Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35153516351735183519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi daha edge ekran tel almicam adam gibi ne kilif ne jelatin var 50 telefoncu gezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan982

Bence bir samsung magazasina gidip s8i inceleyin. Eminimki görüp kullaninca s7 edgeden vazgeceksiniz. O kadar para vermisken 2 yıllık ve son büyük guncellemesini alacak telefon yerine biraz daha koyup son çıkan amiral gemisini alın. Bu arada bende s7 ve s7 edge kullaniyorum ve en kisa zamanda s8e gecmeyi düşünüyorum.

S7 Edge sahibiyim sıfır cihaz alacak olsam ve bütçem o noktalarda olsa az daha zorlar bende S8 alırdım tamamen bütçe meselesi.
    Aldığım cihazları kılıfsız jelatinsiz kullanmayı seven birisiyim S7 Edgeyi elimde tutarken sürekli bi kayacakmış,düşecekmiş hissi var. S8 ise insanın eline tam oturuyor ve o kayma hissiyatını yaşatmıyor insana. Gerçekten güzel alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice_burkay

Arkadaşlar, günaydınlar, s7 edge yi bildiğin s8 yapan çok güzel romlar var, xda sitesinde, fakat telefonum samsung türkiye garantili, bu romları kurunca garanti gider mi dersiniz, telefon arıza yapsa vs. Tekrar orjinal stock roma dönüp servise versek durum ne olur, s8'in yeni arayüzü çok başarılı, simgeler menü düzenli animasyonlar vb. Apk mirrordan yeni touchwiz kur demeyin arada çok fark var, bir arkadaşım s7 edge ye kurmuş s8 romunu, göz tarama hariç herşey bire-bir aynı gibi, menü geçişleri olsun simgeler olsun, animasyonlar birebir s8 olmuş, bixby ve bixby vision da sorunsuz çalışıyor, yani telefon bildiğin s8 olmuş, ne dersiniz knox sayacı arttırmadan kurmanın bir yöntemi yokmu bu romları.

Yokmu arkadaşlar, yorumu olan.

• Telefon suyun içindeyken ekranın istemsiz dokunmasını engelleyecek bir ayar ve ya program varmı. Kamera ekraninda mesela video çekerken durmasin vs.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Alirken bir telefonda saglamlik olcak onceki telefonum lenovo idi onlaeca yere dusurdum egwrki s7 edge bikere duserse cam gider kaldiki samsung malinin arkadasinda deil telefonun ekraminda bisey yok sadece cam deisecek ama diyorki cam deismiyor komple kasa deisiyor diye 1000 tl ekran parasi istiyorlar egerki boyle narin kirilmaz cam bulunmayan ve samsung gibi malinin arkadasinda durmayan bi sirket oldugunu bilseydim ya huawei alirdim yada lenovo alirdim

• En son gelen güncellemeden beri cihazı kapamadan kullanıyorum. 25 gün olmuş. Cihazda en ufak kasma donma yada buna benzer sıkıntı ile karşılaşmadım. Son güncelleme gerçekten cihaz için verimli ve stabil olmuş.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhabalar, 4 aylık bir s7 edge sahibiyim. Yaşadığım bir sorun var tam sorun mu bilmiyorum ama ; bazı telefon görüşmelerinde, telefonun kulaklık hoplarlöründen çıtırtı şeklinde sesler geliyor, fakat ses seviyesini, bir kademe düşürdüğüm de olmuyor, sizler de de bu sorun var mı? Normal mi? Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, günaydınlar, s7 edge yi bildiğin s8 yapan çok güzel romlar var, xda sitesinde, fakat telefonum samsung türkiye garantili, bu romları kurunca garanti gider mi dersiniz, telefon arıza yapsa vs. Tekrar orjinal stock roma dönüp servise versek durum ne olur, s8'in yeni arayüzü çok başarılı, simgeler menü düzenli animasyonlar vb. Apk mirrordan yeni touchwiz kur demeyin arada çok fark var, bir arkadaşım s7 edge ye kurmuş s8 romunu, göz tarama hariç herşey bire-bir aynı gibi, menü geçişleri olsun simgeler olsun, animasyonlar birebir s8 olmuş, bixby ve bixby vision da sorunsuz çalışıyor, yani telefon bildiğin s8 olmuş, ne dersiniz knox sayacı arttırmadan kurmanın bir yöntemi yokmu bu romları.

Yokmu arkadaşlar, yorumu olan.

Knox sayaci artirmadan rom kurmanin yolu yok malesef hocam.

Rom keyfi yasamak istiyosan garantiden vazgecmek zorundasin..

Durum bu..

• Yeni S8 uygulamalarını ve touchwizi yüklemiş ve kaldırmış bulunmaktayım. Gördüğüm kadarıyla bu uygulamalar S7 edge veya S7 ye göre optimize edilmediği sürece cihazda sağlıklı çalışmayacaktır. Ne zaman S7 için optimize edilir o zaman yüklerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 1 Temmuz 2017; 15:51:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turklucky

Yeni S8 uygulamalarını ve touchwizi yüklemiş ve kaldırmış bulunmaktayım. Gördüğüm kadarıyla bu uygulamalar S7 edge veya S7 ye göre optimize edilmediği sürece cihazda sağlıklı çalışmayacaktır. Ne zaman S7 için optimize edilir o zaman yüklerim artık.

Hocam rahat ol 2-3 aya s7 ye güncelleme ile gelir

• S7'ye Bixby yükledim ama çalışmıyor. Yeniden başlatıp Touchwiz de iken sayfayı sola çektiğimde dahi Bixby görünmüyor. Zaten Apk Mirror'dan son sürüm Touchwiz'i de indiremedim. Cihazınıza uyumlu değil gibisinden bir yazı var, download butonu yok. İngiltere (BTU) romu yüklemiştim geçenlerde, bununla bir ilgisi olabilir mi ki? Fikri olan, yardım edebilecek hayırsever vatandaşlar aranıyor :)

• Arkadaşlar S7 Edge nizle hiç suyla deneyim yasadiniz mi :)

Evetse ne gibi sonuçlar cikti ortaya :))

• Sicaklik misss

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Al bendende okadar hocam sozde gorilla glas 4 iki yerden cizildi oyle moralim.bozuldu okadar dikkat ettigimiz halde kirilmazi gectim normal jelatin olsa bile iyiydi edge oldugu icin kirildigi zaman sadece camda deismiyor komple kasa deisiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirilen tema ve simgelerin yedeği nasıl alınıyor arkadaşlar?

• Arkadaşlar benim telefonda knox sayacı 0x1 gösteriyor ne anlama geliyor bu garanti dışı mı kalıryor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyok513 -- 1 Temmuz 2017; 20:45:35 >
  • s7 edge benim cihaz.
    s8 den hangi apklar sorunsuz çalışır durumda? (aod, sistem arayüzü, galeri, kamera falan)
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

Telefon suyun içindeyken ekranın istemsiz dokunmasını engelleyecek bir ayar ve ya program varmı. Kamera ekraninda mesela video çekerken durmasin vs.

Öyle bir ayar veya program yok maalesef hocam çünkü dokunmatik ekran kısaca anlatırsam parmağımızdaki statik elektrikten yararlanarak çalışıyor bu yüzden de ekranda bir iletken olan su varken ekranın dengesiz hareketlerini engellemek imkansız

• selamyineyenidenben S kullanıcısına yanıt
    Sana haksızlık yapıldığını düşünüyorsan böyle yaparak haklı olsan bile haksız duruma düşüyorsun. Mücadeleni başka şekilde yap.

• 
Sayfa: önceki 35153516351735183519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.