Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 12 Mobil Kullanıcı ( 12 Mobil Cihaz )
94.131
Cevap
542
Favori
3.146.595
Tıklama
Giriş
    16218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serkann2020

abi bir cok kullanici root ettikten sonra samsung healt uygulama servislerine ulasamamis yani calismiyor uyari veriyor vs bunu demek istemistim.. gecen sayfalarda da bir arkadas root edilmis cihazda samsung tarayicida gizli sekme acamadigini belirtti :))

Serkan
    Sakın beni yanlış anlama,ben senden çok biliyorum gibi bir iddiam yok.Senin bilgin benden çoktur benim sadece tecrübem fazla olabilir ve yanlış bilgi paylaşmamak adına bunu yazdım.
    Ben devamlı rootlu kullandığım için iddia ettim.
    |
    |
    1052 Mesaj

eyvallah abi sorun yok ozaman.. ben rootlu kullanmiyorum o yuzden yapilan yorumlara gore uyarmistim.. bazi kullanicilar uygulamalarda sorun yasadik diye gecmis sayfalarda belirtmislerdi demekki onlarda hatali bir durum soz konusu olmus olabilir.. bilgilendirme icin cok saol abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lenovo ve huaweinin bir kaç telefonunu kullandım ve sağlık açısından kimseye tavsiye etmiyorum.
    Mesela huawei amerikaya sar değeri düşük telefon üretiyor türkiye için 1.49 sar değerli telefon satıyor.ben 1-2 ay lenovo yine bir kaç tane huawei telefon kullandım ve hepsinde devamlı baş ağrısı çektim benim gibi pek çok arkadaş aynı şikayeti paylaştılar.
    Sar değerinin yüksek olmasının etkilerini googleden arıyarak öğrenebilirsiniz.Baş ağrısı görme ve duyma kaybı gibi pek çok zararı vardır.
    Mesela hatırladığım kadarıyla P9 da 3 tane anten var ve çekim gücü yüksek olduğu için sar değeride en üst noktada ve bütün antenler devreye giriyor bilhassa baz istasyonuna uzaksanız sizi daha çok etkiliyor.Şu anda hissetmesenizde iler kansere yakalanma riskiniz yükselir.
    Samsung telefonlarının sar değerleri çok düşüktür yani çekim gücü çok iyi değildir ve sanırım çekim gücünün az olması ile bağlantılıdır yani sar değeri düşük olsun diye antenin çekim gücünü bilerek azaltmışlardır.
    Birde anten gücü ne kadar çok olursa batarya tüketimi o kadar az olur ama bence çin mallarından uzak durun.Çinde üretilenleri kasdetmiyorum.

• Binbaşı
    1033 Mesaj
    Note 4 ü satıp s7 almayı düşünüyorum sizce değermi arakadaşlar ? İş den dolayı toza dayanıklı birşey arıyorum bu makine iyimiş galiba bu konuda
  • Binbaşı
    1106 Mesaj

Shealth i kullanamayanlar nougat ile kullanamıyordu haberleri ben de okumustum. @grolof sizin 6.0.1

Ek: knox u artmis arkadaşların 5li sürümlü internet tarayicisinda gizli sekmeyi kullanamamasi da ayni sebepten zaten. 5li sürüm su an nougatta kullanilan tarayıcı sürümü. Cok sacma, umarim samsung bu kisitlamalari başka uugulamalara da getirmez android 7 ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BCANG -- 19 Aralık 2016; 16:20:45 >
    |
    |
    serkann2020 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S10e 128gb Prizma Yeşil
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj

Eşimde Note 4 var. Eğer telefonda problem yoksa çok güzel bir cihaz. S7 edge bende var, tamam işlemci ram falan iyi ama standart bir kullanıcı iseniz zaten bunları çok hissetmiyorsunuz. Oyun, ileri düzey program vs falan yükleyenler veya işin erbabı olanlar belki performans farkını hissedebilir. S7'nin kamera,özellikle de düşük ışık çekimleri çok daha başarılı Note4'e göre. Note4'den sonra s7 edge hem 0.2inç lik frktan hem de edge oluşundan ekranı küçük gelebilir. Eski telefonum Note3'dü bana ekranı Note3 den sonra küçük gibi geldi. Dediğim gibi Note4 ünüzde sorun yoksa benim şahsi görüşüm çok byük farklılıklar yok. Tabi su ve toz koruması içinse buna diyeceğim bişey yok. Bu konuda diyebileceğim birşey yok. Ben yapmadım, denemem de ama arkadaşım gözümün önünde telefonu muslukta yıkıyor. Hakikaten su geçirmezliği başarılı.
    |
    |
    mıçanadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    331 Mesaj

