Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: yudevil

Bomboş? Yuh ya Allah çarpar.

Tasarım olarak vasat yenilik desen elle tutulur gözle görülür bir şey yok. Satarlar 3000 e 6 ay sonra olur 1500/1700 külliyen zarar.

1500/1700 e S6 bulursan haber ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Sizin hiç androidde bulamıyorken ios da bulduğunuz uygulamalar var mı? Bir De beklemede şarj tüketme ios da çok fark ediyor mu iyi anlamda

Evet ios ta beklemede şarj tüketmiyor nerdeyse telefon. O konuda çok başarılı ios. Şuana kadar ne aradıysam buldum Android te. Dediğim gibi kişiselleştirme delisi olan bir kullanıcı olduğum için aksine iphone da istediğim uygulamaları bulamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

s6 edge plus alma arifesinde kafada kocaman soru işaretleri s7 edge 2,499 dan gelse ne olur ya şimdi 3000 den yine açarlar..

1 ay dayanacam bakalım s7 edge umduğum fiyattan gelirse alırım ki evdeki hesap hiçbir zaman çarşıya da uymaz ya neyse

S6 Edge Plus ta harika bir telefon hocam. Butcenize hangisi uyarsa onu alin. Simdiden hayirli olsun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni yanlış anlamışsınız. Ben orda Samsung telefon bölümü kar etmezse ne kadar büyük bir holding olursa olsun telefon pazarından çekilir demek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnrogue

Arkadaşlar Türkiyede ön siparise ne zaman cıkacak bilgisi olan kimse yok mu ? Bazı kaynaklarda 23 subat diyordu ama ortada bir sey yok. Ben gear vr ile birlikte hemen bi s7 edge siparis vermek istiyorum. Htc m7 one var su an e haliyle bitti artık ömrü :D

Hocam ortada net bir tarih yok. Bir kac gune acilir onsiparisler. Bende onsiparisi bekliyorum.Sizede simdiden hayirli olsun insallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Ön siparişe sanki bugün açılıyordu. Fiyat belli oldu mu?

Yok hocam henuz ne fiyat ne de siparis tarihi belli. Takipte kalin.

• Edge plus almayı düşünürken s7 edge çıktı beklıcez artık fiyatı görmek lazım :) samsung vr hediyesi türkiye içinde geçerlimi acaba bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: nallartingodzillasi

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Bu arada maalesef yine 64gb ilk etapta gelmeyecek ve yine gri renk ilk etapda yok.

(aşağıdaki yazdıkılarımın hepsini büyük harfle yazdığımı varsayalım çünkü gerçekten sinirliyim ama forum kurallarınıda ihlal etmek istemiyorum)

Allah belasını versin bu telefon üreticilerinin! Çok birşey istemiyorum altı üstü. 4 GB ram , SnapDragon 820 yada muadil işlemci 5,5 inch yada daha büyük ekran !!! Telefonun parasını çoktan biriktirdim. Ama bu lanet olası şerefsiz Samsung Türklere ayrımcılık yaparak : 64 ve 128 GB lık modellerini ülkemize getirmiyor ( Note 5 ve S6 Edge Plustada aynı şerefsizliği yapmıştı... Ulan şerefsiz üreticiler basıcaz parayı alıcaz. Neden getirmiyorsunuz şu lanet olası 64 GB modelleride alalım. Öte yandan SONY'de gıcıklık yapıp "Xperia Z5 Ultra" yerine Premium gibi düşük özellikli bir telefon çıkardı !!!

Allah belanızı versin. Yeter artık yeteeer !!!

200 gb a kadar arttırılabilir hafıza var kaliteli bir hafıza kartı alıp kullanın çok büyük problem değil. Ama s6 da 32 gb olmasının sıkıntısını çekmiştim

Buradaki Sorun şu oyunların sadece % 10'u SD card'a aktarılabiliyor....Buda çok büyük bir sıkıntı. Ben istediğim kadar oyun yüklemek istiyorum. Hani derler ya "Vurucam Kırbacı sürücem eşşeği" benimkide o hesap... İstediğin kadar büyük SD card al hafızan yetersizse sıkıntı çıkartır. 2013 yılında 16 GB Galaxy 4 almıştım, telefondan tek şikayetim 16 GB olmasıydı. Bir oyun krmak için diğerini silmek istemiyorum. Yayıla yayıla kullanmak istiyorum ama Bu Terbiyesiz herifler ülkemize bırak 128 GB'ı 64 GB'lık modeli bile getirmiyorlar. Resmen tiksindim bunların satış politikasından

android 6.0 ile tüm depolamalar yekpare oluyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Edge plus almayı düşünürken s7 edge çıktı beklıcez artık fiyatı görmek lazım :) samsung vr hediyesi türkiye içinde geçerlimi acaba bilgisi olan varmı

Hocam VR verilmesi cok yuksek ihtimal. Beklemede kalin.

