Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sorunun Bi çözümü var mıdır

Edit : mesajınızı tekrar okudum, bende ki sorun biraz daha farklı. Kilit ekranında hızlı şarj olduğu ve kaç dk kaldığı yazıyor. Fakat inanılmaz derecede yavaş şarj ediyor, bir saatte yüzde 8-10 doluyor ancak. Sorun bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PVH -- 18 Temmuz 2020; 22:44:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8 plus acaba su an sifir olarak alinir mi? 3 senedir note fe kullanıyorum. Şu zamana kadar memnunum. Kadeşime de s8 plus alsam mi acaba diyorum. Var mı can sıkan bir sıkıntısı son sayfaları okudum genelde kullananlar pek memnun değil ller ama sebebini tam anlayamadim.

• PVH kullanıcısına yanıt
    Konnektor yada kabloda sorun olabilir

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Alınır veya alınmasına birşey diyemeyeceğim hocam ama çoğu kişi pie güncellediğinden sorun yaşıyorlar kendimce. Bir başka deyişle güncelleme yapmanızı önermiyorum fazla.

• Ahize sesi çok kısık ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

Ahize sesi çok kısık ne yapabilirim?
    Aynı sorundan bende muzdaribim bu akşam dış fırçası ile temizlemeyi denicem bakalım fayda edecek mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraxlive

Aynı sorundan bende muzdaribim bu akşam dış fırçası ile temizlemeyi denicem bakalım fayda edecek mi.

Alıntıları Göster
    nasıl yapacağız ?
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Youtubeden baktım biraz ince bir kolonya döküp dış fırçası ile ileri geri yapıp temizliyor. Yorumlarda olumluydu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba ekranı kırık ve su temaslı telefonumu samsung serviste yaptırdım ekran değişimi ve tamir ücreti ödedim, ancak batarya sağlığı ölçümünde %75 gözüküyor bataryanında değişimi olacaktı eski batarya takmış olabilirlermi nasıl anlarım.

• kutu içeriği ile gelen orijinal "C type usb adaptörünü çalıştırabilen varmı,? .. usb bellekleri bir türlü göremiyor telefon.. özel bir ayarı falan mı var..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok garip bir şekilde telefon elimdeyken de ekranı kapatmaya başladı. Yani şöyle mesela instagram da kamera açık çekim yapacağım 20 sn sonra ekran ışığı hafifliyor 30. Sn de kapanıyor. Eskiden böyle değildi telefon elimdeyken hep açık kalırdı özellikle kamera kullanan uygulamalar esnasında kapanmazdı bile bunun bir ayarı mı var

Edit. Akıllı beklemeyi kapatıp açınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 26 Temmuz 2020; 20:37:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    kutu içinden çıkan değil ama başka bir dönüştürücü ile denedim gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam telefonun göreceği şekilde flash belleği biçimlendirmen lazım ondan sonra tekrar dene
  • Son güncellemeden sonra özellikle tarayıcı ve Chrome'de kaydırırken baya kasılıyor. Bugün odinden güncel romu attım telefon sıfırlandı ama yine düzelmedi çözüm önerisi olan var mı?
  • Whatsappta yada zoomda görüntülü konuşma yaparken telefonum çok ısınıyor el değmiyor telefona o derece. Yarım saat konuşuncada ısınıyor ama bi nebze sıcaklık tolere edilebilir oluyor ama 1 saate yaklaşınca çok çok fazla ısınıyor. Bir çözüm önerisi olan var mı? Galaxy m20 de denedim onda da aynı şekilde. Ama Huawei ve iPhone 6sde denedim onlarda sıkıntı olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 29 Temmuz 2020; 0:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Whatsappta yada zoomda görüntülü konuşma yaparken telefonum çok ısınıyor el değmiyor telefona o derece. Yarım saat konuşuncada ısınıyor ama bi nebze sıcaklık tolere edilebilir oluyor ama 1 saate yaklaşınca çok çok fazla ısınıyor. Bir çözüm önerisi olan var mı? Galaxy m20 de denedim onda da aynı şekilde. Ama Huawei ve iPhone 6sde denedim onlarda sıkıntı olmuyor
    Bende whats upta 2.20.140 surumu yuklu memnunum isterseniz onu yukleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmydz -- 29 Temmuz 2020; 18:44:35 >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Bi deneyeyim ama uygulama kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Zoomda da oluyor çünkü

• Arkadaşlar benim 4 gün önce kendiliğinden kapanıp kapanıp açılmaya başladı.
    Herhalde ghost screen falan olduğu için en son araya gitti derken bootloader download menüsünün açılabildiğini fark ettim ama diğer boot menünün açılmadığını farkettim. Bende sammobile'dan son TUR firmware'ini yükledim güç bela ama kurulum ekranında yine pat diye kapandı ve yine açılış ekranında takılı kaldı. Download boot menüsü açılıyor lakin şu diğer boot menü açılmıyor.
    Sorun nedir ? Ve birde 955F modeli benim ki ve gidip fransa firmware'ini yüklesem bişe olur mu ?
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mudrsa -- 31 Temmuz 2020; 20:59:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Classiic

Selam dostlar.

S8 kullanicisiyim 3 tane s8 im var.

Kendi kullandigim s8 de hicbir sorun yok

Diger 2 s8 de de ahize cok kisik. Disaridayken hattin karsisindakini duyamiyorum. Ahize degistirdim sonuc yine ayni.

Varmi cozumu olan?
    Benzer sorun bende de var. Umarim cozen bir arkadas vardir.
  • Arkadaşlar bu saatten sonra s8 ve plus için tek güncelleme aosp vb romlardan geçiyor. Ben android 10 pixy os kullanıyorum muazzam akıcı, sorunsuz, performanslı. Ota güncellemeye sahip. Antutu stock rom 9.0da 160.000 seviyelerinde bu romda 248.000. Feragat olarak kamera performansı aosp her zaman kötüdür stocklara göre. Farklı cam uygulamalarıyla bi nebze iyileştirilebilir. İris scan çalışmaz ki kullanan varsa alnından öperim. Pubg oynarken çok ısınır ancak 1920*1080 hdr ve düzgünleştirme açık 60fps oynatıyor. Tavsiye ediyorum fazlasıyla. Corvus os da olabilir hatta o gaming rom olarak geçiyor. Crdroid veya diğer romlar lag dolu ancak bu bahsettiğim romlarda yok denebilir.
    Bu arada Viperfx ile ses sorunu yaşayanlar çözüm bulabilir.

• Samsung S8 Plus telefonumu ve kablosuz hızlı şarj standını satmayı düşünüyorum. Telefonumda kenarları dahil hiçbir yerinde tek bir çizik yok, çok temiz kullandım. Sipariş etmeden bir gün önce orijinal Spiegen kılıfını sipariş etmiştim. Tek bir gün dahi kılıfsız kullanmadım. iPhone'a geçmeyi düşünüyorum ve telefonu satmayı planlıyorum.

Samsung S8 Plus + Samsung Gear S3 46mm Akıllı Saat ve Hızlı Şarj Standının hepsini kaça satabilirim? İkinci el konusunda pek bir bilgiye haiz değilim ama en uygun fiyata satmak istiyorum. Hem alacak kişiyi hem de kendimi sıkıntıya sokacak türden bir fiyat olmaması temennim. Aklımdaki fiyat ise 3,500 TL.

Ürünlerin hepsinin faturaları ve orijinal kutuları elimde onları bile ilk günden beri düzenli bir şekilde saklamaktayım. Dileyene fotoğrafları yükler ve gösteririm.

Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.