Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beko1903

Yok hocam s7 yi beğendim gayet benim için 1 eksik dışında çok iyi telefon rakipsiz yani. Daha önce 3 sene kullandım iphone iki sene 4 bi sene 5 ve altı ay 6 kullandım. Onun dışında da 3 ay m8 ve şuan da dokuz aydır z3c kullanıyorum. Telefonun kendisiyle ilgili hiç sorunum yok. Ama androide hala tam anlamıyla alışamadım. Bana uygulamalar kalitesiz geliyor ve sorunlu geliyor. Ve ios 4 5 6 kullanmış biri olarak o akıcılıkta gelmiyor gerçi zirve bir model kullanmıyorum ama korkuyorum s7de de gelmez diye. Çejincelerim bunlar bir de siri. Her ne kadar şuan çok gelişmiş olmasa da ingilizce versiyonyndaki özellikler gelirse bence çok işe yarar. Kısacası uygulama zenginliği ve kalitesi tek çekincem. Sizin 6s plus da uygulama zenginliği ve kalitesi konusunda bir artınız oldu mu?!

Hocam uygulamalar kaliteli evet ama bana hitap etmiyor çoğunluğu. Ben telefonun en ince ayrıntısına kullanırım. Yani işlevsel uygulamalar lazım bana. İstediğim gibi kişiselleştirmek isterim telefonu. Beni anlayacak bir cihaz yaratmaya çalışırım. İphone da malesef bu tarz uygulamalar çok çok az. Zaten iphone da olan standart uygulamalar kalite olarak olmasa da Android te de var. Yani iphone daki uygulamaların hemen hemen hepsini android te de bulabiliyorum. Dediğim gibi benim için işlevsellik ön planda ve ios bana bunu veremiyor.

• s6 edge plus alma arifesinde kafada kocaman soru işaretleri s7 edge 2,499 dan gelse ne olur ya şimdi 3000 den yine açarlar..

1 ay dayanacam bakalım s7 edge umduğum fiyattan gelirse alırım ki evdeki hesap hiçbir zaman çarşıya da uymaz ya neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

İnceleme çok iyi açıklamalar da elinize sağlık

Hocam hangi inceleme , hangi açıklama ne demek istediğinizi anlayamadım şahsen :)
  • Bomboş bir cihaz daha. :)
    Bence s6 tasarım olarak çok daha iyiydi bundan.
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Bomboş? Yuh ya Allah çarpar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yudevil

Bomboş? Yuh ya Allah çarpar.

Tasarım olarak vasat yenilik desen elle tutulur gözle görülür bir şey yok. Satarlar 3000 e 6 ay sonra olur 1500/1700 külliyen zarar.
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Vulkan konusunda yesillendirmek istiyorum, vulkan bi api, vulkan destekleyen tek gpu demek yanlış olur, malinin Midgard mimarisi komple destekliyor, adreno 430, 530 falanda ayni sekilde destekliyor, google zaten marshmallow icin vulkani eklemeyi düşünmüş ama yetiştirememisti, Samsung da bu işe biraz efor koyup ilk vulkan api li yazilimi sundu, bi nevi parayi verip bişeylere daha onceden sahip olmus gibi oldu, ama iyi oldu, ha bide 1.sayfada t880 mp14 yazmissin ama, 8890 da mali t880 mp12 kullaniliyo, onu düzelt pls

• S5 yada s4 geçecek arkadaşlar için bu cihaz çok tatminkar olur eğer s6dan geçecek arkadaşım olur ise sadece israf olur.ama teknoloji öyle bir hal aldığı ki asla elinizdeki ile mutlu olmanıza izin vermeyecekler kedinin fare ile oynadığı gibi oynayacaklar.
    İPhone gibi 4k video çekip insanları 16 gb mecbur bırakıp dünya para talep eden firma olarak şu anda her anlamda s7 mantıklı. Nede olsa taklit edilen değil taklit eden bir firma Apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trust34 -- 23 Şubat 2016; 22:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redpover

29 Şubat da cihazın geniş kapsamlı eğitimine gidiyorum. Cihazla ilgili eğitmenlere soru sormak isteyen olursa pm gönderebilir.

Şunu iletilrseniz sevinirim: Note ya da S serisinde tekrar kapaklı model üretilme ihtimali nedir?

