Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda herşey mükemmel ama batarya beni biraz hayal kırıklığına uğrattı
    A510 ile en az en az 6 saat ekran süresi alırdım 8.5 saat ekran süresi aldığım Olmuştu ama s7 öyle değil halbuki ben bu telefona okadar para verdim böyle olmamalıydı inşallah yazılımla ilerde birazdan iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androios

Senkronizasyon açık mı hocam?

Senkron açık wifi açık mobil ağlar açık parlaklık otomatik.

• drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Denerim ama Android os %6 yı geçmemesi lazım. Yazilimsalmidir nedir anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mfb2

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: Yağız D.

Yön kilidi yaptım açılmıyor acil yardım

Recovery moda alın telefonu ve sıfırlayın. Başka çözümü yok...

O hataya bende düştüm yön kilidi koydum yön kilidini aynısını girmek çok zor fazla deneme şansıda yok factory reset attım malesef başka türlü açılma şansı yok

Kilit ekranı sorunu yaşıyorsa reset atmadan sorunu çözmenin bir yolu var. Pc den google play den telefona ulaşıp kilit ekran ayarını değiştirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Kardeş s7 modeliyse 6 saat ekran iyi bir rakam bence. Neyin nekadar harcadığına çok takılmamak gerek çünkü eninde sonunda android cihaz bunlar,benim s7 edge den çok memnun olmama rağmen bazen çok uzun süre bazende daha az süre alıyorum...yani stabil değil

• Yada root atmak:) ama inatla atmayacam root. Çözeceğim bu olayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Tamamıyla yazılımsal. Ancak Android kaynaklı değil, Samsung kaynaklı. Samsung olmayan cihazların hiçbirinde bu sorunu yaşamıyorum.

Önceki telefonum olan Zenfone 5 de aynı Android OS sorunu yaşıyorum. Hâlâ aynı sorunu yaşayanlar var.

• Arkadaşlar hız nasıl ama şimdiye kadar aldıgım en yüksek hız türkiyede bu kadar yüksek hız vereceğini düşünmemiştim hiç bizimkiler fiber altyapıyı iyi döşemişler helal olsun bi şu kotalar olmasa hiç gerek yok kablolu internete
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Hocam ben note 3 ten beri bu sebeple tr rom haricinde hicbir rom yuklemiyorum...csc dosyasinin icinden tr haric digerleri silinirse sadece tr kaldigindan yukleyebilir. Csc nin icinde degisiklik yapinca md5 uyumsuzlugundan dolayi odin hata verebilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Fark etmiyor zaten çünkü ekran 2K olabilir ama IPS ekranda bunun karşılığı 720p. 2K amoled ekran 1080p hazırlanmış test grafiklerindeki detayları eksik gösteriyor, 4K AMOLED belki 1080p IPS e ye denk gelir.

Yok artık LeBron James. Amoled bu kadar dezavantajlı olsaydı Samsung Amoled kullanmazdı ayrıca ips kullanan herkes de 2k ya geçmezdi.

IPS ve Amoled ekranı aydınlatma teknolojileri arasındaki bir fark. Pixel sayısının bununla bir ilgisi yok. Pixel diziliminin de direkt bir ilgisi yok çünkü her iki teknoloji için de farklı pixel dizilimi kullanımı mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: mfb2

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: Yağız D.

Yön kilidi yaptım açılmıyor acil yardım

Recovery moda alın telefonu ve sıfırlayın. Başka çözümü yok...

O hataya bende düştüm yön kilidi koydum yön kilidini aynısını girmek çok zor fazla deneme şansıda yok factory reset attım malesef başka türlü açılma şansı yok

Kilit ekranı sorunu yaşıyorsa reset atmadan sorunu çözmenin bir yolu var. Pc den google play den telefona ulaşıp kilit ekran ayarını değiştirebilir.

