Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43454346434743484349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bha41

Bende de durum bu en son guncellemeden sonra

Planli eskitme

Ama bende hala 5.5saat ortalama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • depechemode3 kullanıcısına yanıt
    Anlamsız şekilde Çalışmıyor bilginize

• cheem kullanıcısına yanıt
    Epey zaman olmus foruma girmeyeli

Kusura bakmayin cevap için

Çözüldü.

Tesekkür ederim.

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Genelde wifi açıktı 4.5g az kullandım twitter instagram internet vs kullanıldı güç tasarrufu kesinlikle yok ve son güncelleme ile hücre askıda sorunu çözülmüş gibi yüzde 1 2 gösteriyor

• Telefonu yeni aldım. Son yazılım yüklü. Bu edge özelliklerini kullanamıyorum. Edge bildirim vs gelmiyor. Sadece normal bildirim ışığı yanıyor. Edge ayarlarını yaptım ama. Sürekli açık ekran aktif bide tuş kilidi parmak okuyucu. Bunlar aktif diye mi

• Tuş kilidini komple kaldırdım. Sürekli açık ekranı kapadım. Bildirimlerde hassas içeriği göster yaptım. Yine bildirim yok. Edge kişilerinden çağrı atıyorum ne kenar aydınlatması ne kenar bildirimi yok.

• arkin39 kullanıcısına yanıt
    Ön taraftaki düzgün yapistirilirsa çok iyi oluyor spigen thin fit ultra kılıfla sorunsuz.Ama arkaya takılan kalınlığı nedeniyle mi bilmiyorum telefon fazla ısınıyor gibi geldi o yüzden kullanmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şarj dayanmamaya basladi

• dedim zam gelmeden telefonu değiştireyim 5200 tl s9 plus 128 gb fiyatıydı bu gün olmuş 6500 tl şaka gibi
  • merhaba,

bugün galaxy apps uygulamasından mobil cihazımı bul diye bir uygulamaya güncelleme geldi ve onu yaptım. fakat hiçbir yerde bu uygulamanın ikonu çıkmıyor.

bunun gibi birkaç uygulama daha var. güncellemesi geliyor fakat kendisi ortada yok.

bunlara nereden nasıl ulaşıyoruz? neden gözükmüyorlar bir yerlerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

dedim zam gelmeden telefonu değiştireyim 5200 tl s9 plus 128 gb fiyatıydı bu gün olmuş 6500 tl şaka gibi
    Hocam telefona zam gelmiyor, senin paranın değeri düşüyor maalesef.

2012 yılında Note 2 aldım 1.700.-TL civarına, kur: 1,78 yani $ 1.000.-
    2016 yılında S7 Edge aldım 2.800.TL olması lazım kur: 2,83 yani $ 1.000.-
    2018 S9 Plus 5.700.-TL kur: 5,80 yani yine $ 1.000.-

2012 ve 2016 yıllarında bu telefonları alırken fazla zorlandığımı hatırlamıyorum ama şimdi S9 Plus veya Note 9 alırsam zorlanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

merhaba,

bugün galaxy apps uygulamasından mobil cihazımı bul diye bir uygulamaya güncelleme geldi ve onu yaptım. fakat hiçbir yerde bu uygulamanın ikonu çıkmıyor.

bunun gibi birkaç uygulama daha var. güncellemesi geliyor fakat kendisi ortada yok.

bunlara nereden nasıl ulaşıyoruz? neden gözükmüyorlar bir yerlerde?
    Hocam Galaxy Apps'ten bazen güncelleme uyarısı geliyor ama çoğu hatalı bildirim, bir güncelleme yok. Bildiğim kadarıyla "mobil cihazımı bul" diye bir uygulama yok sadece ayarlardan kilit ekranı ve güvenlik sekmesinden mobil cihazımı bul seçeneği var.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bu taksit olayınıda iyice kısıtladılar, hiç bir zaman telefona nakit para vermem olduğu halde vermem yada almam kendileri bilir

• Package disableri aldim ben de biraz tuzlu oldu ama yazilim guncellemesini kaldirdim gözüme batip duruyodu o bildirim

• selamun aleyküm ben s7 alacamda ikinci el hiçbir sıkıntısı yok garanti bitmiş 1100 lira almalımıyım sizce bide alırken nelere dikkat etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam Galaxy Apps'ten bazen güncelleme uyarısı geliyor ama çoğu hatalı bildirim, bir güncelleme yok. Bildiğim kadarıyla "mobil cihazımı bul" diye bir uygulama yok sadece ayarlardan kilit ekranı ve güvenlik sekmesinden mobil cihazımı bul seçeneği var.

Alıntıları Göster
    evet doğru ayarlardan girince çıktı hepsi

ben bunları ayrı birer uygulama gibi düşünmüştüm

teşekkür ediyorum
  • hepinize merhaba. bir tanıdığımda s7 edge var. güncelleme gelmiş. yaparken internet mi gitmiş bişey olmuş telefon bozulmuş. sorun tam olarak şu : klavye hiçhiç şekilde açılmıyor. örneğin google a girdiniz arama yerine dokundunuz samsung klavye durduruldu hatası veriyor. ikinci ve bomba sorun ise şu: ayarlara hiçbir şekilde girilmiyor.ben bütün önemli şeyleri bilgisayara bağlayarak yedekledim (fotoğraf ve rehber) sonra recovary den factory reset attım. şimdi telefon açılırken google hesabına girmeyi istiyor ama klavye hatası hala devam ediyor. telefon böyle kaldı acil yardım edin lütfen. nasıl düzelir bu??

edit: klavye hatası ile beraber ayarlar hatası da devam ediyor
  • Sistem dosyaları eksik yada hatalı yüklenmiş. Odin ile yazılımı tekrar kurun çözülecektir.

• hocam anlatan bir video linki gönderebilir misiniz? bir de güncel yazılımı nereden bulabilirim?
  • Hiç uğraşmayın. Resmi Smart Switch uygulaması ile "Acil durum yazılım kurtama" özelliği sayesinde en güncel versiyonu sıfırdan cihaza yükler. tüm veriler silinir sıfırdan kurulum gerekir. yedek alarak bu işlemi yapabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 16 Ağustos 2018; 19:33:44 >
  • 
Sayfa: önceki 43454346434743484349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.