Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32683269327032713272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk izlenimim, klavye android 6 daki gibi stabil ve hatasiz olmuş tekrar. Kullanılan ram oranı düşmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz sanırım kamera güncellemesi yapmışsınız. Ben yapmadım. Yeni gelen yazılım güncellemesi sonrası bu sorunu yaşadığınızı sandım.

Bende sorun yok dediğim gibi. Stabil şuan.

• Güncelleme banada geldi Ota uzerinden guncelleme alabiliyorum demek ki bu arada kuranlar deneyimlerini paylasirsa sevinirim . Su an ki yuklu guncellemenin pil performansından memnun değilim.

• Arkadaşlar lütfen yardım ediverin buradan TR romunu yükledim hiç güncelleme gelmedi daha. Ürünü arabistandan getirtmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: murattiss

Güncelleme geldi!! S7 son sürüm Nougat TR yüklüydü.

169.67 MB

Fark ne ? Ekstra bir şey gelmiş mi hocam?

Fark olarak olumlu birşey göremedim henüz ama olumsuz var.

Simgelerin üztündeki okunmamış rakam ve balon rengi daha önce her temada ayrı değişirken artık hep aynı turuncu/beyaz.

Ne yaparsam yapim orjinal tema renginde kalıyor.
  • Bugün gelen son yazılım güncellemesi ile Klavyedeki hatalı ve saçma yazma sorunu giderilmiş. bu bile güncelleme için yeterli bir sebep.. ayrıca olumsuz bir yanını görmedim. bayadır kurcalıyorum. kasma, hata yada farklı bir problem yok şimdilik.

Ayrıca ApkMirror üzerinden uygulama güncellerken yaşanan paket çakışma hatası yok artık. istediğiniz uygulamanın yeni sürümünü indirip manuel olarak yükleme yolu ile güncelleyebiliyorsunuz..

Not: ApkMirror üzerinden yapılan yerleşik uygulama güncellemelerinin bir çoğu cihazda stabilite sorunu yada uygulama kitlenmesi, çökmesi yapabiliyor. her uygulamanın güncellemesinin yapılmasını önermiyorum.. sorun yaşadığınız güncellemeyi uygulamalar kısmından hangi uygulama ise ilgili uygulama bilgilerine girip sağ üstteki 3 noktaya basarak güncellemeleri kaldır diyerek eski haline dönüş yapabiliyorsunuz..

Pil konusunda ise şuan bilgi paylaşmak yanlış olur.. şuan cihaz şarjda. gün içindeki kullanım ve yarın akşama kadar pil kullanımını gözlemleyip değişiklik var ise bu bilgiyi de paylaşırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

bana da geldi güncelleme 176,25 MB yükleyelim bakalım...

Hocam bi fark sezdin mi? Yenilik olarak bir şey var mi?

Gözlemlediğim klavye iyileştirmesi. gerçekten bakmadan bile hatasız yazıyor.
    dikkatimi çeken birşey olursa yazarım yine...
  • Arkadaşlar Blue Coral ( Mercan Mavisi ) S7 Edge aldık telefon daha 4 aylık çok titiz kullandım.
    Geçen Arka Kamerayı incelerken 1 tane sadece 1 tane beyaz toz parçası fark ettim.
    Garanti kapsamında bu cihazı değştirirler mi? Neticede Toza Dayanıklı demiyor pakette TOZ GEÇİRMEZ Diyor ( DUSTPROOF)
    Resimleri vs etkilemedi fakat çok canımı sıkan bir durum.
    Benim bu cihazı tercih etme sebebim Toz Geçirmez olmasıydı.
  • Arkadaşlar en önemli şeyi söylememişsiniz güncellemeyle ilgili, en azından benim içi.
    Parmak iziyle tuş kilidi açarkenki animasyon geri gelmiş

• Güncellemeden sonra klavyedeki farkı bariz hissediyorsun . Bir de telefonu kilit ekranından açınca ufak bir animasyon giriyor sanki . Parmak izi kullanıyorum ve telefon parmağı okuyunca bir efektle açılıyor onu farkettim bunu kapatamıyor muyuz ben begenmedim agsjqhsjb

• Samsung ürünlerini sattığı kendi sitesi vardı ama bulamadım bir türlü. Bilenler yardımcı olabilir mi? Orijinal şarj aleti almam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Samsung ürünlerini sattığı kendi sitesi vardı ama bulamadım bir türlü. Bilenler yardımcı olabilir mi? Orijinal şarj aleti almam lazım

samsungwa.com bir tane daha vardı sanki hatırlayamadım.
  • Arkadaşlar browserdeyken herhangi bir siteye veya habere girdiğinde haberdeki video otomatik oynuyor nasıl kapatabilirim bur türlü bulamadım kıtanın anasını belliyor

• Superman romun 2.5 sürümü çıkmış. Telefona güncelleme geldi. İndirip deneyen var mı. Güncelleme sonrasında herhangi bi aksaklık yaşayan var mı. Forum xda da birkaç kişi ufak tefek sorun yaşadığını belirtmiş. Telefonu belli bir düzene sokmuşum. Bir hata çıkması durumunda tekrar ayarlamalarla uğraşmak istemiyorum.
  • Ben bu yeni güncellemeyi kurmadım lakin merak ettigim bir nokta var: herkes klavye düzeltilmiş diyor.

Arkadaşlar klavyede ne hatası var ki benim bilmediğim? Yani mevcut hata nedir ? Ben bi yeri kaçırıyor muyum acaba :)

Bide parmak iziyle ekran açıldığında ne gibi bir efekt oluyor :)

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam ben edge panelini apk dan guncellemistim ama always on ekranında ekrana elimi surdugumde siyah ekran gelip feedler gelmiyordu sonra güncellemeden mi acaba diyip kaldırdım yine olmadi veriyi sil önbellek sil dedim ac kapa yaptım düzeldi. Fakat şimdi çakışma hatası alıyorum.tekrar güncelledigim zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmtca -- 29 Nisan 2017; 15:25:42 >
  • Beyler edge ekran guncellemesini yapan var mi bi degisiklik gordunuz mu ?

• Arkadaslar galaxy s7 ve edgeleriniz hangi ülke üretimi ?

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaizer25

Arkadaslar galaxy s7 ve edgeleriniz hangi ülke üretimi ?

Vietnam benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32683269327032713272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.