Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam geçen hafta kızımın iphone 7 sini kullandım 2 gün. Onda da telefonum açık olmasına rağmen turkcellden bir kaç kez ulaşılmama mesajı geldi. İphone 7 plus ve note 7 de de aynı sıkıntıyı bir kaç kez yaşadım. Demek istediğim bu ulaşılamama sıkıntısı cihazdan çok şebekelerin tam olarak sıkıntısız olmamasından kaynaklanıyor. Çünkü bu sıkıntı sürekli bulunduğum ortamlarda hiç olmadı. Şehrin zaman zaman kullandığım farklı mekanlarında başıma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mrblar samsung mağazasından aldığım s8plus gold cihazim satılıktır.ilgilenen arkadaşlar msj atarsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Ayarlar > Ekran modu > Ekran kenarı renk dengesi tıkla
    soğuk ya da sıcak kaydırarak kendine göre ayarla.

Teşekkürler soğuk yapınca gidiyor ama ben orta da bıraktım. Çok sorun değil gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam geçen hafta kızımın iphone 7 sini kullandım 2 gün. Onda da telefonum açık olmasına rağmen turkcellden bir kaç kez ulaşılmama mesajı geldi. İphone 7 plus ve note 7 de de aynı sıkıntıyı bir kaç kez yaşadım. Demek istediğim bu ulaşılamama sıkıntısı cihazdan çok şebekelerin tam olarak sıkıntısız olmamasından kaynaklanıyor. Çünkü bu sıkıntı sürekli bulunduğum ortamlarda hiç olmadı. Şehrin zaman zaman kullandığım farklı mekanlarında başıma geldi.

Fakat bu sorunu ben diğer arkadaşların hiçbirinde duymadım. Eskiden fazla değildi ama 4g gelince neredeyse hiç ulaşılamaz hale geldi. Aynı sorun Iphone için de geçerli olabilir ben operatörden kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü sadece belli telefonlarda bu sorun ortaya çıkıyor.

Bazen bu tür sorunlar da pek dillendirilmiyor o yüzden bilinmiyor(mesela windows phone'un stabil olmadığı gerçeği gibi). Bence kullandıkları parçalarda sıkıntılar var. Zaten samsungun kronik sorunları düzenli olarak bir üst modele taşıdığını biliyoruz. Diğer telefonlarda da farklı bir parça veya yazılımdan dolayı böyle bir şey olabilir.

• Ekran kenarı renk dengesi peki bu ne işimize yarayacak arkadaşlar?
  • DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    NOte 5 Türkiye sürümüne Nougat 7 sonrası bir kaç gün önce yeni güvenlik ve kararlılık güncellemesi daha geldi.

Muhtemelen bahsi geçen ülkelere de güncellemeler gelecektir ki NOte 5 aldı ise S7 serisi de hali ile alacaktır sanırım.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Ekran kenarı renk dengesi peki bu ne işimize yarayacak arkadaşlar?

Adı üstünde hocam işte :) Ekranın kenarlarında renk ayarı bozuksa düzeltmeye yarayan bir ayar.

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Alacaktir tabi de bu kadar sorunlu yazilimda 2 ay bekletmeler kabul edilebilir degil :) daha sonra guncelleme gelir mi ne zaman gelir cok emin olamiyorum, basit bir guvenlik guncellemesi degil cunku.

Note7 den pek ders almamislar bence.

Selam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Maalesef yıllardır Samsung satış sonrası hizmete giren bu tarz desteklerde üst segment bile olsa zayıf ki bu hali bile önceki dönemlere göre iyi.

En düzelmiş hali bu ise kötüsünü siz düşünün.

Note 7 faciası olmasa idi NOte 5 in Nougat 7 yi göreceğini şahsen sanmazdım.

Ders alacakları o kadar çok konu var ki...
    Aslında bir çok şeyinde farkındalar ama hala neden aksiyon alamıyorlar ben de bunu çözemiyorum.

Umarım ömrümüz yeter de biz de görürüz.

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Umarim, katiliyorum yazdiklariniza.
    Gercekten Note7 fiyaskosu olmasaydi, S8 lerde kozmetik degisiklige bile gidilmeyebilirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 plus kullanıyorum. Bugün s8 i inceledim de ekran daha buyuk olmadına rağmen 7 plustan bu kadar küçük olması inanılır gibi değil. 7 serisi iphone dan s8 e terfi eden arkadaşlar varsa düşüncelerini alabilir miyiz? Pişmanlık yada ekstra memnunluk var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukduran

quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Ayarlar > Ekran modu > Ekran kenarı renk dengesi tıkla
    soğuk ya da sıcak kaydırarak kendine göre ayarla.

Teşekkürler soğuk yapınca gidiyor ama ben orta da bıraktım. Çok sorun değil gibi

2000 TL veririm
  • Güncelleme geldi . Aldığımdan beri 2.guncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 28 Nisan 2017; 20:26:3 >
  • Şarj dan memnun değilim 8 plus

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar yarın yazıcıoğluna uğrayacağım. Telefonla ilgili kap, koruma vs. ne var ne yok yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Şarj dan memnun değilim 8 plus

Ekran parlaklığı ne durumda hocam? Otomatik mi yoksa belli bir seviyede mi kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Ekran parlaklığı ne durumda hocam? Otomatik mi yoksa belli bir seviyede mi kullanıyorsunuz?

Otomatik ortada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Otomatik ortada

Anladım, sagolun bilgilendirme için.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    AOD açık mı hocam
  • Yazılım güncellendi

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.