Yön kilidinde yok malesef yedek şifre konulmasına rağmen sadece yön kilidi ye açılmak zorunda bırakıyor başka seçenek yok ekranda yani şifre veya mail gibi. Google play ile nasıl oluyor anlayamadım ekran kilidini açmadan pc den telefonun içine girilmiyor zaten
    Samsung bayisine gittim bayramda teknik servisi yoktu bilmemne kilidi varmış kesinlikle içindeki bilgilere ulaşamazlarmış bu cihaza imei bile çakılamıyormuş felan tek çare yazılım veya reset demişti.Vodafone bayisine gittim oda aynı dedi her yanlış girişte bi süre korumaya giriyor artarak 1 saate çıkıyor 3 defa yanlış girilince o 1 saat 4.den sonraki yanlışta 365 gün korumaya alıyormuş cihazı dedi. müşteri hizmetlerini aradım faturalarıyla birlikte teknik servise getirin bakalım diyorlardı factory reset garanti dışı bırakıyor demişti telefondaki kız alakası yok halbuki ben içi zaten boş olduğu için reset atarak kurtuldum

• quote:

Orijinalden alıntı: çokrenkli

quote:

Orijinalden alıntı: Androios

1080p 60 fps candır gerisi heyecandır :)

Bence de full HD çözünürlük telefonlar için yeterli.Bunu abartınca hem pil tüketimi artıyor hem de ısınma sorunları çıkabiliyor.
    Hatta diyebilirim ki S7 nin full HD versiyonu satılsaydı aynı paraya bile hiç düşünmeden onu alırdım.

Katılıyorum bu ekran boyutu için full hd yeterli hatta 5.5'e kadar full hd oldukça yeterli kaldı ki piyasada bir çok 5.5" 720p telefon da mevcut hiç de çöp değil peynir ekmek gibi satıyor milletin de işini görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KartPostal7

samsung galaxy s7 kullansam 1 yıl sonra şişer mi?

1 yıla kalmaz şişer. Şimdiye kadar hangi Samsung telefonu 1 yıl boyunca sorunsuz kullandın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalyst -- 11 Temmuz 2016; 23:26:56 >
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede 1.3multijet punto vardi 1 depo ile 1100km giderdi simdi bmw 320d var 800km gidiyor hemde deposu daha buyuk.. elma ile armutu kiyaslamamak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

1 yıla kalmaz şişer. Şimdiye kadar hangi Samsung telefonu 1 yıl boyunca sorunsuz kullandın?

Hocam 1 yilda teknoloji degisiyor benim hala note3 kullanip cok memnun olan arkadaslarim var hala iphone 5s iphone 6 kullananlar var bana gore o tellerccok kasiyor isiniyor ram i az v.s. ama kullananlar memnun onemli olan senin beklentilerin.

• quote:

quote:

hiç akıllı telefonum bile olmadı. en az 2 yıl gidecek tel lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Fark etmiyor zaten çünkü ekran 2K olabilir ama IPS ekranda bunun karşılığı 720p. 2K amoled ekran 1080p hazırlanmış test grafiklerindeki detayları eksik gösteriyor, 4K AMOLED belki 1080p IPS e ye denk gelir.

Yok artık LeBron James. Amoled bu kadar dezavantajlı olsaydı Samsung Amoled kullanmazdı ayrıca ips kullanan herkes de 2k ya geçmezdi.

IPS ve Amoled ekranı aydınlatma teknolojileri arasındaki bir fark. Pixel sayısının bununla bir ilgisi yok. Pixel diziliminin de direkt bir ilgisi yok çünkü her iki teknoloji için de farklı pixel dizilimi kullanımı mevcut.

Amoledler arasinda bile pixel diziliminde fark var.
    Bu amoled ips olayi tamamen zevk meselesi bana gore ips agzi ile kus tutsa bana amoledin verdigi hazzi veremez seviyorum amoled i ama sende belki ips yi seviyorsundur zevk renk meselesi

• quote:

Orijinalden alıntı: HsynYgt

Samsung büyük saçmalamış zaten s7 de. Java bilen bi arkadaşım var ne yapması gerektiğini anlattım bugün yarın çözülür diye düşünüyorum. Sanki Arabistan'da yaşıyoruz ya bide multi-csc nedir arkadaş şiddetle kınıyorum Samsung seni. Bakalım sammobile nin yazılım ekibinede mail attım cevap gelecekmi

Samsung un csc sistemi ilk çıkardığı Android telefondan beri aynı yaklaşık 7 sene oluyor. Büyük saçmaladıysa bu S7 ile başlamadı.

Google da Androidde baya büyük saçmaladı durduk yerde telefonun pili mi azalır Java bilen arkadaşından rica et Androidi de bir elden geçirsin olmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: furkangunes04

quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Tamamıyla yazılımsal. Ancak Android kaynaklı değil, Samsung kaynaklı. Samsung olmayan cihazların hiçbirinde bu sorunu yaşamıyorum.

Önceki telefonum olan Zenfone 5 de aynı Android OS sorunu yaşıyorum. Hâlâ aynı sorunu yaşayanlar var.

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 17:22:11 >

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.