Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nougatı yeniden kurdum,ilk anda tüm güncellemeleri aldıktan sonra root yapmayı denedim ve yaptım ama wifi kopmaya başlayınca yeniden kurmak zorunda kaldım.İlk dikkatimi çeken şey yedeklediğim apk dosyaları öncekine oranla çok hızlı bir şekilde kuruluyor nerde ise yüzde yüz hızlı.
    Nougat ile çok memnun kalacağımız şimdiden belli.
  • Arkadaşlar ses kısma tuşu durduk yerde basılı kalıyor düğme mekaniğinden bahsediyorum.Genelde evden çıktığımda soğuğa birden geçince oluyor ama yine de olmaması gerekir ilk defa görüyorum sizde de oluyor mu ve nasıl düzeltebilirim?
  • Telefon s7. Ayrıca bir defa şarja taktıktan sonra kapandı ve şarj kablosunu çıkarmama rağmen kırmızı yanıyor kalıp 5 dk sonra açmaya çalıştığımda açılabildi. Başına gelen??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip eden var mi ? Parmak izi butonuna basınca direk kilit açma kararli N sürümünde gelir mi acaba .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Njtymn

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Eğer Türkiye CSC'si ile kurduysan da gelmez güncelleme.

Hocam bu csc olayına illaki müdahil olmak gerekiyor mu ?

Ben TR garantili Kasım üretimli bir cihaz kullanıyorum.

Kurarken normal kurdum ama aralık güncellemesini henüz alamadım. Bu güncelleme kimseye mi dağıtılmadı yoksa bendeki cihazda mi sorun var ?

Türkiye romu için aralık güncellemesini diyorsanız yayınlanmadı. Ha yanlış anlaşılmasın Samsung değil malum Türkiye ofisimiz güncellemeyi yayınlayamadı. Ne yaptıkları da belli değil. Keşke güncellemeler global olarak yayınlansa da lanet Türkiye ofisinin elinden kurtulsak.

• BCANG kullanıcısına yanıt
    Hocam ondan değil 3 saat kadar önce pc sürümünde de sorun vardı. Sırf bu yüzden Nisan'dan kalma mesaja yardımcı olmak için alıntı yaptım fark etmeden.

• Bu arada beta4 te, performans modu çeşitlendirilmiş. Geri tuşu ile geriye donerken farklı bir animasyon gelmiş. Şimdilik bunlar dikkatimi çekti .
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam son gördüğüm videolar iştahımı açtı resmen

Animasyonlar filanda güzel olmuş. Note 7 sağolsun S7 ve S7 Edge için kendini feda etti

• 128 mi 200 gb mi sd kart takılabilir??

• quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Takip eden var mi ? Parmak izi butonuna basınca direk kilit açma kararli N sürümünde gelir mi acaba .

Hocam tam olarak demek istediğiniz bu mu bilmiyorum ama ben şuan android 6 sürümündeyim direk parmak izi butonuna basıp ekranı açıyorum kilit ekranı da dahil olarak.

• quote:

quote:

Takip eden var mi ? Parmak izi butonuna basınca direk kilit açma kararli N sürümünde gelir mi acaba .

Hocam tam olarak demek istediğiniz bu mu bilmiyorum ama ben şuan android 6 sürümündeyim direk parmak izi butonuna basıp ekranı açıyorum kilit ekranı da dahil olarak.

Ekran kapalı, önce ekranı uyandiriyorsun sonra açıyorsun. Tıklama yapmadan açmak. Nexus gibi, google pixel gibi, iPhone gibi .

• quote:

quote:

quote:

Kurarken normal kurdum ama aralık güncellemesini henüz alamadım. Bu güncelleme kimseye mi dağıtılmadı yoksa bendeki cihazda mi sorun var ?

