Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 deneyimim | Alır mıydım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • *jet black iphone almak istedim iphoneda sadece 128 gb olan modelde var ver pahalı, samsung s8'in tüm mobellerinde var.

Ekran kasa oranı dedim s8'de fazlasıyla var, ekran dedim iphone 7 çok güçük geldi s8'de fazlası var.

hafıza dedim samsung s8'in 64 gb hafızası standart olarak 32 ya da 128 iphonedan daha tercih edilebilir.

en az para ile en üst düzey cihazı almak istedim yurt dışı iphone 7 2400+300 pasaport kaydı 2700'e geliyor. Ayrıyeten istediğim jet black olsa 2700+300....

s8'in çift hatlısı var 4 ay birini 4 ay diğerini kullansam 8 ayda anca kapanır ki 8 aya kadar rahatlıkla imei işlemi yapılabilir. şimdi ben neden gidip ihone 7 alayım ki? Samsung birçok özelliği bana appledan daha uygun bir fiyata daha fazla seçenelk ile sunmuş. S8 kullanıyorum memnunum. Appleda sadece yıllar önce 4s ile kullandığım jailbreaklı ios 5'i özlüyorum. Samsungda sevmediğim tek şey oyun ve uygulamalarda çok fazla reklam olması. yoksa samsung varken bu ekran varken Apple alınmaz.

• içeriklerin 98%'i 16:9'ken neden 18:9?tepeye hiç ulaşılmasın diye mi?
    bir de geniş ekran dünyasındayız 4:3 fotoğraf sensörü seçimindeki mantık nedir?koysana adam gibi 16:9 12MP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 18 Ağustos 2017; 3:31:34 >
  • Elime ilk aldığım da Sony telefon izlenimi uyandırdı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

iPhone olmasa Samsung gear 'la birlikte alınabilir yalnız telefon deyince iPhone almayan 2 sene sonra pişman. İstatistiklerle sabit.

Yav he he. Ne kadar seviyorsunuz kendi kendinize tabu oluşturmayı kendi kendinize kural koymayı.

Haberi yapan editöre de sor aynısını diyecek:/

E heralde aynısını diyecek hatta hiç alınmaz diyecek iPhone 8 lansmanına gidemez yoksa...

Ticari işlerini bilemem, ücrete mukabil yorum yapmak editörlüğe yakışmaz ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

Samsung j2 almıştım halen kullanıyorum bırak 2 senede pişman olmayı aldıktan 1 ay sonra pişman oldum ne güncelleme alıyor ne başka bir şey kamera berbat zaten
    Samsung çok vasat bir firma general mobile gm6 nın bile ram bellek kullanımı samsung s8 den daha verimli

Siz s8'den de kötü modelini aldığınız için süre kısalmış

S8 iyi telefon ama iPhone'un uygulama mağazası ve kullanıcı dostu arayüzü başka birşey. Android önce saçma uygulamaları temizlesin, sonra epey yol alacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

iPhone olmasa Samsung gear 'la birlikte alınabilir yalnız telefon deyince iPhone almayan 2 sene sonra pişman. İstatistiklerle sabit.

Yav he he. Ne kadar seviyorsunuz kendi kendinize tabu oluşturmayı kendi kendinize kural koymayı.

Haberi yapan editöre de sor aynısını diyecek:/

Haberi yapan editörün görüşleri kainatın tek doğru görüşüdür diye kural yok.

Bu konuda hepimizden çok araştırma yapan kişi; tek bir editörü dinle demiyorum, ama yoldan geçen birine soracağında alacağın cevabın doğruluğu mu daha yüksek yoksa bu editöre sorunca mu daha yüksek?

• Samsungun en kraal telefonu s7 edge s8 in ekrani sevmiyorum bende bide sarj suresini orta tusunu

Simdi bazi arkadaslar demiski Huawei alinir neye gore alinir hic arastirdinizmi 1080p low light berbat cekiyor. Samsung bu konuda harika ikinci olarakta apple stabil demisler iphone 6 var bende gayetde donuyo guncelleme alsa nolur 4s var bide oda zaten telefonun son guncellemeyle cesedi cikti fan boyluk yaparken abartmayin s7 edge gopro 5 gibi tatil videosu cekebilecek kapasitede kameraya sahip buraya gelip telefon fan boylugu yapmayin ihtiyaciniza gore telefon secin apple kime gore iyi kime alo ya alo youtube performansi 3 saat 32 dk samsung s7 edge 11 saat youtube performansi var simdi senin iyi cihazin bumudur? Telefondan anlamayip hava icin aliyosan tam sana gore yada yatirimci arkadaslar icin :)

• quote:

Saf android temiz ama dediğinize katılıyorum
    iphone almayan 2 sene sonra pişman
    Android in en kötü yanı 2 seneyi zor görmesi samsung zaten bixby gibi uygulamalarla arayüzü ağırlaştırıyor güncelleme konusunda kötü bir firma saçma sapan arayüz hatalarını saymıyorum bile

Mesela uygulama yüklerken androidde acaba virüslü mi diye bir güvensizlik oluşuyor ama iOS ta hiç böyle bir güvensizlik yaşamıyorsun büyük deyip geçiyorsun ya .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derepaca -- 18 Ağustos 2017; 9:18:9 >
  • derepaca kullanıcısına yanıt
    Kim uyduruyor bu Android virüslü yalanını? Gören de sanacak ki her Android telefon virüs kaynıyor. Sadece bir kere virüs girdi telefonuma onda da tamamen benim hatam ücra bir siteden apk indirmiştim. Artık hangi sitelerde dolaşıp virüs kapıyorsunuz bilemem ama Androidde virüs yok denecek kadar az.

