Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S8 plus çok mi biçimsiz sizce arkadaşlar. Çok uzun gibi duruyor görsellerde. S8 daha mantıklı olacak gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbyteam kullanıcısına yanıt
    İkiside güzel bence. Ama plus elbette pili çok fark edecek.

• 5.8 inc ekran ve 3000 mah düşük kalmış. Neden hep gıdım gıdım veriyorlar şu özellikleri anlamam ki. Bir sonraki nesli sattırmak için 4000 tl verip günde iki defa şarj edeceğiz telefonu. En az 3600 mah olması lazım.
  • Apple laşma ve kapitalizm. dikkat edin 2015 in ortalarından beri

gıdım gıdım veriyor firmalar.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Bir sonrakinde batarya koyar baska bisey iyi olmaz boyle gider.

• 1 sene galaxy ace 2 sene galaxy s plus ve 2 sene s3 kullandıktan sonra tiksinti duydum arayüzden. Değiştirsinler artık. S7 edgeye bakarken hala s3 ü görüyor gibiyim

4 gb ram gerçekten size yetmiyor mu ?

• Note 7 nşn tasarımı bence daha hoştu. Ne biliyim ekran kasa oranından mı artık beğenemedim tasarımı. Mi mix i de beğenmemiştim ama g6 yı gerçekten çok beğendim.

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Bence htc nin tahtını lg çoktan aldı. Özellikle v20 de kullandığı 32 bit quad dac ve b&o ile çalışmaları muazzam. Htc ye kötü diyemem ama bana kalırsa geçmiş yıllarda beats ile yapılan işbirliğinden kalma bir abartı söz konusu.

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Şunu unutmayın ki, htc 11 daha çıkmadı.

Söylentilere göre oda çok şahane bir cihaz olacakmış,

Bekleyip göreceğiz

Htc u ultradan sonra çok da ümidim kalmadı açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

4 gb ram gerçekten size yetmiyor mu ?

bir inceleme videosunda normal kullanımda ram kullanımı 3,5 gb civarında idi s7 edge için. note 7 içinse 3 gb civarında. bu sebeple yük altında sorun çıkartabilir gibi note 7 arayüzü daha stabil ve başarılı idi. umarım aynı durum s8 için gelir
  • Adım gibi eminin, bu ince çerçeve modası bir kaç sene boyunca çıkacak olan Samsung galaxy modellerinde pişirilip pişirilip insanların önüne sunulacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Mevzu şu an değil. İlerisi. s3 ün global ve çin versiyonlarına bakın. çin için özel olan 2gb versiyonu hala taş gibi. Fakat 1gb olanı lineage os kurulumu şart. Ve touchwiz çok tüketiyor rami. Asus Zenfone ar varken 8gb ram ve hafif arayüzü ile , diğer cihazlari kim neden para versin?!? Hele ki s8 note 7 nin neredeyse aynısı iken? Ben bu konuyu açarken 6gb ram garanti diye düşünerek açtım. Fakat ben bile bir parça hayal kırıklığına uğradım.

• Bu arada lg den ricam 4x hd tasarımı ve g2 arayüzünden izler taşıyan bir cihaz yapması. Köşeli cihazlari özledim ben. s2, milestone 1 2 3 , 4x hd, z2 .Sony kalas gibi dizayn yapmasa on numara olacak. EskidEskiden olan markaların karakteristiğıni özledim. S8 s7 ve note 7 j7 hariç yeni cihazlar berbat duruyor.

O konuda haklısınız aslında. Touchwiz ve exynos, snapdragon ve lg ux veya htc senseye göre daha çok zorluyor telefonu. Ama Lg gibi sony gibi markalar varken 8 gb ram var diye zenfone almam. İlerisini düşünüyorsanız zaten bence samsunga pek bulaşmayın. Belki yeni telefonları daha uzun ömürlüdür. Ben s3 ten beri samsungdan uzak durduğum için çok kesin konuşmam doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 2 Mart 2017; 20:47:3 >
  • 2,5 seneden beri iPhone 6 Plus kullanmaktayım.

Tövbe bir daha android mi bulaşmam derdim.

Ama s8'in görselleri görünce telefon çok hoşuma gitti, şekli şemali felan.

Bakalım telefon piyasaya bir çıksın, kullanıcı deneyimlerine göre bende s8'e geçebilirim

2015 ten beri (note 5 ten beri) samsung iyi işler çıkarıyor. s3 zamanı ya da s5 lollipop zamanındaki samsung değil. J7 2016 kullanıyorum ve o bile ip6 plus tan fersah fersah akıcı iken (ikisini de kullandım, koyu bir ip4s hayranıyım) s8 baya sizi tatmin edecektir.Apple bana göre bozdu artık. Hele ki ip7 rezaletinden sonra benim için bitmiştir. Tereddüt etmeyin android artık pismanlik değil. Ama biraz bekleyin çünkü Lg g3 ilk seride olduğu gibi kronik sorunlar çıkabilir.

Acelem yok zaten.

Samsung hele bir çıkarsın s8'i duruma göre bakıcaz.

Gerçi eylül ayına da ne kaldı s8 çıktıktan sonra.

Note 8 i de düşünün derim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.