gibi,konseptlerdeki gibi olursa mükemmel olur.

|
    |
    OnizukaSensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bakalim umarim oyle gelir. Ben farkli seyler bekliyorum aslinda. Parmak izi sensorunun ekranda olmasi gibi. Su an hazir mi bu teknoloji bilmiyorum ama buna benzer seylerle gelmeli, ram de dediginiz gibi 6 gb olmali. Mesela c9 pro videosu izledim. Onlarca oyun uygulama aciyor ve hepside kaldigi yerden devam ediyor. Batarya mesela yogun kullanimda bile en az 6-7 saat ekran acik suresi vermeli. Note 7 tasariminda ve guzelliginde ekran kasa orani biraz daha yuksek sekilde gelmeli.

|
    |
    expressimo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.