Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33123313331433153316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam, htc 10 u sattınmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black edition
  • RogTR2816 kullanıcısına yanıt
    Luxury_black temanın adı ücretli olduğu için package disable ile temaları devre dışı bırakıp kullanıyorum ayrıca temanın simgelerini beğenmediğim için s8 iconlarıyla kullanıyorum

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Atmadım, problemim bundan kaynaklıdır umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Telefonu sifirlayinca uygulamalarim silindi. Bir arkadas cift dokun isminde bir uygulama paylaşmıştı şimdi bulamiyorum. Linki bilen biri gönderebilir mi acaba

http://s4.dosya.tc/server4/yo37qi/S8lock2017ben.apk.html

• Sabaha karşı 168mb bi güncelleme geldi. Bakmadım yükledim uykulu gözlerle , neydi acep?
  • Arkadaşlar selamlar,geçen hafta s7 edge 935 fd yani çift hatlı 2.el yurtdışı kayıtlı cihaz aldım,hattım Vodafone. Ltd,3g,2g otomatik bağlantıyı seçtiğimiz baz istasyonu geçişlerinde İnterneti gidiyor ve ne ben arama yapabiliyorum nede beni arayan bana ulaşamıyor.3g,2g otomatiğe seçtiğimde ise yine baz istasyonu geçişlerinde sadece İnterneti gidiyor arama yapabiliyorum. Sadece 3g yine seçtiğimde ise internette ve aramada bir sorun yaşamıyorum.Vodafone uzun aradım internet ayarlarını güncellemede rağmen 4g yi kullanamıyorum.Sorumun hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum. İyi forumlar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gadulak31

iphone 6S mi galaxy S7 mi ?? yakın dönemde telefon alacağım cok kararsızım..

İkisi de değil. S7 Edge
  • Telefon ekranına jelatin, koruyucu vb. kullanmayan arkadaşlar, normal kullanımda ( düşme falan olmazsa ) kılcal veya derin çizilme oluyor mu?
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B6WG_iezTOpUb2Z1cDV2dDBQUjQ/view?usp=sharing

Çift dokun Pro
  • Merhaba. Önceden always on display sensörü kapatınca kendisi de kapanıyordu. Telefonu ters çevirince, cepteyken falan kapalı oluyordu. Buda iyi birşeydi. Ama son günlerde farkına vardım ki artık sensörü kapatsam, telefonu ters koysam da always on display hep açık oluyor. Son güncellemenin etkisi mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet 52

Merhaba. Önceden always on display sensörü kapatınca kendisi de kapanıyordu. Telefonu ters çevirince, cepteyken falan kapalı oluyordu. Buda iyi birşeydi. Ama son günlerde farkına vardım ki artık sensörü kapatsam, telefonu ters koysam da always on display hep açık oluyor. Son güncellemenin etkisi mi bu?

cepte çantada kapalı tut ayarı var mı onu bir kontrol edin
  • Teşekkürler
  • Bu contacts nerden eski surume gecebiliril tel cekmiyor?

• Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle bir ayar yok. Önceden de öyle bir ayar yoktu. Telefonun önündeki sensörle alakalıydı. Sensörü kapatınca oda kapanıyordu. Muhtemelen son güncelleme ile alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: samet 52

Hayır öyle bir ayar yok. Önceden de öyle bir ayar yoktu. Telefonun önündeki sensörle alakalıydı. Sensörü kapatınca oda kapanıyordu. Muhtemelen son güncelleme ile alakalı.

O zaman son güncelleme verdiğinden çok almış desenize...

Ben daha yapmadım...
  • ele.elec.eng. kullanıcısına yanıt
    Oluyor dostum

• Var güzel kardeşim var iyice bak
  • Ekran ayarlarında ekranı kapalı tut diye bi yer var o u açmanız lazım
  • samet 52 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir ayar var. Ayarlar - ekran - ekranı kapalı tut

• 
Sayfa: önceki 33123313331433153316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.