Playstorda da boş uygulama çok ama virüs daha görmedim.

• Bende gecen haftalarda samsung s7 cihazimi sattim yaklasik 1500 2000 tl lik cihazi yani. Ucuz yollu telefon bakayim dedim. Kendimi 450 liraya g flex 2 alirken buldum. Inanin samsung tan sonra bunla yapamayip, samsung 'da yapabildigim hic birsey yokmus bunu bir kez daha anladim. Ozellikle fahis fiyatli ek vergilere ragmen bu cihazlari almak sacma geliyor bana. Ihtiyaciniza gore telefon alin arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aycibin A kullanıcısına yanıt
    12 MP çözünürlğkte fotoğraf makineleri de dahil hiçbir makinede 16:9 formatını görmedim. 16:9 formatı genelde 8, 9, 16 gibi çözünürlüklerde gördüm. 12 MP'de şimdiye kadar hep 4:3 formatını gördüm. Sanırım bilinçli olarak yapılan bir şey bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Huawei varken Samsung alanlar görüyorum.

P10 ve p10 plus varken sansung nedir. Leicanin adi yeter. Ekran kasa orani diye aglayanlar gelecek olan mate 10 u bekleyeblrler

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Bende gecen haftalarda samsung s7 cihazimi sattim yaklasik 1500 2000 tl lik cihazi yani. Ucuz yollu telefon bakayim dedim. Kendimi 450 liraya g flex 2 alirken buldum. Inanin samsung tan sonra bunla yapamayip, samsung 'da yapabildigim hic birsey yokmus bunu bir kez daha anladim. Ozellikle fahis fiyatli ek vergilere ragmen bu cihazlari almak sacma geliyor bana. Ihtiyaciniza gore telefon alin arkadaslar.

dikkat et anakartı elinde kalmasın. bende fiyat perfomans ürünü olarak almıştım 1 seneye pert oldu. sadece benimki değil. kendini hazır tut. diğer türlü güzel cihazdır.
  • derepaca kullanıcısına yanıt
    yakında 3 sene olacak asus zenfone 5 kullanalı ve bir gram kasma yok ve bu telefon giriş seviyesi bir telefon, 700 lira. tanrı bizi fanboylardan korusun
  • Hem ben es 8 yerine se 8 demeyi tercih ediyorum Türkçe olduğundan dolayı diyorsun ama o zaman pulus diye oku pılas diye değil.

• quote:

quote:

Android in en kötü yanı 2 seneyi zor görmesi samsung zaten bixby gibi uygulamalarla arayüzü ağırlaştırıyor güncelleme konusunda kötü bir firma saçma sapan arayüz hatalarını saymıyorum bile

Mesela uygulama yüklerken androidde acaba virüslü mi diye bir güvensizlik oluşuyor ama iOS ta hiç böyle bir güvensizlik yaşamıyorsun büyük deyip geçiyorsun ya .

Android için yaptığımız mobil uygulama 1 saatte play store'da yayınlanıyor,

Ama İphone için yaptığımız uygulama Apple Store'da, yaklaşık 10 gün sonra yayınlanıyor,
    Herşeyini denetliyorlar çünkü.

• Bana göre 18;9 ya da 9.5 standart olmadığı sürece bu telefonlara geçilmez. Zira şuan ekranı vaadedilen kadar hiç bir zaman büyük kullanamıyorsunuz.

• Mesut bey selamlar.
    Güzel bi deneyim videosu olmus.
    IsInmasI hakkinda bisey söylememissiniz.

Bu arada telefon IsInIyor mu bilmiyorum ama, saclarInIz yakiyor.
    Zaman insandan cok sey götürüyor.O konuda ayni Kaderi paylasiyoruz gerci :)

• s7 edge hala alınır bir telefon mudur?özellikle pil konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgatelli

quote:

quote:

Android için yaptığımız mobil uygulama 1 saatte play store'da yayınlanıyor,

Ama İphone için yaptığımız uygulama Apple Store'da, yaklaşık 10 gün sonra yayınlanıyor,
    Herşeyini denetliyorlar çünkü.

Reklam uygulamaları dolu android.. bunu aşmadan isterse 50Gb ram koysun; ilgi çekici olamıyor. Dediğin de doğru.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.