Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 deneyimim | Alır mıydım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: emresalvation

quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Bende gecen haftalarda samsung s7 cihazimi sattim yaklasik 1500 2000 tl lik cihazi yani. Ucuz yollu telefon bakayim dedim. Kendimi 450 liraya g flex 2 alirken buldum. Inanin samsung tan sonra bunla yapamayip, samsung 'da yapabildigim hic birsey yokmus bunu bir kez daha anladim. Ozellikle fahis fiyatli ek vergilere ragmen bu cihazlari almak sacma geliyor bana. Ihtiyaciniza gore telefon alin arkadaslar.

dikkat et anakartı elinde kalmasın. bende fiyat perfomans ürünü olarak almıştım 1 seneye pert oldu. sadece benimki değil. kendini hazır tut. diğer türlü güzel cihazdır.

Kalmaz hocam merak etme. evde ilk ciktigi seneden beri pili bile sismemis bir g2, yine ciktiktan 2 ay sonra aldigim g3 cihaz var. Hepsi tas gibi calisiyor antutu puaninda bile dusme yok. 2 , 3 sene sonra rom atip devam ederim kullanmaya. Snapdragon 810 da kucumsenecek bir islemci degil. Sizin cihaz refurbished'dir. Sacma sapan yerden cihaz alip kurcalanmis cihazi size veriyorlar sonra gelip buralarda cihazlar sorunlu diye agliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 18 Ağustos 2017; 20:30:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski bir iphone 6 kullanıcısı olarak galaxy s serisi yola devam .Şu an galaxy s8 kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung, , bixby tusuna cift basildiginda bildirimleri acmayi eklese cok yerinde olur.

• benim cihazin onarilmis oldugu kanisina nerden vardiniz.konulari takip etmiyosunuz sanirim. lg turkiye garantililerde bozuldu ithalatci garantili olanlarda. 810 islemcili modellerdeki bootloop sorunundan haberin yok sanirim. iyi islemciydi ama lg nin elinde sorunlu hale geldi. 1 sene forumda kimse sorun yasamadi. aha saglam dedik birden herkesin cihazı patir patir dokulmeye basladi. g4 lerde ayni. siz sansliymissiniz lg cihazlarda ne diyelim. lg cihaz öven bi sizi gördüm. forumda cogu kisi sacma sapan yerden almis demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresalvation -- 18 Ağustos 2017; 23:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

Samsung, , bixby tusuna cift basildiginda bildirimleri acmayi eklese cok yerinde olur.

bxActions gibi programlari ile tusu istedigin gibi atayabiliyorsun ben pause play tusu yaptim. Uzun basili tutunca da Youtube aciliyor.
  • alike03 kullanıcısına yanıt
    Guncelleme ile engellemislerdi, tekrar mi asildi korumasi? S8 sahibi degilim, o yuzden bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

quote:

Bende gecen haftalarda samsung s7 cihazimi sattim yaklasik 1500 2000 tl lik cihazi yani. Ucuz yollu telefon bakayim dedim. Kendimi 450 liraya g flex 2 alirken buldum. Inanin samsung tan sonra bunla yapamayip, samsung 'da yapabildigim hic birsey yokmus bunu bir kez daha anladim. Ozellikle fahis fiyatli ek vergilere ragmen bu cihazlari almak sacma geliyor bana. Ihtiyaciniza gore telefon alin arkadaslar.

dikkat et anakartı elinde kalmasın. bende fiyat perfomans ürünü olarak almıştım 1 seneye pert oldu. sadece benimki değil. kendini hazır tut. diğer türlü güzel cihazdır.

Kalmaz hocam merak etme. evde ilk ciktigi seneden beri pili bile sismemis bir g2, yine ciktiktan 2 ay sonra aldigim g3 cihaz var. Hepsi tas gibi calisiyor antutu puaninda bile dusme yok. 2 , 3 sene sonra rom atip devam ederim kullanmaya. Snapdragon 810 da kucumsenecek bir islemci degil. Sizin cihaz refurbished'dir. Sacma sapan yerden cihaz alip kurcalanmis cihazi size veriyorlar sonra gelip buralarda cihazlar sorunlu diye agliyorsunuz.

O kadar uzun kullanmayı düşünüyorsanız, islemci ve emmc ünitelerinin altına ve üstüne termal ped koysaniz iyi yaparsaniz. Yoksa o telefonlar o kadar uzun süre dayanmaz.

• j2 ile s8 i mi kötülüyorsun? Komik olma lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

2 sene sonra s8 i aldığına pişman olacaksın o zaman görecem seni

2 sene note 2 2,5 sene note 4 kullandım bir kere keşke demedim.S8 ile de demeyeceğime hiç şüphem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

12 MP çözünürlğkte fotoğraf makineleri de dahil hiçbir makinede 16:9 formatını görmedim. 16:9 formatı genelde 8, 9, 16 gibi çözünürlüklerde gördüm. 12 MP'de şimdiye kadar hep 4:3 formatını gördüm. Sanırım bilinçli olarak yapılan bir şey bu.

Dikkat etmemiştim o olaya.enlemesine çok daraliyor goruntu bu şekilde.aslinda sensör dediğin yuvarlak birşey.ondaki goruntuyu hangi oranda kesip kullanacagin üreticiye bağlı olmalı gibi geliyor bana.sony'ler o yüzden çok geniş foto cekiyor mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 19 Ağustos 2017; 12:59:23 >
  • Erdi bey' in uzakdoğudan büyük vaatlerle satın alarak incelemesini yapacağını; yayınladıktan sonra cihazı satacağını vaat ettiği Şaomi Mi 6 nın kime kurban gittiği; Mesut bey’ in Samsung S8 deneyimi alırmıydım? videosundaki ifadesinde anlaşıldı “Benim İçin İlk Tercih S 8 Olurdu Üst Düzey Telefon alacaklar için” ifadesinde kendini açığa vurdu. Teşekkürler Kapitalizm.

• Tensi T kullanıcısına yanıt
    Evet asildi eskiden biraz yavasdi ama gecen haftalarda gelen bir güncelleme ile tamamen öldürebildiler Bixbyyi. Programi dondurdum istedigin seyi atayabiliyorsun artik.
  • biraz dikkatle seyrettiğimde bataryasını mum gibi eridiğini gördüm özellik oyun bölümünü anlatıp oynadığınızda , telefonu şarz etmişsiniz tekrar tanıtım filmine geçmişsiniz ; bu millet lenova p2 yi mutlaka keşfedecektir

• Dün s8 için inceledim kalitesini pek beğenmedim sanki alt hoparlör çıkışının orası soyulacak gibi bir hali var note 5 ile karşılaştırdım teli aman aman bir fark göremedim 3500 lira s8 2200 falan note 5 1300 lira ekran kavisine verilir mi ben vermem. Bi telefon parası sonuçta yavaşladı diyenlere çözümüm şu telefona güncelleme gelirse yüklemeyin olur biter Android de böyle her güncelleme teli giderek yavaşlatıyor 2 3 sene sonra ise çöp olup çıkıyor

• Büyük telefon yapmışsın sesi hifi değil çift hopörlör yok pil küçük telefonun arkası olmamış parmak izi olmamış telefon uzun kumanda olmuş resmen bence htc 11sony xz premıum gibi telefon geniş olmalıydı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.