Telefonun içindeki bir fonttu bu. Bir yerden indirmedim...
    |
    |
    talha733 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hsenx

indirim 0,59 kuruş

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&hl=en

hooop indirdim hemen
    |
    |
    Arkadaşlar benim gibi telefonun kendi mail uygulamasına hotmail hesabını ekleyemeyen birkaç kişi daha görmüştüm mesajları okurken. Ben de aynı şekilde gmail ve diğer hesapları anında ekleyebiliyor ancak hotmail'i eklemeye çalışırken "gelen sunucu ayarları kontrol ediliyor" ekranında saatlerce dönüp durmasına rağmen ekleyemiyordu.

Dün maili manuel olarak yükledim ve oldu. Yanlız bu işlemi kurcalarken yaptığım için işlem basamaklarını çok hatırlıyamıyoum. Manuel kurulumda hiçbirşeyi değiştirmedim yanlızca güvenlik tipikısmını değiştirdim, başka bir ayarı ellemedim, bunu net hatırlıyorum.

Telefonun kendi mail programını kullanmak isteyenlerin işine yarayabilir.
    |
    |

Not: şu an kullandığım kulaklık s4 ten çıkan kulaklık. İşimi görüyodu ancak çok fazla deforme oldu :( şimdi ise, s7 den çıkan kulaklığı açtım. Sesi çok boğuk veriyor maalesef. Acil bir kulaklığa ihtiyacım var!!
  • Binbaşı
    1052 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

Pixel klavyesi, yeni 'Gboard - Google Klavyesi' de artik GPlayde

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.inputmethod.latin

apk olarak googleden pixel launcher aratin onuda kurun bambaska bir tat aliyor ama gboard klavye sarji cok yiyor birde klavye sorunlu s7 de.. bir harfi silmek istedigimde bir onceki harfi siliyor sayfayi kapatip yeniden acmak zorunda kaldim. en sonunda da klavyeyi sildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

sadece cihaz degisir sifir jelatinli olarak cihaz olur kutu sizin kutunuz ve aksesuarlariniz olur.. bazi durumlarda kapali jelatinli kutu ilede verebilirler ellerinde degisim icin ayrilan yedek cihaz yok ise

|
    |
    VolkanElçin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1-) yapabileceğim birşey var mı çiziği kapatmak için?

2-) şimdi ekran koruyucu taksam çizik daha da mı belli olur ?
  • Binbaşı
    1623 Mesaj
    Arkadaşlar s7 edge ki bildirim ışığı hafif üst kasadan da yansıyor sizde ki telefonlarda da durum aynı mı acaba ?

Hocam rica etsem samsung tarayıcı nun 5 sürümünü kurup gizli mod var mı bakabilir misiniz? Ben olmayacağını düşünüyorum da

|
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kirilmaz cam filmi cizigi kapatiyor benimde ekran kayaliklardan seke seke denize ucunca cihaz boydan boya baya bir derin cizik oldu ondan sonra cam filmi taktim suan sorunsuz tertemiz gorunuyor ekran

|
    |
    grbzgrbz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serkann2020

kirilmaz cam filmi cizigi kapatiyor benimde ekran kayaliklardan seke seke denize ucunca cihaz boydan boya baya bir derin cizik oldu ondan sonra cam filmi taktim suan sorunsuz tertemiz gorunuyor ekran

Kardeşim hazır cevap vermişken telefonda ki blidirim ışığı hafif üst kasadan da geliyor titanium model benim ki senin telde de aynı şey mi var ? cevap verirsen sevinirim.
    Gmail yeni mail gelince bildirim olarak alamiyorum. Bi tek bu uygulamada var bu sorun. Diger tum uygulamlarin bildirimleri geliyor. Ayarlara falan da baktim. Bildirim falan kapali degil Gmail icin. Sorun nedir bilen var mi?
    |
    |
  • Binbaşı
    1623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar s7 edge ki bildirim ışığı hafif üst kasadan da yansıyor sizde ki telefonlarda da durum aynı mı acaba ?

??
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.