Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deliemre34 kullanıcısına yanıt
    ANDROİD REZİLLİK demek cehalettir. takım tutar gibi işletim sistemi tutmak hala var mı 2020de?

Apple 1200tlye cihaz satıp içine bir ios koysun neler oluyor bakalım bir, şikayet başlıkları ardı arkası duruyor mu?

En ucuz telefonu Android cihazları orta segmenti kadar. O sınıftada üzen Samsung cihaz zaten yok ama Huawei, Oppo bile yok.

2012den yazıyorsun herhalde sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamilkamilov

ANDROİD REZİLLİK demek cehalettir. takım tutar gibi işletim sistemi tutmak hala var mı 2020de?

Apple 1200tlye cihaz satıp içine bir ios koysun neler oluyor bakalım bir, şikayet başlıkları ardı arkası duruyor mu?

En ucuz telefonu Android cihazları orta segmenti kadar. O sınıftada üzen Samsung cihaz zaten yok ama Huawei, Oppo bile yok.

2012den yazıyorsun herhalde sen
    1 yil içinde başka kasan işlemci yok

Ios her zaman stabil

• kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    Trolü beslemeyin cevap vermeyince gider konu kirlenmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Trolü beslemeyin cevap vermeyince gider konu kirlenmesin
    karnı doydu.. Ama gitmiyor..

• Sanki son güncelleme ısınmayı biraz kesmiş , ekran süresindei 1 saat kadar uzun bir değer aldim.
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahhsan -- 21 Haziran 2020; 23:19:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahhsan kullanıcısına yanıt
    Hocaam bu ekran suresini almak icin yaptığınız bir ayar falan var mı ? Ben en fazla 2.5, 3 saat ekran suresi alıyorum. Bu da beni çıldırtıyor haliyle.

• Benim neden bu kadar düşük acaba ekran sürem. Nfc senkronizasyon mavi ışık filtresi açık

• darknight07 kullanıcısına yanıt
    Özel bir ayar yapmıyorum. Fakat şarj ederken dolunca hemen çekiyorum hiç bir zaman sabaha kadar bırakmadım başka bir şey yok yani.

• waybe kullanıcısına yanıt
    Bende konum mavi ışık açık geri kalan kapalı. Fakat nfc pil tüketimini arttırıyor.

• ahhsan kullanıcısına yanıt
    NFC'yi kapatayım o zaman hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Benim neden bu kadar düşük acaba ekran sürem. Nfc senkronizasyon mavi ışık filtresi açık
    Özellikle günün çoğunda durduğunuz yerde şebeke gücü düşük ise, telefon daha çok güç harcamak zorunda kalıyor. Yani 4 diş çeken yer ile 2 diş çeken yer arasında şarj farkı olabiliyor.

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, zaman zaman şebeke farkı oluyor evet telefonda.
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    Benim bulunduğum lokasyonda daha 3 diş çektiğini görmedim. % 70 tek %30 2 diş çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahhsan

Benim bulunduğum lokasyonda daha 3 diş çektiğini görmedim. % 70 tek %30 2 diş çekiyor.
    Tek şarj yiyen tabii ki o değil. Mesela telefon kötü çekse de wifi bağlı ise şarj uzun dayanıyor. Çok fazla email ve sosyal medya hesabı varsa, senkronizasyon çok şarj yiyor. Ekran ışığını her göz farklı istiyor. Mesela ekranı parlak seviyorsanız şarj ona göre gidiyor. Ayrıca her modun 2 dişi aynı değil. 3g de cihaz farklı şarj götürürken 4.5 da farklı götürüyor. Pilin sağlığı da önemli vs vs. Yani kişiye göre özel bir durum pilin uzun gitmesi kanımca...

• selamlar
    yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın.
    telefonum s8.
    maalesef arka kamera odaklanma sorununu hala çözemedim.
    önce bir iki salla dediler anlık çözüm sağlıyor.
    kamera ayarlarından sıfırla dediler sıfırladım geçici çözüm sağlıyor.
    kamerayı değiştirdim yeni kamerada da aynı sıkıntı devam ediyor.
    bu konuda kesin çözüm bulabilen var mı?
    yada s8 den sonra ne almalıyım?
    marka takıntım yok.oyun oynamam.kamerası düzgün olsun , pil günü çıkarsın ve güncel olsun malum banka işlemleri falan yapılıyor.
    tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.
  • S8 plus guncelleme geldi var mi bir sikinti

• Kesinlikle yükleme ben indirdim, kendini yeniden başlatırken hata verdi. şuanda telefon hiç bir şekilde açılmıyor. içindeki her şey kaldı.

Kernel rev check fail device 8 binary 7 hatası veriyor

bugun yasak olduğundan her yer kapalı durduk yere telefonsuz kaldık
  • Yukledim su an sikinti ypk

• arkadaşlar Twitter uygulamasını kullanmak işkenceye dönüştü, yardım edin, sizde de böyle mi?

Uygulamayı açtığımda ana sayfayı otomatik güncellemiyor. Güncellemesi için ana sayfa butonuna bastığımda güncelliyor. Hele uzun süre girmediysem bir sürü yeni paylaşım üste kalıyor. En üst menüye ulaşmak için defalarca parmak hareketi yapmak zorunda kalıyorum.

Nedir bunun sorunu? Neden otomatik güncelleme yapmıyor? Facebook böyle değil mesela. Her açılışında güncel oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.