Sırf çift batarya kullandığım -bazen kullanmak zorunda kaldığım- için model yükseltemedim ve hala Note 3'teyim. Fakat S7 bu batarya kapasitesiyle benim gibi değiştirilebilen batarya takıntısı olanlar ve harici güç kaynağı taşımayı sevmeyenlerle barışabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selowhey

Vulkan konusunda yesillendirmek istiyorum, vulkan bi api, vulkan destekleyen tek gpu demek yanlış olur, malinin Midgard mimarisi komple destekliyor, adreno 430, 530 falanda ayni sekilde destekliyor, google zaten marshmallow icin vulkani eklemeyi düşünmüş ama yetiştirememisti, Samsung da bu işe biraz efor koyup ilk vulkan api li yazilimi sundu, bi nevi parayi verip bişeylere daha onceden sahip olmus gibi oldu, ama iyi oldu, ha bide 1.sayfada t880 mp14 yazmissin ama, 8890 da mali t880 mp12 kullaniliyo, onu düzelt pls

Hocam Vulkan Api hakkında söyledikleriniz doğru ve söyledikleriniz benim yazdığıma çıkıyor sonuçta. Orda bir yanlşlık yok yani. Şuanki telefonlar arasında tek destekleyen cihaz S7 sonuçta. Ha bundan 1 ya da 2 sene sonra diğer markalarda ekler ona birşey diyemem. Evet grafik birimi yazarken yanlışlık olmuş özür dilerim. Hemen değiştiriyorum :)

• Can sıkıntısından, işsizlikten şuraya 2,3 kelime karalayanları dikkate alip cevap yazmayın yahu.. adam bir an gerçekten bir şeyler yazdığını sanıyordur..

• Ön siparişe sanki bugün açılıyordu. Fiyat belli oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ya nr bileyim sanki böyle önemli bir uygulama iosta var androidde olmayacak gibi hissediyorum her gördüğümde bu da beni soğutuyor

• Arkadaşlar Türkiyede ön siparise ne zaman cıkacak bilgisi olan kimse yok mu ? Bazı kaynaklarda 23 subat diyordu ama ortada bir sey yok. Ben gear vr ile birlikte hemen bi s7 edge siparis vermek istiyorum. Htc m7 one var su an e haliyle bitti artık ömrü :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan D.

quote:

29 Şubat da cihazın geniş kapsamlı eğitimine gidiyorum. Cihazla ilgili eğitmenlere soru sormak isteyen olursa pm gönderebilir.

Şunu iletilrseniz sevinirim: Note ya da S serisinde tekrar kapaklı model üretilme ihtimali nedir?

Sırf çift batarya kullandığım -bazen kullanmak zorunda kaldığım- için model yükseltemedim ve hala Note 3'teyim. Fakat S7 bu batarya kapasitesiyle benim gibi değiştirilebilen batarya takıntısı olanlar ve harici güç kaynağı taşımayı sevmeyenlerle barışabilir.

İletirim elbet ancak Samsung, aksesuar konusunda da yenilenerek ilerlemek istediği için bence cevap olumsuz olacaktır

• Almanya fiyatı

S7 : 699 euro + 130 lira kayıt parası
    S7 Edge : 799 euro + 130 lira kayıt parası

tax free ile

S7 : 623 euro + 130 lira kayıt parası
    S7 Edge : 711 euro + 130 lira kayıt parası

gerçekten çok iyi fiyat

edit : İphone 6s 16gb ile Samsung S7 aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 23 Şubat 2016; 22:36:38 >
  • iPhone 7 alınır Samsung alınmaz paraya yazık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Ya nr bileyim sanki böyle önemli bir uygulama iosta var androidde olmayacak gibi hissediyorum her gördüğümde bu da beni soğutuyor

Hocam tercih meselesi sonuçta. Siz de bir akıllı telefondan neler beklersiniz ona göre düşünüp kararınızı verin. Sonuçta İphone kötü bir telefon değil. Ben sadece bana uymayan yanlarından dolayı İphone ile uyuşamadım. Belki size uyuyordur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

Türkiye'de ön siparişe çıkacağı tarih belli mi hocam?

11 Mart da sanırım tüm Zincir mağazalarda ön siparişler alınacak ancak Samsung Shop'larda bu süre daha öne çekilebilir
    Sizin hiç androidde bulamıyorken ios da bulduğunuz uygulamalar var mı? Bir De beklemede şarj tüketme ios da çok fark ediyor mu iyi anlamda

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.