Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44964497449844994500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haldir54

peki bunu kurmak için öncelikle ERLF olan ingiltere stock romunu mu kurmak lazım hocam bendeki en son sürüm türkiye stock çünkü
    Hayır hocam direk TWRP üzerinden kurabilirsiniz. CSC'yi TUR yapmak için CSCselection'u romu kurduktan sonra kullanabilirsiniz.
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam magisk de root son versiyonuymus sanırım onuda flashlıcam birde new viper diye birşey var mod klasöründe o nedir tavsiye eder misiniz ekstradan önerdiğiniz modlar var mıdır?
    Hocam son sorum bu root islemi bankacilik uygulamalarinda tehdit yaratir mi guvenli midir? Rootlamadanda kullanabilir miyim romu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haldir54 H kullanıcısına yanıt
    Kurulum sıralaması şu şekilde olacak. Ben viper harici mod kullanmıyorum.
    1- rom
    2- CSCselection (isteğe bağlı)
    3- kernel (isteğe bağlı, ben moro kernel 5.2'yi kullanıyorum)
    4- magisk (moro kernel kurduysanız 17.1 sürümünü yoksa son sürümü (18) kurun)
    5- Viper (isteğe bağlı, basitçe ses kalitesini ayarlama programı denebilir. Ben kullanıyorum fakat biraz karışıktır. Kullanımı daha basit olarak kurulum bittikten sonra magiskten dolby yükleyebilirsiniz.)
  • haldir54 H kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 6 yıldır telefonlarımı rootlu kullanıyorum. İsteğe bağlı bir olay. Bir problem olacağını sanmıyorum. Yine de yüklemek zorunda değilsiniz.
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Custom rom kurmak isteyenlere sac v2 pie port rom öneririm hem pie apklar içeriyor hem de batarya performansı çok iyi.

• note fe için çıkacak olan pie versiyonu portlasınlar baya kullanılır o versiyon. Aynı donanım çünkü bizim telefonlarla.
    Hocam indirimde olduğu için benim de dikkatimi çekti ama sonra işe yaramaz olduğunu anladım. Sıkça bahsedilen olumsuz yorumlar:

1-2 ay içinde led kapak bozuluyor
    Malzeme kalitesi görsellerdeki gibi kaliteli derimsi değil basit
    Kılıf kapak kısmının magneti zayıf olduğu için düşerken açılıyor ve ekran korumasız kalıyor

Yine de çok ucuz olduğu için denenebilir tabi uyandırma özelliğinden dolayı. Amazonda 25 liraydı kargo ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

Hocam indirimde olduğu için benim de dikkatimi çekti ama sonra işe yaramaz olduğunu anladım. Sıkça bahsedilen olumsuz yorumlar:

1-2 ay içinde led kapak bozuluyor
    Malzeme kalitesi görsellerdeki gibi kaliteli derimsi değil basit
    Kılıf kapak kısmının magneti zayıf olduğu için düşerken açılıyor ve ekran korumasız kalıyor

Yine de çok ucuz olduğu için denenebilir tabi uyandırma özelliğinden dolayı. Amazonda 25 liraydı kargo ücretsiz
    İndirime girdiği için lens kılıf, deri kılıf ve şeffaf olan kılıftan aldım. Kendimi zor tutuyorum ledli kılıf ile kablosuz şarjlı kılıfı almamak için

• Arkadaslar s7 nin ekran panellerinden bir fark varmıdır acaba ? Bugün arkadasimin s7 ile karsilastirdik ekranları, ayni parlaklik ayarlarinda onun cihazin renkleri daha canli idi, beyazlar ve renkler daha canli boyle bir fark olabilirmi ?

• Ekran modları aynı mıydı?

• Ocak ayı güncellemesi gelirmi bu aralar

• Telefona torrentten dizi/film indirip, izleyince siliyorum. Telefona, hafızaya bir zararı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muttaki_34

Arkadaslar s7 nin ekran panellerinden bir fark varmıdır acaba ? Bugün arkadasimin s7 ile karsilastirdik ekranları, ayni parlaklik ayarlarinda onun cihazin renkleri daha canli idi, beyazlar ve renkler daha canli boyle bir fark olabilirmi ?
    Cihazlar aynı anda mı kullanılmaya başlandı yoksa biri diğerinden 1 - 1,5 sene eski olabilir mi?

İki yıldır kullandığım telefonun ekranı garantiden değiştikten sonra yeni gelen ekran eskisine göre bariz olarak daha parlak duruyor. Özellikle beyaz zeminlerde fark çok belli oluyor. Demek zamanla ekranda sararma oluyor.
  • Son güncelleme sonrası şarzın daha çabuk bitmesi sorunuyla karşılaşan var mı? Telefon almanyadan geldi düz s7.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Rengi daha canli olan 15 aylik ,digeri 12 aylik , ikisininde ayarlari ayni ...

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Evet herşey ayni

• quote:

Sıkıntı bahsettiğim sebepten dolayı gibi değilmiş.
  • quote:

Hocam ledlerin belli bir ömrü var. En az olan mavi led. Eğer telefon mavi-beyaz ton ağırlıklı kullanıldıysa beyaz renk sararıyor. Kullanım şekilleri ile alakalı bence.
  • sm-g9300 android 8.0.0. ayarlar bölümü ingilizce kaldı türkçe tamamını nasıl cevireceğim 2 haftadır bununla uğraşıyorum google play apk kurdum açtı çalıştı stock rom yükledim G9300ZCS3CRJ2
  • 
Sayfa: önceki 44964497449844994500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.