Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 benchmark rekorları kırıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim samsung tabletim de var. Ne kadar ergonomi özürlü olduğunu bilirim. Yan tutarken ekranın ortasına basarken uygulamadan çıktığıni bilirim. Kapasitif tuşa avucum değdiği için. Simdi de ekrana değecek. Tipki edge ekranda olduğu gibi. Sonra da forumda ağlayacaksiniz.

Karizma ise telefonu masaya koyduğunda ben buradayım diyecek. Sony de bunu köşeli ve sert tasarımı ile sağlıyor.

Ayrıca neden mesajda sadece görmek istediğin yeri gördün acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 22 Mart 2017; 12:55:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

benim samsung tabletim de var. Ne kadar ergonomi özürlü olduğunu bilirim. Yan tutarken ekranın ortasına basarken uygulamadan çıktığıni bilirim. Kapasitif tuşa avucum değdiği için. Simdi de ekrana değecek. Tipki edge ekranda olduğu gibi. Sonra da forumda ağlayacaksiniz.

Karizma ise telefonu masaya koyduğunda ben buradayım diyecek. Sony de bunu köşeli ve sert tasarımı ile sağlıyor.

Ayrıca neden mesajda sadece görmek istediğin yeri gördün acaba?

Bende iPad Air 2 kullandım ve şu anda da evde kullandığım Galaxy Tab S var ve hiçbir sorun sıkıntı yaşamıyorum ağlamıyorum da..

Galaxy S7 Edge masaya koyduğun zaman burdayım demiyor ama köşeli kaba tasarımlı Sony diyor öylemi?

Konuyu trollemeye çalışıyorsunuz bence..

• Kırıyorda ne oluyor? Artık cep telefonlarındaki donanım yarışı gereksiz ve fiyat artışından başka bir fayda getirmiyor. 2015 den sonra mobil teknolojilere hiç ilgim kalmadı çünkü olay keriz sağma yarışına döndü.

Gel kardeşim 4 gün şarjı giden performanslı düzgün bir şekli olan bir akıllı telefonla o zaman şapka çıkaralım.
  • volkan_kolay kullanıcısına yanıt
    Bana nedense sony tasarımları gerçekten çok karizmatik geliyor. Yani sony kullananların çoğu da böyle düşünüyor.

S7 edge evet o da güzel duruyor ama kıvrımlı yanlarına yine avuç içi değiyor. Hiç bir işlevselliği yok.

Ben böyle seviyorum hocam. Kaba ve sert.
    Tasarım görecelidir boşa tartışmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 22 Mart 2017; 14:24:49 >
    Tamam kardeş sen süper zekisin. Samsung bir numara. Sony, htc çöp

Ekranı hasar görmemiş s6 oranını söyler misin bana? Ya da sararmamış? Ya da Xperia ekranlarıyla karşılaştır bakalım beyaz nasıl bir renkmiş öğrenirsin

Bizim bilgeliğimiz senin cahil haline bile yaklaşamaz o kadar zekisin. Hayalet görüntü ve ekran sararması koreli firmaların uzmanlığı belli ki hiç ama hiç haberin yok diğer firmalardan. Apple ne zamandan beri amolede geçiyor? Geçeceği ekranı bile bilmeden boş boş kendini rezil edip duruyorsun.

https://www.applefoni.com/apple-iphone-8-icin-160-milyon-oled-ekran-panelini-samsungdan-tedarik-edecek/

Şu uzanamadığım çiğerin parasını yolla da bi güzellik yap şu kardeşine ne dersin?

Bir kere adam olsan karşındakini tanımadan uzanamadığın ciğere diye cümle kurmazsın. Şimdi gelmiş bıt bıt artistlik yapma. Şimdi uza buralardan.

• home tuşu yoksa çöp oğlu çöptür... kimbilir kaça satacaklar 750$ değil 799€ muydu geçirebildiğini...
  • Haksız rekabet rekor kırsan ne olur. 835 i bir sony birde samsung kullanabiliyor sanırım. Diğer firmalar neden kullanamıyor saçmalık ayrımcılık.

