Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S7 ve edge için kılıf önerilerini de bir mesajda toplasak faydalı olur cihazı alacaklara.

Samsung'un clear view kılıfları biraz şikayet almış, kendi sitesinde dahi kullanıcı yorumları iyi değil, ekranı çizdiğini söylemişler, aynı kılıfı önsiparişle vermelerine şaşmamalı...

Spigen ve Verus'un bir kılıfı gösterilmişti. Spigen ürünleri önsiparişe açmış. İnce, dayanıklı ve cihaza zarar vermeyen bir kılıf öneriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

https://www.youtube.com/watch?v=NPjb71yfWAk

https://www.youtube.com/watch?v=XV0rL0EQz30&feature=youtu.be&t=394

https://www.youtube.com/watch?v=sssTg8cwYE4

Kisacasi tam bir fiyasko . Inanmayan izler .

Ben ortada fiyasko göremedim. Optimizasyonu berbat GTA oyununda takıldı derseniz komik olur. Ayrıca ortada bir fiyasko varsa o da iPhone'nun facebook uygulamasında ilk başta hafif takılmasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34
    Bende 32gb yeterli diye düşünüp bunu mu alsam diyorum.

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-pro-plus-class10-95mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-md32da-tr-p-FTHFZMD32DATR

İyi de o kadar yüksek hızlara ihtiyacın yok ki. Bence ihtiyacından fazlası gereksiz. İhtiyaç olan depolama.
    O dediğin fiyattan 20 lira daha düşüğüne 64 GB Team Xtreem UHS-I U3 aldım. Tamam, yazma 90MB değil.
    Ama okuma 90MB/sn, fazlasıyla yeterli. Yazma 45MB/sn., gayet yeterli. Kartın kutusunda 4K2K yazıyor.
    4K için de gayet iyi. Ayrıca sizin karttan 20 lira ucuz ve kapasitesi de 2 kat fazla. Niye 2 kat azına 20 lira fazla
    para ödeyesiniz ki, size fazladan getirisi olmayan yazma hızı için? Üstelik aldığım kartta ömür boyu garanti var..
    Linkini isterseniz 66. sayfada paylaştım.

Ne kadar hızlı kart olursa, o kadar performans artar. Okuma hızı kadar yazma hızı da önemli.

Para varsa daha iyi kart alınır, o kadar hızlı karta ihtiyaç yok demek abes kaçar hocam

Team ' in kartı f/p olarak çok iyi fakat en iyi kart olmadığı ortada

Bence o senin nasıl kullanacağına bağlı. Zira telefona kartı taktığın zaman soruyor. Dahili hafıza gibi mi kullanacaksın, yoksa hafıza kartı gibi mi diye. Hafıza kartı gibi dersen, çektiğin fotoğrafları, videoları, indirdiklerini vs. , telefonun hafızasından hafıza kartına kopyalayabiliyorsun. Böylece telefonunun sürekli boş ve en hızlı olan hafızası her an hazır durumda kalıyor. Ama kartı istediğin zaman çıkartıp, başka bir yerde film vs. atabiliyorsun. Ben o şekilde kullanacağım için aşırı yüksek yazma hızına gerek yok. Siz nasıl kullanacaksınız bilmiyorum tabi ama, S7 gibi saniyede 400 küsür MB hızlara sahip SSD gibi bir hafızası olan cihaza, hafıza kartını dahili hafıza gibi takarak yavaşlatmaya niyetim yok. Harici hafıza gibi takıp, hafızası doldukça karta aktaracağım. Bunu yaparken de 90MB ile yazdıracağıma 45 ile yazsın, ama 60 liram da cebimde kalsın. Zira saniyede 45 MB da epey yüksek bir hız. 1 dakikada 2.7 GB yapıyor -ki yeterli bence..

Ben hiç android kullanmadım, iphone kullandığım içinde yıllardır hafıza kartına film yada direk müzikleri atma lüksüne ulaşamadım. Kısmetse S7 alacam. Senin demek istediğini tam anlamadım. Ben çektiğim fotoları, videoları vs. direk hafıza kartına atsın, uygulamalar vs. kendi hafızasından kullansın istiyorum..Bu durumda hangisi uygun olacak. Ayrıca film vs. gibi şeyleri hafıza kartına yükleyipte film izleyebilmeliyim.

