Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42974298429943004301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BTUdan TUR csc ye geçmek için önce batman romuna geçmek mi gerekiyor hala? ALternatif daha güncel bir yöntem var mı?
  • S7 Edge cihazım Suudi Arabistan KSA üretime Oreo bana 10.07.2018 de yüklediğimden bu yana hiç problem görmedim. Değerlerim gayet iyi durumda şimdilik wifi veya mobil de hiç bir fark göremedim.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrperfect1007 kullanıcısına yanıt
    Slm
    Şansına aldım 2 gün oldu samsung shop tan internetten ....cihaz üretimi 2018/02/11 çıktı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Instagrama GİF ekleyince hikaye paylaşılmıyor sizdede oluyor mu ?
  • ercnsvn kullanıcısına yanıt
    Yazılım versiyon resmi atabilirmisiniz? Hangi sürümü yüklediniz merak ettim.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: imperial93

Edge 32gb hepsiburadada 2600 tl'ye satılıyor şu an. Almaya değer mi? Konuda 1500'e alanları görüyorum
    Hocam şuan telefon alacak olsam ve Samsung almayı düşünüyorsam note fan Edition alırdım. İyi günler dilerim

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Hocam ithalatçı garantisi düşündürüyor insanı. Bir de 2000 civarından 2400 oldu hala alınır mı?
  • imperial93 kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar dolayısıyla fiyat normal. Garanti konusu da tercih meselesi tabi. S7 2 yıldır kullanıyordum sıkıntısız. Sonra anneme verdim hala taş gibi garanti gereken başka marka cihazlarım oldu onlara kullanıcı hatası dediler resmi serviste. Resmi garanti önceliğim değil. Ucuz olsun düşer kırılırsa en azından o farka ekranı yaptırırım

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de S4 var 4 senedir kullanıyorum taş gibi ama her zaman böyle şanslı olunmuyor aldıktan 1 ay sonra bozulabilirdi de.

2350 tl'ye S7 ve 2500 tl'ye S7 Edge var. Note FE 2400 olduğu düşünülürse üçü aşağı yukarı aynı fiyatlar. FE'nin yedek parça üretimi durdurulduğu için sorun olduğunda ithalatçı firmaya gönderince bile parça yok tedarik edemiyoruz deyip hiçbir şey yapmadan geri yollama durumu oluyormuş. Parçaları piyasada bulunmadığı için tamirciye götürmek de fayda etmiyormuş böyle bir durumda telefon elde kalıyor yani, benim korkum bu. Bu konuda ne düşünüyorsunuz
    Note FE konusuna bakmak lazım hocam. Kronik bir sorunu varsa şimdiye kadar çıkmıştır zaten. 2013te Motorola moto g almıştım. 4 yıl hizmet verdi ailemize. Sonra 5.kattan düşünce iç ekranı kırıldı ve orjinal parça olmadığı için yaptıramadım. Fakat pişman mıyım? Değilim. Çünkü o kalitede bir f/p telefonu yoktu o zaman

Dediğim gibi bu bir tercih meselesi. Ben şuan xiaomi redmi 5 plus kullanıyorum ve çok memnunum. Kvk garantisi ile ithalatçı garantisi arasında fiyat farkı çok az olduğundan Kvk garantili aldım. Sonra delta servisin daha iyi garanti hizmeti sunduğunu öğrendim.

Biraz kopuk ve uzun olduğu için üzgünüm. Son olarak benim tercih sıralamam 1) xiaomi mi6x 2) xiaomi mi note 3 3)samsung note FE olur. Tercih sizin.

• galeriye günceleme geldi

• arkadaşlar google play hizmetlerinin son güncellemesini kaldıramıyorum veya devre dışı bırakamıyorum. var mı çaresi.

• Arkadaşlar Orea da hücre askida sorununu nasıl çözdünüz acaba ?

• Chucky89 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2-3 gündür bu konuda envai çeşit forum okudum. Hücre askıda sorunu diye sorunu alıp sağa sola dağıtmışlar. Yapay bir psikolojik rahatlama sağlamışlar. Büyük anlamda bir batarya gelişimi yok kısaca.
  • Arkadaşlar şu an tatildeyim sıcaktan sanırım telefonun arka üst köşe kapak açma yaptı yani bildiğiniz attı şu an hava rutubetli ve telefon oradan sanırım nem alıyor kamera buğulaniyor zaman zaman ben bu derdimi servise nasıl aktarabilirim sıvı teması diyip geri vermemeleri için garanti bitimine 4 yada 5 ay var çok canımı sıktı bu durum kapak nasıl atar ya durduk yere düşme çarpma yokken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 14 Temmuz 2018; 21:16:3 >
    Aliexprese bi baksana parçalara ona göre al ben düz s7 kullanıyorum iki yıla yaklaştı memnunum

S4 ufak makine tek elle kullanacam dersen s7 al derim

Büyük telefon sıkıntı degilse senin için note al derim

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

• ercnsvn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Oreo için gelecek yeni sürüm test aşamasında.

Türkiye için G935FXXU2ERG2 sürümü,

ingiltere ve Almanya için G935FXXU2ERG4 test ediliyor.

TUR

BTU

Umarım yaşanan ufak tefek sorunlar giderilerek stabil sorunsuz bir sürüm sunulur. Halâ Nisan ayı güvenlik yaması kullanıyoruz ve gecikmiş şekilde verilmiş güncelleme sebebi ile Temmuz ayı ortasına geldik bir değişiklik olmadı. Aradaki uzun sürede hataları çözerek verseler bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Hocam 2-3 gündür bu konuda envai çeşit forum okudum. Hücre askıda sorunu diye sorunu alıp sağa sola dağıtmışlar. Yapay bir psikolojik rahatlama sağlamışlar. Büyük anlamda bir batarya gelişimi yok kısaca.

Bu saatte bu kadar (38%) şarjım in kalması mümkün değildi nasıl değişim yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 15 Temmuz 2018; 1:15:24 >

• 
Sayfa: önceki 42974298429943004301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.