Sonra 835 yok bu cihaz çöp diyeceksiniz adamlar ne yapsın samsung sony ambargo koymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemal415

Haksız rekabet rekor kırsan ne olur. 835 i bir sony birde samsung kullanabiliyor sanırım. Diğer firmalar neden kullanamıyor saçmalık ayrımcılık.

Sonra 835 yok bu cihaz çöp diyeceksiniz adamlar ne yapsın samsung sony ambargo koymuş.

Nerden duydun bunu ?

Lg erken cikarttigi icin 821 kullaniyor.Samsung anlasma yapti ilk ben kullanirsam 835 i ben uretirim dedi.Qualcomm kabul etti istemiyorsa TSMC ye uretirirdi.Htc yeni model cikaricak mi belli degil.

Ambargo falan yok varsada gitsin lg islemci gelistirsin nucluna noldu ellerinde patladi..

• Aman diyim arkadaşlar uzak durun Samsung'dan Ben yandım siz yanmayın. 4 yıl boyunca Iphone4s kullandım. bu süre zarfında yere düşmesine rağmen hiçbir kırık ve zarar görmedi. Galaxy S7 Edge aldım. Daha ilk düşmede, ''koruyucu cam olmasına rağmen'' ekran kırıldı. Düştüğü mesafe de 30-40 CM. Gördüğüm en dandik işçiliklerden biriydi. Kaldı ki birçok kişi de bu konuda hemfikir, Samsung Türkiye çok ilgisiz ve insanlara çok yukardan bakıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar. İnsana yaklaşım çok ama çok kötü.Samsung S8 alınır mı? A-LIN-MAZ!!!

Orantısız zeka kullanımı ağır hasarlar yol açmış beyninde. Her cümleden, kelimeden belli oluyor. Sen en iyisi koklaşarak iletişim kur

Hadi güzelim yol bakalım şuradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoppi

Aman diyim arkadaşlar uzak durun Samsung'dan Ben yandım siz yanmayın. 4 yıl boyunca Iphone4s kullandım. bu süre zarfında yere düşmesine rağmen hiçbir kırık ve zarar görmedi. Galaxy S7 Edge aldım. Daha ilk düşmede, ''koruyucu cam olmasına rağmen'' ekran kırıldı. Düştüğü mesafe de 30-40 CM. Gördüğüm en dandik işçiliklerden biriydi. Kaldı ki birçok kişi de bu konuda hemfikir, Samsung Türkiye çok ilgisiz ve insanlara çok yukardan bakıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar. İnsana yaklaşım çok ama çok kötü.Samsung S8 alınır mı? A-LIN-MAZ!!!

Asıl kullandığı hesap üzerinden yazamadıklarını trol hesap açarak yazan arkadaşımız bence asıl hesabından yazki aynı mesajı kopyala yapıştır yaparak her konuya salça olma, emimim hayatında hiç S7 Edge bile almadın sahibi bile olmadın, gerçi ne olduğun belli..

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

Orantısız zeka kullanımı ağır hasarlar yol açmış beyninde. Her cümleden, kelimeden belli oluyor. Sen en iyisi koklaşarak iletişim kur

Hadi güzelim yol bakalım şuradan.

Ayyy canım benim kıyamam ben sana ya, benim aldığım yolu sen yeni gelmeye başladın, daha çoook yolun var senin..
    1 yıldır s7edge kullanicisiyim. Troll hesap acmadim, istedigim hesap baskasindaydi! Telefondan yasadigim mağduriyeti de insanlar ile paylaşıyorum elimden geldigince ki bilsinler, görsünler ve ona göre karar versinler. Nedense Samsung un tum ürünleri icin yorum yapabiliyorsun. Ve insanlara yaklasimin ve tavrin cok saygısızca gören de ya samsung un tum ürünlerini kullandigini ya da kurum ile bir cikar iliskisi olduğunu düşünür. Eger 2. secenek ise Samsung cok yanlis strateji ile yuruyor, bu daha cik antipati toplar. 1. secenek ise de sen konusmayi ve insanlara nasil crvap verecegini nilmeyen saygi yoksunu birisin.