Şaka gibi yeminle yıllardır hasret kalmışım SD kart kullanıp istediğin gibi sürükle bırakla video müzik vs. yüklemeye. En son Siemens SX1 de yapmıştım bunu. Apple ın kısıtlamaları yokmu, zaten bu kısıtlamalar olmasa yazılımdaki tek kalesi olan stabilite olayıda kalmaz ya orasıda ayrı...

• Bugun forum istanbul Samsung dan ön ödeme yaparak s7 edge sipariş ettim. 11 Mart kesin alım tarihi ile. 3300 TL samsung VR hediyeli. Yani cihaz bana 3000 e gelmiş olacak.

• Arkadaşlar forumda hata mı var yoksa bizim yorumlar kendi kendine mi siliniyor? Scream, ben ve birkaç arkadaşımızın yazdığı yorumlar silinmiş.
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O deilde batarya olayını merak ediyorum şimdi okadar para verip doya doya kullanamadiktan sonra oda kötü gerçekten 6 saat gibi bi ekran süresinden bahsediliyor ama bakalım arkadaşlar kullanınca gorecez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

Arkadaşlar forumda hata mı var yoksa bizim yorumlar kendi kendine mi siliniyor? Scream, ben ve birkaç arkadaşımızın yazdığı yorumlar silinmiş.

Sanırım forumda var benimde birkaç yorumum gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Bugun forum istanbul Samsung dan ön ödeme yaparak s7 edge sipariş ettim. 11 Mart kesin alım tarihi ile. 3300 TL samsung VR hediyeli. Yani cihaz bana 3000 e gelmiş olacak.

3300 liraya VR ile birlikte nasıl aldınız hocam? VR için +99 TL ödenmiyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Nerdesin kardeşim sen ya

Mesaj attım az önce ama silinmiş...

Konuyu takipteyim hocam merak etmeyin. Şuan böyle davranmak zorunda kalıyorum. Eğer bu halde bu konuya dahil olup yazılanlara cevap verirsem kesin ceza alırım. O nedenle biraz mola vereceğim. Sizlerinde anlayışına sığınıyorum. Sizlere tavsiyem konunun tadını çıkarın. Ne derlerse desinler önemli olan onların değil sizlerin düşüncesidir...

Hepinize iyi forumlar dilerim.

Saygılarımla...

• Gorilla glass 5 gerçekten baya sağlammış. Adam bıçak salladı çivi filan vurdu sadece ufak tefek noktalar var.

Buda kamera performansı. Fotoğrafları gerçekten çok canlı çekiyor. Gece çekimlerine bayıldım. 2.08'deki fokus hızına bakın

• quote:

Bugun forum istanbul Samsung dan ön ödeme yaparak s7 edge sipariş ettim. 11 Mart kesin alım tarihi ile. 3300 TL samsung VR hediyeli. Yani cihaz bana 3000 e gelmiş olacak.

3300 mü yoksa 3299+99=3398 TL mi kardeş?
  • quote:

Arkadaşlar forumda hata mı var yoksa bizim yorumlar kendi kendine mi siliniyor? Scream, ben ve birkaç arkadaşımızın yazdığı yorumlar silinmiş.

Siliniyor hocam yorumlar. Boşverin, takılmayın. Konu sizlerin sayesinde ayakta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 6 Mart 2016; 20:29:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

O deilde batarya olayını merak ediyorum şimdi okadar para verip doya doya kullanamadiktan sonra oda kötü gerçekten 6 saat gibi bi ekran süresinden bahsediliyor ama bakalım arkadaşlar kullanınca gorecez

Bende çok merak ediyorum, yine s7 edge ile ilgili birkaç veri var ama s7 ile ilgili hiç pil detayi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Siliniyor hocam yorumlar. Boşverin, takılmayın. Konu sizlerin sayesinde ayakta...

Hakaret etmediğimiz halde nasıl siliniyor anlamış değilim. Forumda hata da olabilir.
    Sizde kendinizi özletiyorsunuz hocam. Yorumlarınızı eskisi gibi sık sık görmek isteriz. Trollere cevap vermeyin yeterli.

Kafasını dinlesin biraz. Telefonu alınca dayanamaz zaten her ayrıntısını paylaşır bizimle :)
    Şuan inzivaya çekildi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: koxalbuyuk

quote:

3300 mü yoksa 3299+99=3398 TL mi kardeş?

