Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yağız D.

Yön kilidi yaptım açılmıyor acil yardım

Recovery moda alın telefonu ve sıfırlayın. Başka çözümü yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androios

Hocam iPhone 6s ekranı da düşük çözünürlüklü fakat cayır cayır 4k video çekip oynatıyor. Bence tamamen pazarlama stratejisi. Full HD ekran koyup ekran parlaklığını yine bu seviyede sunmaları durumunda bence günlük kullanımda 2k ekran ile çok bi fark edileceğini sanmıyorum.

DPI degerini yukseltince 2K cok farkediyor.
  • Androios A kullanıcısına yanıt
    Fark etmiyor zaten çünkü ekran 2K olabilir ama IPS ekranda bunun karşılığı 720p. 2K amoled ekran 1080p hazırlanmış test grafiklerindeki detayları eksik gösteriyor, 4K AMOLED belki 1080p IPS e ye denk gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androios

1080p 60 fps candır gerisi heyecandır :)

Bence de full HD çözünürlük telefonlar için yeterli.Bunu abartınca hem pil tüketimi artıyor hem de ısınma sorunları çıkabiliyor.
    Hatta diyebilirim ki S7 nin full HD versiyonu satılsaydı aynı paraya bile hiç düşünmeden onu alırdım.
  • samsung galaxy s7 kullansam 1 yıl sonra şişer mi?
  • Beyler s7 edge aldım bende. bugün ulaştı elime. test menüsünden anladığım her teste baktım bir sıkıntı yok çok şükür başka bakmam gereken birşey varmı. yoksa hattı takıp artık güncellemeleride yapıp kullanmaya başlıyayımmı sizce. teşekkürler.
  • Arkadaşlar hani şu *#0*# menü şeysi varya ondan nasıl çıkabililriz ve o ne işe yarıyor o menüyle neler yapabilirim

• Samsung büyük saçmalamış zaten s7 de. Java bilen bi arkadaşım var ne yapması gerektiğini anlattım bugün yarın çözülür diye düşünüyorum. Sanki Arabistan'da yaşıyoruz ya bide multi-csc nedir arkadaş şiddetle kınıyorum Samsung seni. Bakalım sammobile nin yazılım ekibinede mail attım cevap gelecekmi

• cc_man kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşlar
    s7 edge de hızlı sarj özelliğini 1 kez kaptip sarj ettim tekrar actigimdan beri kablolu sarj ve 6 saat gibi süre veriyor. kabloyu cikar tak yapiyorum bazen hizli sarj a geciyor soket yeri hafif ısınıyor o zaman hızlı bir şekilde sarj ediyor.bazende hızlı sarj gosterip yavas ediyor...
    wipe cache yaptim öncesinde sıfırlama yaptim sorun devam ediyor. sarj aletini baska cihaza taktim yavas dolduruyor. servisi aradim telefonla birlikte sarj aletini istiyorlar.

bu konuda bilgi tecrubesi olan var mi ?
    saygılar

sorun kablodaymiş. çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cc_man -- 11 Temmuz 2016; 21:35:03 >
  • Arkadaşlar yeni bir cihaz almayi dusunuyorum, iphone 6s plus ve samsung s7edge arasında kaldim yıllarca apple kullandım ilk defa tqsarimini cok begendigim Samsung gecmeyi dusunuyorum dubai den 730 dolarq samsung s7edge buldum iPhone 6s plus 64gb ise 900 dolar ne onerirsiniz, cok araştırdım s7edge icin cok zit yorumlar var korkuyorum acikcasi zahmet olmazsa guzelce bilgilendirirmisiniz, sanirim duos versiyonu dubao duty free deki Samsung s7 edge
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynYgt

Samsung büyük saçmalamış zaten s7 de. Java bilen bi arkadaşım var ne yapması gerektiğini anlattım bugün yarın çözülür diye düşünüyorum. Sanki Arabistan'da yaşıyoruz ya bide multi-csc nedir arkadaş şiddetle kınıyorum Samsung seni. Bakalım sammobile nin yazılım ekibinede mail attım cevap gelecekmi