Türkiye romu için aralık güncellemesini diyorsanız yayınlanmadı. Ha yanlış anlaşılmasın Samsung değil malum Türkiye ofisimiz güncellemeyi yayınlayamadı. Ne yaptıkları da belli değil. Keşke güncellemeler global olarak yayınlansa da lanet Türkiye ofisinin elinden kurtulsak.

Türkiye ofisinin bu güncellemelere ekstra ne katkısı oluyor ki global olarak yayınlamıyorlar garip bir durum.

Android 7'de kimbilir ne zaman gelir böyle olacaksa eğer.
  • quote:

quote:

quote:

Ekran kapalı, önce ekranı uyandiriyorsun sonra açıyorsun. Tıklama yapmadan açmak. Nexus gibi, google pixel gibi, iPhone gibi .

Elimi hiç çekmeden basılı tutuyorum direk ekran açılıyor hocam. Tuşa basınca elinizi çekmeyin açılır. Okuma sıkıntısı varsa ya eliniz ıslaktır ya buton kirlidir yada kaydettiğiniz parmak izinde sorun vardır silip tekrar parmağınızı tanımlatın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye ofisinin bu güncellemelere ekstra ne katkısı oluyor ki global olarak yayınlamıyorlar garip bir durum.

Android 7'de kimbilir ne zaman gelir böyle olacaksa eğer.

Bende bilmiyorum ki hocam tam bir saçmalık.

• Arkadaşlar bana Hafıza kartı tavsiyesi verirmisiniz S7 Edge için...
  • quote:

Aynen hocam son gördüğüm videolar iştahımı açtı resmen

Animasyonlar filanda güzel olmuş. Note 7 sağolsun S7 ve S7 Edge için kendini feda etti

Note 7 den aldığı olumsuz yorumları bununla gidermeye çalışacak sanırım.Zaten reklamlara ağırlık vermeleride ondandır.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Yok dediğimi anlamadınız. Bilmiyorum tabi dediğim telefonları kullandınız mı ama bir örnek göstermeden olmayacak sanırım. Tabi bunu izleyince ''Lan ne ruh hastası adamsın'' diyeceksin ama takılıyorum şuna :) Yani anlatmak istediğim biz sadece Fingerprint yapmıyoruz aynı zamanda butona tıklıyoruz. Google bu bölümü buton olarak kullanmıyor ancak sadece bir fingerprint te değil, parmağınızla üzerinde yaptığınız haraketleri falan da algılıyor. Benim söylediğim nokta ise bizim butonu çıtlatmadan parmağımızı üzerine koyduğumuzda fingerprint yapması. Şekildeki videoda görüldüğü gibi :) Eminim tek değilim buna takılanlar vardır. Böyle anlatınca garip geldiğinin farkındayım :) .

• Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Şu yeni animasyon, merak edenlere ;

Hazırlayan arkadaş Türk. Belki forumdandır. XDA dan alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 20 Aralık 2016; 21:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oist

Arkadaşlar bana Hafıza kartı tavsiyesi verirmisiniz S7 Edge için...

Ucuz yolu olsun diyorsanız 64 gb Samsung Evo Plus. Linkini verdiğim siteden bir ay önce arkadaşım için aldım orjinal kart yolluyorlar çakma değil. Daha başka model öneremiycem çünkü kullanmadım. Bende de 32 gb olanı var 1 senedir kullanıyorum sorun yaşatmadı hiç.

https://www.webdenal.com/samsung-mb-mc64da-tr_796604.html?gclid=Cj0KEQiAyuPCBRCimuayhb3qqvwBEiQAgz62kRsW9aQjUbKGPI2Olt0KxxMV8cNqwciLA5bz8-irEvkaAuk88P8HAQ

• Musketeer. kullanıcısına yanıt
    basmadan sadece parmağı koymayla açılma gelmez sanırım ama hareket/kaydırmalar gelecekmiş. beta geri bildirimine, yeni versiyon (nougat) için üzerinde çalışıyoruz diye bir cevap vermişti yetkili.
  • 
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.