3299 + 99 demişlerdi cumartesi bugune ozel 3299 dediler. Ben 3300 yazdım .hediye Vr i ve 11 mart kesin teslimat şartı ile aldım.
    Hatta arkadasa samsung a7 2016 sordum. 1799 dediler onuda 1699 a indirip kapak hediye ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 6 Mart 2016; 20:37:07 >
  • Evet arkadaşlar bugün itibariyle siyah s7 edge için kaporayı yatırıp ön siparişi verdim 99tl lik vr ile birlikte. Bayinin söylediğine göre 11 de satışa çıkacak ama 12 - 13 gibi elimize gelir dedi, en kötü ihtimalle 14 ünde almış olursunuz cihazınızı dediler. Birde spigen in tough armor unu sipariş ettim bakalım o ne zamana gelir.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Bende s7 pil performansini merak ediyorum, herkes edge alcak healde
    S7 ölü dogdu herkes edge pesinde:)

• Yarin dağıtım basliyor 15 ine kadar elimde olacak dediler heycan basti . yarin cikiyormus bide benim cihaz dagitima ne guzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34
    Bende 32gb yeterli diye düşünüp bunu mu alsam diyorum.

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-pro-plus-class10-95mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-md32da-tr-p-FTHFZMD32DATR

İyi de o kadar yüksek hızlara ihtiyacın yok ki. Bence ihtiyacından fazlası gereksiz. İhtiyaç olan depolama.
    O dediğin fiyattan 20 lira daha düşüğüne 64 GB Team Xtreem UHS-I U3 aldım. Tamam, yazma 90MB değil.
    Ama okuma 90MB/sn, fazlasıyla yeterli. Yazma 45MB/sn., gayet yeterli. Kartın kutusunda 4K2K yazıyor.
    4K için de gayet iyi. Ayrıca sizin karttan 20 lira ucuz ve kapasitesi de 2 kat fazla. Niye 2 kat azına 20 lira fazla
    para ödeyesiniz ki, size fazladan getirisi olmayan yazma hızı için? Üstelik aldığım kartta ömür boyu garanti var..
    Linkini isterseniz 66. sayfada paylaştım.

Ne kadar hızlı kart olursa, o kadar performans artar. Okuma hızı kadar yazma hızı da önemli.

Para varsa daha iyi kart alınır, o kadar hızlı karta ihtiyaç yok demek abes kaçar hocam

Team ' in kartı f/p olarak çok iyi fakat en iyi kart olmadığı ortada

Bence o senin nasıl kullanacağına bağlı. Zira telefona kartı taktığın zaman soruyor. Dahili hafıza gibi mi kullanacaksın, yoksa hafıza kartı gibi mi diye. Hafıza kartı gibi dersen, çektiğin fotoğrafları, videoları, indirdiklerini vs. , telefonun hafızasından hafıza kartına kopyalayabiliyorsun. Böylece telefonunun sürekli boş ve en hızlı olan hafızası her an hazır durumda kalıyor. Ama kartı istediğin zaman çıkartıp, başka bir yerde film vs. atabiliyorsun. Ben o şekilde kullanacağım için aşırı yüksek yazma hızına gerek yok. Siz nasıl kullanacaksınız bilmiyorum tabi ama, S7 gibi saniyede 400 küsür MB hızlara sahip SSD gibi bir hafızası olan cihaza, hafıza kartını dahili hafıza gibi takarak yavaşlatmaya niyetim yok. Harici hafıza gibi takıp, hafızası doldukça karta aktaracağım. Bunu yaparken de 90MB ile yazdıracağıma 45 ile yazsın, ama 60 liram da cebimde kalsın. Zira saniyede 45 MB da epey yüksek bir hız. 1 dakikada 2.7 GB yapıyor -ki yeterli bence..

Ben hiç android kullanmadım, iphone kullandığım içinde yıllardır hafıza kartına film yada direk müzikleri atma lüksüne ulaşamadım. Kısmetse S7 alacam. Senin demek istediğini tam anlamadım. Ben çektiğim fotoları, videoları vs. direk hafıza kartına atsın, uygulamalar vs. kendi hafızasından kullansın istiyorum..Bu durumda hangisi uygun olacak. Ayrıca film vs. gibi şeyleri hafıza kartına yükleyipte film izleyebilmeliyim.

Şaka gibi yeminle yıllardır hasret kalmışım SD kart kullanıp istediğin gibi sürükle bırakla video müzik vs. yüklemeye. En son Siemens SX1 de yapmıştım bunu. Apple ın kısıtlamaları yokmu, zaten bu kısıtlamalar olmasa yazılımdaki tek kalesi olan stabilite olayıda kalmaz ya orasıda ayrı...

Size mesaj attım. Sanırım görmediniz...

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.