Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33113312331333143315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Black52

merhaba arkadaşlar
    tele bugün format atım gmail şifremi hatırlayamadım şifre değiştirdim
    tel şimdi 24 saat sonra giriş yapın uyarısı veriyor
    başka gmail.le de giriş yapamadım şimdi ne yapabilirim
    yardımcı olacak varmı şimdiden teşekürler

Youtube de bir çözüm videosu var ama o kadar uzun ki yapana kadar zaten süre dolar nen de aynı sorunu yaşadım ve bekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

2.5 aylık telefonum. Bataryamda sıkıntı var sanki. Daha az gitmeye başladı. Daha güncellemeyide yapmadım. 6.0 dayım hala. 7.0 da son durum nedir acaba. Güncellemeyi yapmalı mıyım? Yapasım da var aslında

6 da şarj süresi gayet iyiydi herkeste. Ancak 7 de şarj süresi azaldı.

Ortalama herkes 5 saat falan alıyor diyebilirim. Marsmallowda ise bu süre 6 idi.
  • Google hesabınız bloke olmuş arkadaşın dediği gibi çok uzun bi yöntemi var ama beklemenizi tavsiye ederim google artık yeni güvenlik önlemleri aldı o yüzden o işlemlerde pek işe yaramıyor diye okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 7 Mayıs 2017; 23:10:1 >
  • https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/development/rom-android-nougat-7-0-beta-3-zpkk-odex-t3507499

Bu romu kullanıyorum addons ile s8 uygulamalarını yükleyebilirsin. Odex bir rom bu rom dışında s7 ye Odex rom bilmiyorum deodex olan superman rom da kullandım performans olarak bu daha iyi ama ekran süresinde superman rom 30 dk daha fazla veriyor. Çoğu romu kullandım benim tavsiyem linkteki rom dur. Sadece s8 kamerası yok onuda yüklemeyin odex oldugu için stabil çalışmıyor. Superman rom da kullandım s8 kamerasını zum olayı dısında gerek de yok. Kısaca linkteki romu tavsiye ederim.

• Merhaba arkadaşlar. Ben de bugün bir adet S7 Edge aldım ve aranıza katıldım. HTC 10'dan geliyorum.

Çok acil bir sorum var bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bendeki model 935FD yani duos model. Telefonu rootladım alır almaz Ve şu an Nougat güncellemesini yapamıyorum. Sanırım Odin üzerinden firmware yüklemem gerek ve sorum burda başlıyor, 935F yani ülkemizde satılan modelin Firmware'ını yüklesem sıkıntı olur mu? Normalde az çok anlarım root-rom işlerinden ama ilk Samsung telefonum ve markadan markaya baya fark ediyor sanırım bu olaylar.

Ben 935F'in firmware'ını yükleyip telefonu burdan alınmış gibi Türkiye güncellemelerini zamanında ve telefon üzerinden halledebilir miyim? Ve sanırım bu modelde 4.5G ve Volte çalışmıyormuş, bunlar da çalışır mı bu durumda?

Cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• Dostum 1 haftayı geçti güncelleme geleli
  • Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Haa tamam ozaman, bende ki beyin kafası mesajı sileyim ozaman saolasın

• Beyler 176 mb lik guncelleme gelmis.ben ayarlardan manuel e aldigim icin hic uyari gelmedi haliyle.nasildir guncelleme geceyim mi ?

• ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir 935F romu kurun sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Herhangi bir 935F romu kurun sıkıntı olmaz.

Hocam şimdi ES File Explorer ile csc'yi değiştirdim. TUR oldu. Şu an direkt TUR csc'li stock romu yükleyebilir miyim?
  • *Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    yapmadığın hata:) bende eski sürüme göre 1 tık daha iyi şarj süresi. nougat daha stabil görsel olarakta çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2219

2 aydır kullandığım s7 edge cihazımdan bugün aldığım max ekran süresini sizlerle paylaşmak istiyorum koyu renk temaya geçince bu süreyi aldım

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

hocam hangi tema bu ?

• ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    Turkiye yazılımı yüklersiniz de rootlu cihazda OTA güncellemesi alabilir misiniz emin değilim, OTA üzerinden hata veriyor diye hatırlıyorum. Yani güncellemeleri Odinle manuel yüklemeniz gerekebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Turkiye yazılımı yüklersiniz de rootlu cihazda OTA güncellemesi alabilir misiniz emin değilim, OTA üzerinden hata veriyor diye hatırlıyorum. Yani güncellemeleri Odinle manuel yüklemeniz gerekebilir.

Anladım hocam teşekkür ederim. Şu an hangi romu yüklemeliyim peki en son Stock Türkiye romu olarak?https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7-edge/SM-G935F/TUR/download/G935FXXU1DQD7/130132/ şurdaki PDA ve CSC'ler benimkiyle aynı değil ama bunu yükleyebilir miyim?

• Cihazınız S7 Edge ise Türkiye için çıkan en son Nougat sürümü linkini paylaşmış olduğunuz firmware, yani talimatlara uygun şekilde yükleyebilirsiniz :) Yalnız mutli-csc olduğundan Edge olmayan S7 lerde CSC yi TUR yapmak için rootlamak gerekiyormuş. Siz gerçi rootlamışsınız. Bu arada VOLTE, rootlu cihazda aktifleşir mi ondan da emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Cihazınız S7 Edge ise Türkiye için çıkan en son Nougat sürümü linkini paylaşmış olduğunuz firmware, yani talimatlara uygun şekilde yükleyebilirsiniz :) Yalnız mutli-csc olduğundan Edge olmayan S7 lerde CSC yi TUR yapmak için rootlamak gerekiyormuş. Siz gerçi rootlamışsınız. Bu arada VOLTE, rootlu cihazda aktifleşir mi ondan da emin değilim.

CSC'yi TUR yaptım hocam.
    Cihaz S7 Edge. Bunu direkt Odin üzerinden yüklüyorum öyleyse. Teşekkürler tekrar. :)
    Evet Volte olmadı şu an.

Bir de burdan romu yükleyince root gidecek mi?
  • Evet ama Knox sayacı değişmez, 0x1 olarak kalır. Daha doğrusu cihaz tekrar garantili yapılamıyor. Bazı programlar yazılım üzerinden 0x0 gözükmesini sağlayabiliyormuş fakat servis bunu tespit edebilir :)
    Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 8 Mayıs 2017; 3:32:26 >
  • iphone 6S mi galaxy S7 mi ?? yakın dönemde telefon alacağım cok kararsızım..
  • gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    Ne anlamda cihaz alacaginiza bagli sadece faci insta whatsapp sa iphone ama hardcore kullancam video fotograf cekecim derseniz samsung hafiza karti ile istediginiz kadar

• Telefonu sifirlayinca uygulamalarim silindi. Bir arkadas cift dokun isminde bir uygulama paylaşmıştı şimdi bulamiyorum. Linki bilen biri gönderebilir mi acaba

• 
Sayfa: önceki 33113312331333143315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.