Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge, Note 7'nin rengine büründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 7'de gördüğümüz mercan mavisi renk seçeneği, telefonun tedavülden kalkmasıyla birlikte şirketin güncel ürün gamındaki en iddialı telefon olan Galaxy S7 Edge'e de uyarlandı. Sahip olduğu özelliklerle ve sunduğu tasarım detaylarıyla Galaxy Note 7 kadar heyecan verici olmasa da, en iyi telefon yarışında zirvenin en güçlü adaynlarından olan S7 Edge, macerası kısa süren abisinin özel rengi olan mercan mavisi ile buluştu.

Telefon dünyasında yaygın olarak gördüğümüz bir renk olmadığı için dikkat çekici bir seçenek olduğu açık. S7 Edge'in çift taraftan kavisli ekranı ve arkasının da cam olmasıyla birlikte merak uyandımayı başaran yeni renk seçeneği, en azından mevcut bilgilere göre ilk etapta belli ülkelere özel olacak. Tayvan ve Singapur gibi ülkelerde piyasaya çıkması beklenen yeni renk seçeneği, Note 7'siz devam eden serüvende bence hızla yaygınlaşacaktır.

Hazır yeni renk seçeneği ile gündeme gelmişken, dilerseniz S7 Edge'in teknik özelliklerini de kısaca hatırlayalım. 5.5-inç boyutunda ve 2560 x 1440 piksel çözünürüğünde Super AMOLED ekrana sahip olan telefonun, ülkemiz ve pek çok coğrafydaki versiyonu Exynos 8890 işlemcisinden güç alırken, belli pazarlarda ise Snapdragon 820 ile sunuluyor. 4GB RAM ve 32/64GB depolama kapasitesi sunan telefon 3600mAh kapasiteli pile sahip.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Galaxy S7 Edge Mercan Mavisi

• Önce bir sakin olun, bir akıllı olun bakalım. Allah Allah diyorsunuzda Allah akıl vermiş. Benzin yanıyor diye kolonya kullanmıyor musunuz yani? Evet Note 7 güvensiz bir cihaz ama bu markanın ürettiği tüm ürünler yanacak anlamına nasıl gelebilir allasen! O zaman bizim firmada Samsung marka kepçe var. Kullanmayalım ne dersiniz? Maazallah patlar falan, hem kocaman alet nükleer patlama gibi birşey olması lazım? Bu arada kullandığınız elektronik ürünlerin %95'i (iphone dahil) Çin' de üretiliyor. Bu neyin kafası yahu? Cahil cahil konuşmayın!!!
  • Mavi rengine aldanmamak lazım. Mavi renkli Katil.
    Reklamda ki hatuna:
    Para için öyle tehlikeli bir ürün ele alınır mı?
    Belki de maket telefon ile çektirdi fotoğrafları...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

Mavi rengine aldanmamak lazım. Mavi renkli Katil.
    Reklamda ki hatuna:
    Para için öyle tehlikeli bir ürün ele alınır mı?
    Belki de maket telefon ile çektirdi fotoğrafları...

Bi bitmediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Ben özür dilerim. Ben sizin Samsung fanı ve bireylerin fikirlerine eleştirilerine tahammülsüz bir insan olduğunuzu bilmiyordum.
    Bir daha benim mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim, Fikir okumak ve Fikir paylaşmak isteyen insanları başta siz olmak üzere rahatsız etmeye hakkımız yok.
    İyi forumlar...
  • muratcool kullanıcısına yanıt
    Bn özür dilerim asıl yazdıklarınız içinde fikir bulamadım. Çok derin anlamlı yazmışsınız. Gidip biraz daha kitap okuyayım

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Sorun değil. Sadece samsung un insan hayatını nasıl hiçe saydığını vurgulamak istedim. O kadar para verip kimse yanmak istemez. Onu anlatmak istedim.
    Ama Huawei çok güzel. kardeşime aldım. çok memnun kaldı.

