Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spigen sitesi üzerinden mesaj bıraktım bende. Haftasonu çalışmadıkları için yarın cevap gelir diye düşünüyorum. Net bir tarih verirlerse liquid crystal diye geçiyordu sanırım 41 lira gibi bişeydi kargo bedava sipariş vereceğim. Gönderim tarihi belli olunca yazarım burdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Spigen sitesi üzerinden mesaj bıraktım bende. Haftasonu çalışmadıkları için yarın cevap gelir diye düşünüyorum. Net bir tarih verirlerse liquid crystal diye geçiyordu sanırım 41 lira gibi bişeydi kargo bedava sipariş vereceğim. Gönderim tarihi belli olunca yazarım burdan.

Hocam şeffaf kılıf bu telefonda güzel durur mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: monarch25
    Bu fiyatlardan alan arkadaşlar 6 ay sonra çok pişman olacaklar.Hatta belki 4 ay sonra.

Evet ya. Gerçekten çok haklısın. 3-4 aya kadar en az 250 lira düşer.
    O zaman ne yapayım? 24 ay taksitle şimdi almak yerine 3-4 ay bekleyeyim.
    250 lira düşerse, ayda 1 lira daha az ödemiş olurum. Ufff süper. En iyisi ben 3-4 ay bekleyeyim de ayda 1 lira az ödeyeyim.
    Ya da çok sabırsızlanıyorum. Ayda 1 lira fazla ödeyip 3-4 ay erken alıp kullanmaya mı başlasam bilemedim....

Bazıları için 250 tl nin bir önemi olmayabilir Eyvallah .Benim anlatmak istediğim az biraz bekleyin daha hesaplı-ki daha gerçek-fiyata alın demekti.
    3-4 ay beklesen ölüyor musun?

Neyse zaten attığın mesajda gereksiz yere tartışma çıkarmak peşinde olduğun belli.
    Daha da cevap vermeyeceğim.

• Ben de almayı düşünüyorum ama hemen almayacağım. 2-3 ay sonra 2400-2500 seviyelerine gelir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Ben de almayı düşünüyorum ama hemen almayacağım. 2-3 ay sonra 2400-2500 seviyelerine gelir zaten.

Note 5 çıkalı 8 ay oldu daha 400 tl düştü. S7'ninde 2 3 ayda 2400-2500 seviyelerine inmez. 2 3 ayda 100- 150 tl civarı düşer. Ben zaten LG yüzünden Ocak ayının başından beri telefonsuz olduğumdan dolayı 100 150 tl için daha fazla beklemeyi göze alamadım mecburen telefon çıktıktan 2 hafta sonra almayı düşünüyorum. Kullanabileceğiniz telefonunuz varsa tabiki de beklemek mantıklı.
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bi deniyim dedim. En azından göndercekleri tarih belli olursa sizde istediğiniz kılıflara bir bakarsınız. Ya da siyah kılıf mı baksam diyorum bende karar veremedim açıkçası. Siyahta şeffaf silikon nasıl durur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Hocam valla bi deniyim dedim. En azından göndercekleri tarih belli olursa sizde istediğiniz kılıflara bir bakarsınız. Ya da siyah kılıf mı baksam diyorum bende karar veremedim açıkçası. Siyahta şeffaf silikon nasıl durur.

Siyah silikon güzel durabilir hocam

• 2. kap benim hoşuma gitti ekranı kapatsın istemiyorum.
  • Bana göre exynos un tek eksisi custom rom konusunda snapdragon kadar esnek olmaması. Onun dışında her iki işlemcininde kendine göre avantajları var. Basitçe snapdragon kağıt üstünde gpu konusunda daha iyi. Exynos ta multitasking konusunda daha iyi.
  • S6 edgede almıştım bu arka korumadan cok cabuk asiri derecede çiziliyor ve cihazla arasinda terleme oluyor acikca ben hic sevmedim. 28€ veya 38€ ya almistim parasini haketmiyor bence. Simdi ben sonuncu gosterdiginden siparis verdim s7 edge için.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Sabah arkadaş aldığı linki atmıştı 5 taksitle almış

Kredi kartıma mesaj gelmiyor kart tanımlamak istediğimde sorun bu.

Ykın zamanda kartını değiştirdiysen (4g için falan)
    banka güvenlik nedeniyle şifre göndermiyor.
    Bazı bankalarda internet şubesinden bazılarında atmlerden
    bazılarında da şube giderek bunu çözebiliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: konya

quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Fevkaledenin fevkinde denjr buna tamda axess i iptal ettirecek zamanı bulduk :)

yok öyle bir şey itibar etmeyin sadece tic. k. kartına taksit olur onun dşındaki kartlara taksit yoktur.

bilmeden insanlara yanlış bilgi verme normalde yok ama teknosada bkm üzerinden yapılan telefon alışverişlerinde axess 9 taksit diğer kartlara 5 taksit yapıyor dene istersen sonra yine cevap yazarsın bu arada bkm yi biliyormusun

Hocam çok teşekkürler gerçekten sayende bkm ile Cardfinans Go kartım üzerinden 5 taksitle teknosa dan telefonun önsiparişini verdim :)

hocam finans geçen ay +4 taksitte veriyordu 9 taksite gelmiş oluyordu bu ay oluyor mu bilmiyorum gece 12 den sonra dönem içine düşer 9 taksite bölüp bölmediğini haber edermisin

• Z2 den ben de S7 Edge e geçsem mi diye düşünüyorum...

• Turkcelle ne zaman gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

Ayfon 6sle Samsung s7'yi su testine sokmuşlar birde utanmadan. Videonun sonlarında 6s'in hazin sonuna bakın komedi

Hocam birde tavada yagda kizartma testi var onuda izleyin

• Emre.-. kullanıcısına yanıt
    9 Martta lansmanı var büyük ihtimal ondan sonra gelir en geç 11'inde gelmiş olur.

• GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Herhalde yükleyebilirsiniz, ben aldığım telefonları oldukları gibi kullandığım için bir bilgim yok açıkçası :) Bu arada S7 fiyatı $670, Edge fiyatı $780

• Emre.-. kullanıcısına yanıt
    Benim sorduğum Turkcell bayi 11inde Turkcell tarifeli fiyatları açıklanır, 18inde de cihazı teslim alırsınız dedi. Niye 18ine kadar bekletiyor onu anlamadım. Yanlış biliyor da olabilir bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Ciddi ciddi bu çöpe 2500+ veren olucak

Herhangi bir konuya çöp falan yazan hazımsızlara yapmak istediğim şeyi söylesem sağlam ceza yerim.

Çöpün içinde kokuşmuş hayat süren kişilikler bunlar muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Ciddi ciddi bu çöpe 2500+ veren olucak

Neresi çöp açıklar mısınız? Adamlar eksiksiz telefon yapmış hala yaranamıyorlar millete.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.