Hocam eskiden s4 note 3 te falan 1 kere avrupa yada rusya rom u yuklediginizde rom multi csc ise icinde tr olmadigi icin o listede en ustte olan csc misal rusya csc sine donusuyordu telefon sonradan tekrar icinde tr olan bir rom yuklesenizde artik sizin cihaziniz rusya csc oldugundan o romun icinde rusya varmi diye bakiyordu olmadigindan csc listesinde en ustteki ulkeyi yukluyordu oda arap csc oluyordu..o zamanlar tr csc ye donmek icin kies le seri no girerek kurtarma yapmak gerekiyordu oda her seri numarasinda işe yaramiyordu.. note 4 te asilmisti bu ams yine böyle bir durum mu var s7 lerde

• 3 gün önce yaptığım batarya kalibrasyonu tam olarak başarılı olamadı bugün yine Google play hizmetleri kendini şaşırdı Android os de %8 de
    Gerçi ekran sürem 6 saatten aşşağı olmuyor ama yinede bir sorun olduğu belli

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: Yağız D.

Yön kilidi yaptım açılmıyor acil yardım

Recovery moda alın telefonu ve sıfırlayın. Başka çözümü yok...

O hataya bende düştüm yön kilidi koydum yön kilidini aynısını girmek çok zor fazla deneme şansıda yok factory reset attım malesef başka türlü açılma şansı yok

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon açık mı hocam?

• Aliexpress ten sipariş geldi sonunda
    Görünüm harika cuk oturdu fiyatına göre idare eder tek eksik tarafı flaş ışığının önündede cam koruma var flaşı engellemiyor ama oradaki nabızölçeri engelliyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Ürün link:
    http://s.aliexpress.com/UZbUfuEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfb2 -- 11 Temmuz 2016; 22:05:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

3 gün önce yaptığım batarya kalibrasyonu tam olarak başarılı olamadı bugün yine Google play hizmetleri kendini şaşırdı Android os de %8 de
    Gerçi ekran sürem 6 saatten aşşağı olmuyor ama yinede bir sorun olduğu belli
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:22:30 >
  • Arkadaşlar yeni bir cihaz almayi dusunuyorum, iphone 6s plus ve samsung s7edge arasında kaldim yıllarca apple kullandım ilk defa tqsarimini cok begendigim Samsung gecmeyi dusunuyorum dubai den 730 dolarq samsung s7edge buldum iPhone 6s plus 64gb ise 900 dolar ne onerirsiniz, cok araştırdım s7edge icin cok zit yorumlar var korkuyorum acikcasi zahmet olmazsa guzelce bilgilendirirmisiniz, duos modelle tek sim kartli modeller arasinda ne fark var bilgi verirseniz cok sevinirim teşekkürler

• HsynYgt kullanıcısına yanıt
    Bizi ortadoğu ve Afrika grubu içine alması da ayrı saçmalık. 20 tane csc var neredeyse. Hadi madem yaptın da default olarak niye Arab Emirlikleri koyuyorsun? Tür yazılımı indiriyorsam csc default olarak tur olması lazım. XSG indirmiyorum ki XSG yapıyor csc yi.

• IdontKnoWw I kullanıcısına yanıt
    Sizin kies ile orjinal csc ye dönme yöntemini ben smart switch ile denedim sonuç yine olumsuz. Bence tek çaresi bu olayın csc dosyası düzenleyip default olarak tur yapmak başka çaresi yok görünüyor

• Herkese merhaba ben note 5 kullanıyorum, tavsiyem üzerine bir yakınıma s7 edge aldırdım ancak parmak izi ile direkt olarak telefonu açamıyoruz. Note 5 de böyle bir sorun yok. Ekran kilidi türü sadece parmak izi olabiliyor ancak s7e de şifre ve parmak izi yazıyor bir türlü sadece parmak izi olarak ayarlayamadik yardım lütfen...
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.