• Teknosa web sitesinde ön kayıt almaya başlamış Arkadaşlar 😆

• Beyler note5den gecilirmi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trust34

S5 yada s4 geçecek arkadaşlar için bu cihaz çok tatminkar olur eğer s6dan geçecek arkadaşım olur ise sadece israf olur.ama teknoloji öyle bir hal aldığı ki asla elinizdeki ile mutlu olmanıza izin vermeyecekler kedinin fare ile oynadığı gibi oynayacaklar.
    İPhone gibi 4k video çekip insanları 16 gb mecbur bırakıp dünya para talep eden firma olarak şu anda her anlamda s7 mantıklı. Nede olsa taklit edilen değil taklit eden bir firma Apple.

G4'ten geçenlerde nasıl olur?

• çok güzel tanıtım ya

• quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

Beyler note5den gecilirmi sizce?

Hocam hiç gerek yok bence. Boşuna paranızı harcamayın. Note 5 çok çok iyi bir cihaz.

• Ses kalitesi olarak acaba nasıl sonuç verecek LG g5 e gore ? Sanıyorum DAC cirrus logic ile ortak geliştirilmiş çünkü kod serisi cirrus logic ile çok benzer. Wolfson çip bulunuyordu önceki s serisinde ama wolfson u cirrus logic aldığına göre s7 nin diğer serisine göre daha özelleştirilmiş DAC ile geliyor olması çok muhtemel. Ama bu konuda ess daha başarılı sanirsam yinede s7 modüler olarak değil dahili kaliteli bir DAC ile geliyor olması lg g5 yerine muhtemelen s7 seçmeme sebep olacsk çünkü kâğıt üstünde birçok konuda s7 daha üstün görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nrk58 -- 24 Şubat 2016; 0:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

S5 yada s4 geçecek arkadaşlar için bu cihaz çok tatminkar olur eğer s6dan geçecek arkadaşım olur ise sadece israf olur.ama teknoloji öyle bir hal aldığı ki asla elinizdeki ile mutlu olmanıza izin vermeyecekler kedinin fare ile oynadığı gibi oynayacaklar.
    İPhone gibi 4k video çekip insanları 16 gb mecbur bırakıp dünya para talep eden firma olarak şu anda her anlamda s7 mantıklı. Nede olsa taklit edilen değil taklit eden bir firma Apple.

Hocam G4 ten S7 bence geçilir. Aralarında çok fark var çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

Beyler note5den gecilirmi sizce?

Hocam hiç gerek yok bence. Boşuna paranızı harcamayın. Note 5 çok çok iyi bir cihaz.

Tesekkur ederim cevabiniz icin arasinda cok fark varmi peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

Ses kalitesi olarak acaba nasıl sonuç verecek LG g5 e gore ? Sanıyorum DAC cirrus logic ile ortak geliştirilmiş çünkü kod serisi cirrus logic ile çok benzer. Wolfson çip bulunuyordu önceki s serisinde ama wolfson u cirrus logic aldığına göre s7 nin diğer serisine göre daha özelleştirilmiş DAC ile geliyor olması çok muhtemel. Ama bu konuda ess daha başarılı sanirsam yinede s7 modüler olarak değil dahili kaliteli bir DAC ile geliyor olması lg g5 yerine muhtemelen s7 seçmeme sebep olacsk çünkü kâğıt üstünde birçok konuda s7 daha üstün görünüyor

Galaxy S7'de "Lucky CS47L91 Sound" isimli yeni bir ses yongası yer alıyor. Samsung’un tedarik ettiği yeni ses çipinin tepe modellerinde daha yüksek ve kaliteli ses sunması bekleniyor. Ama nasıldır bilemem. Çünkü ses işinden pek anlamam hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Hocam G4 ten S7 bence geçilir. Aralarında çok fark var çünkü.

Aslında Note 5 de düşünüyorum ama bu konularda o kadar kolay karar değiştiririm ki, yarın 3310 kullanmak bile isteyebilirim. Hocam sizce Note 5 ve S6 Edge Plus bunlara nazaran nasil?

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.