Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncellemeden olduğunu sanmıyorum yükleyeli uzun zaman oldu sorun yaratmadı. Bütün gün mobil veri bluetooth açık 1.5 saat müzik dinledim sosyal medyada gezdim internete bakındım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan-39 -- 5 Haziran 2021; 20:42:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar nisan ayında samsung s8 plus telefonumun yetkili servisde bataryasını değiştirmiş sonrasında telefonum aşırı ısınmaya ve pil aynı hızda düşmeye başlamıştı.Son 2 gündür telefonu şarja takıyorum ''Şarj işlemi durdu''Telefonunuzun sıcaklığı çok düşük.Sıcaklık normale döndüğünde şarj işlemi devam edecektir uyarısı alıyorum.

Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldumu?Çözüm önerileriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Evde m20 ve m21 var şuan. Evet m20 kötü ama m21in çok farkı yok dibine kadar zoom yapılmadığı sürece

Babamada m21 aldim gecenlerde 2500tl ye.

Genel anlamda iyi telefon ama s8 kadar degil. Evet prtre modu vs var fakat kamera kalitwis s8den cok geride.

Gece modunda cekim yap sonra s8 ile normal cekim yapip karşılaştırdim arada cok fark var.

Arkadas ikinci elde 1500 verip daha fazlasini alacak tabiki aradaki 1000tl cebine kalsada aldığı telefon garantisiz ve eski olacak. Tercih kendisinin olsada ben olsam yeni cihazi tercih ederdim aradaki fiyat farkini odeyebilecekse.

Tabi 1500tl butcesini asamiyorsa gayet kullanilir bir telefon.

Yalnizca son guncelleme ile oerformansta ciddi düşüş oldu. Fişini cektiler s8 in

• Telefonu 4 senedir memnuniyetle kullanıyorum.

Son zamanlarda batarya performansında büyük bir düşüş oldu. Kendimi suçladım, 4 senelik telefon bataryası hala kabul edilebilir seviyede deyip nazar değdim diye düşündüm Herhalde normaldir deyip yerine alınabilecek telefon sormak için başlığa geldim, son sayfada yazılanları okuyunca büyük aydınlanma yaşadım. Sanırım Samsung “pis fakirler, yeter bu telefonu kullandığınız, gidin 15 bine yeni telefon alın artık” dedi.

Bir telefona 5 binden fazla vermek içimden gelmiyor. Samsung almak da istemiyorum üst düzey telefonlarının fiyatı arşa çıkmışken. Diğer markalardan kullanıp memnun olan varsa özelden ya da herkesin bilgilenmesi için buradan yazabilir mi?

Pil teknolojisi düşündüğüm hızda ilerlemedi, 65W ve üzeri ile şarj olabilen telefonlardan alma düşüncem var. Çin’den getirtme şansım var, Mi 10 Ultra düşünüyorum. Çok mu kötüdür, 3 günde elimize alır mıyız telefonu? Elimde tonla eski telefon var, IMEI kopyalanabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 19 Haziran 2021; 7:22:52 >

• Merhaba arkadaşlar. 1350 tl ye Samsung s8 alınır mı? Ekran kasa vs temiz. Yurt içi ama garantisi haliyle bitmiş.
    Oyun oynamam.

• tolgabes64 kullanıcısına yanıt

Bugün s20 plus, hepsiburada da 6200 e satıldı.

• Bu zamana kadar akşam eve geldiğimde yüzde 30-35 şarj kalan telefonda daha öğlen 12-1 civarında şarj %10 seviyelerine kadar inip beni yarı yolda bırakıyor ve ikinci kez şarj ediyorum. Bu sefer de akşam eve geldiğimde ikince yüzde yüz olan şarjımdan yüzde 15-20 kalmış oluyor. Yani yarı yarıya şarj düştü. ve bu son güncellemeyle oldu. Telefonun eski yazılımını buldum internette ancak odinle yüklemeye çalıştığımda binary sürüm numarası yükseldiği için eski yazılım kurulmasına izin vermiyor. Yani telefonu tek bir güncellemeyle fırlatıp attılar ve artık yeni telefon almak zorundayım. eski yazılıma dönmenin bir formülünü bilen varsa yazabilirse sevinirim. 

• eraygider kullanıcısına yanıt

Ya arkadaşlar geçici olarak S8 aldım kullanayım dedim.

Bu şarj işi nedir ya !!!

Şarjdan çıkardığım anda takır takır bitiyor ayrıca cihaz da ısınıyor.

Son güncelleme yüklü ondan mı böyle oldu acaba ama eğer öyle ise cihazı harbiden mahvetmişler...

• korner12 kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle, son güncellemeye kadar hiçbirşey yoktu. Son güncellemeyi yapınca dediğiniz gibi takır takır düşmeye başladı. Hiçbirşey yapmayayım telefonu yarım saat,1 saat sonra elime aldığımda yüzden 15-20 arası düşmüş oluyor.
    Eski sürüme dönmenin bir formülünü arıyorum ama internette bulamadım. Bulan varsa yazarda çok sevinirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 ila 4 kişi aynı anda güncellemeden sonra pilden dert yanıyor ise cidden planlı eskitme var demektir
    Performans konusunu bilemem ama pil konusunda yapmışlar Belli ki
    Geriye dönüşte kapatıldıysa sonraki Güncellemeleri beklemekten Başka yapacak bir şey yok arkadaşlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Type c soket değişmesi gerek pcye bağlanamıyorum kabloyla. Sırf cihaz yazılımını güncellerler diye göndermiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı eylül 2017den beri kullanıyorum. Android 8.0dan daha fazla güncellemedim. Pek oyun oynamadığımdan pil performansında fazla bir düşüş gözlemlemedim ve pilide değiştirmedim. ilk günkü performansında babalar gibi kullanıyorum. 2. büyük güncellemeyi almak pişmanlıktır arkadaşlar bunu unutmayın.

• Road[R]unneR R kullanıcısına yanıt
    güncelleme bildirimlerini kapatmayı nasıl becerdin

• gael kullanıcısına yanıt
    Adb üzerinden veya alliance shield x uygulamasından yapabilirsiniz

• Gunumuzde s8 kullanilir mi? Pil disinda sizi üzdügü caninizi sıktığı konu var mi? Oyun performansı nasıl? Kasan,donan,oynanmayan oyun var mı?

• YshtolaRhul7017 Y kullanıcısına yanıt

En kötü s9 bak şu zamanlarda, oyun oynamazsan s7 edge bile götürür oyun mediumda açar seneye lowda

• Arkadaşlar telefonun içinden çıkan akg kulaklıklığı satmayı düşünen olursa özel mesaj ile ulaşabilir. Ayrıca elimde hiç kullanılmamış s8 için orijinal Samsung ürünü sıfır iki tane kılıfım var, düşünen olursa takas da edebiliriz fotoğrafı aşağıya bıraktım.

• Arkadaştan bugün s8 aldım. Bir gün boyunca demeyeceğim. Beğenirsem 1350 tl ye anlaştım.
    Ama ilk izlenimim, cihaz normal kullanımda bile ısınıyor. Batarya ilk alındığından beri değişmemiş . Sanırım performası kötü. Bakalım ne kadar ekran süresi verecek.

• Bedavaya almışsın hayırlı olsun pilini değiştir serviste ücretle mis gibi işte daha ne. Bu havalarda cihazın ısınması normal ki batarya da eskimiş sizin çok normal

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

Gerçekten fiyat uygun mu ? Hatta bana pahali bile gelmişti..

Bilgiuiçin tesekkur ederim.

• 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.