Aşağıda da kullandığım ve ilk defa düşüp kırılan kalite ve sağlamlık abidesi telefonumun fotolarını paylaşıyorum

Samsung Galaxy S8 benchmark rekorları kırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoppi -- 25 Mart 2017; 21:21:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung estetik telefon üretiyor kabul ama bu telefonlar cepte taşınıyor. İllaki zemine düşürme riskimiz var. Telefon alırken kamera, hız, görsellik gibi testleri incelerken tavsiyem sağlamlık testlerini de incelemeniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=tS3NLCPK4NI Bu linki izlediğinizde samsungun ne kadar dandik bir marka olduğunu anlayacağınızı düşünüyorum. Verdiğiniz paraya yazık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    şikayetvar dan da bunu bildirdim. Ve o kadar kaba, saygısızca ve insanlara tepeden bakan bir yaklaşımla cevaplar verdiler ki! Sinir katsayım biraz daha katlandı!

İşyerinde oturduğum koltuktan (30-40cm falandır cetvelle de ölçmedim) düşürdüğümü ve ilk kez düşürdüğüm telefonumun camının kırıldığını ilettim. Küstahça bir ton ile ''Biz kırılma garantisi vermiyoruz'' dediler. Yahu bunu bende biliyorum! Ancak 4 sene iphone kullandım ve defalarca da düştü(ki çok dikkat ederim ama telefon düşürmeyen yoktur) ekranda çizik dahi olmadı. Siz samsung gibi kurumun bu kadar kısa mesafeden, bu kadar çabuk ekranın kırılması da normal değil diyorum. Bana verdiği cevap ''yapılacak birşey yok, ekranını kendiniz değiştireceksiniz''. Ama öyle bir ses tonu ve yaklaşımla söylüyorlar ki bunu! Kim olsa saydırmamak için zor tutar kendini! Bende bundan sonra elimden geldiğince yeni telefon alacak insanlara benim düştüğüm hataya düşmemeleri gerektiğini anlatacağım! Yani araştırmadan almamak!

Hasar şse aşağıda! abi bu kadar kısa mesafeden düşüp nasıl bu kadar hasar alabilir!!! Vallahi dandiklikten geberecek telefon!

• scoppi S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Sony, Htc, iPhone varken Samsung alınmaz bence. Görüntüye kanıp aldanıyoruz maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Samsung estetik telefon üretiyor kabul ama bu telefonlar cepte taşınıyor. İllaki zemine düşürme riskimiz var. Telefon alırken kamera, hız, görsellik gibi testleri incelerken tavsiyem sağlamlık testlerini de incelemeniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=tS3NLCPK4NI Bu linki izlediğinizde samsungun ne kadar dandik bir marka olduğunu anlayacağınızı düşünüyorum. Verdiğiniz paraya yazık...

Sonuc 2 side hasar aliyor komple sonuca bakarsak iphone lg sony xiaomi dusurunce ya kirilir ya kirilmaz sans bu testler gercek hayat testi degil htc kirilmama garantisi veriyor mu yada lg yada samsung ?

Bu mantiga gore her turlu dusurdunde verdigin paraya yazik

• Dostum telefonları eşimle birlikte aldık. O daha önce de sony kullandığı için xperia z5 premium aldı. Hatta samsung iyidir diye o kadar baskı yapmama rağmen. Onun telefonunu görmek için teknosa ya gitmiştik. Satış danışmanı bize telefonu tanıtırken ''bakın şimdi'' diye başladı ve telefonun ekran kısmını bir anda masanın tam köşesine sert bir şekilde vurmaya başladı. '' dur ne yapıyorsun'' diye uyardık. Bize gülmüştü. ''merak etmeyin telefonun sağlamlığını göstermek için yaptım'' demişti.

Şimdi o kadar pişmanım ki benimde o telefonu almadığıma!

Küçük bir anı ile kıyaslama yapmak istedim.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Testten çıkardığın sonuç buysa açıklayacak bir durum söz konusu değil

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ayrıca v20 nin dayanıklılık sertifikası bulunmaktadır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.