• quote:

Sorun değil. Sadece samsung un insan hayatını nasıl hiçe saydığını vurgulamak istedim. O kadar para verip kimse yanmak istemez. Onu anlatmak istedim.

zaten cogu insan kardesine hauwei kendine samsung aliyor bu boyle samsung un amacida insanlari yakmak degil para kazanmakti yanlislik yaptilar henuz kimse yanmadi yanmamak icin kullanmayin diyorlar geri getirin parasini alin cok basit denklem bunu surekli gundeme getirmek alerji belitisidir
  • ayrica mavi guzel benim mavi s6 im varrr
  • uranuslu61 U kullanıcısına yanıt
    2 yaşında oğlum var. Samsung televizyon var evde. Sırf ona zarar gelir diye televizyonu bile açamıyorum.
    Samsung kalitesi düştü mü?
    Bir tanıdık Lg daha güvenli dedi. Televizyonu satacağım.
    Allah koruusn bazen çocuğu tv izlerken evde bırakıyorduk. Allah koruusn evim yansa sorun değil de çocuğuma bişey olursa diye korkuyorum.
    Bence Samsung artık güven vermiyor. zaten çinde üretiliyormuş.
  • şuan en ucuz S7 Edge 2435 liraya gördüm ithalatçı garantili,

mi note 2 yi 1500 civarına getirirlerse arkadaşlar, kesinlikle tercih edilir
  • quote:

2 yaşında oğlum var. Samsung televizyon var evde. Sırf ona zarar gelir diye televizyonu bile açamıyorum.
    Allah koruusn bazen çocuğu tv izlerken evde bırakıyorduk. Allah koruusn evim yansa sorun değil de çocuğuma bişey olursa diye korkuyorum.

Önce bir sakin olun, bir akıllı olun bakalım. Allah Allah diyorsunuzda Allah akıl vermiş. Benzin yanıyor diye kolonya kullanmıyor musunuz yani? Evet Note 7 güvensiz bir cihaz ama bu markanın ürettiği tüm ürünler yanacak anlamına nasıl gelebilir allasen! O zaman bizim firmada Samsung marka kepçe var. Kullanmayalım ne dersiniz? Maazallah patlar falan, hem kocaman alet nükleer patlama gibi birşey olması lazım? Bu arada kullandığınız elektronik ürünlerin %95'i (iphone dahil) Çin' de üretiliyor. Bu neyin kafası yahu? Cahil cahil konuşmayın!!!

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Ondan değil de işte marka olarak bende güven vermiyor artık.
    Bende HTC 10 var o daha güvenli ve hızlı geliyor bana.
    Birde ben samsung ta her ürününde yanma patlama var sanıyordum.
    Yine de patlamayan bir telefon yapana kadar Samsung alacağımı düşünmüyorum.
    Aklımız var ki Samsung alıp riske girmiyorum. mesela koskoca iphone bile patlıyor yanıyor. mesela HTC yada Sony yanmıyor. Çünkü kaliteli. Onlarda Çinde yaptırıyor ama içinde gerilim düşürücü olsun transistör olsun kaliteli.

• muratcool kullanıcısına yanıt
    Off ne saçmaladınız. Eğer evli ve çoçuk sahibi olacak yaşa geldiyseniz de böyle yorumlar yapıyorsanız çok yazık size büyüyen sadece yaşınızdaki sayılar olmuş çünkü.

Şimdi Htc yi de satın hemen.
    http://www.milliyet.com.tr/htc-nin-satislari-degil-kendisi-mobildunya-1751739/

Hemen Sony de satın yoksa yalancısınızdır.
    http://www.tekno.net/sony-xperia-bir-gencin-elinde-patladi/

Huawei de satmazsanız bu nasıl yüzsülük diyeceğim.
    http://www.cnnturk.com/teknoloji/huaweinin-yanan-gizemli-telefonu

Siz bişe kullanmayın bu cihazlar size fazla gelir.

• Kizin eline yazik degil mi Boomsung

• türkiye eğitimde sondan dördüncü olmuş, bence birincilik bizim hakkımız.. itiraz etmeliyiz,

• quote:

Şu yazdıklarınızla Huawei fanı olan beni Huawei'den soğuttunuz.
    Bir daha Huawei'nin adını yazılarınızda kullanmazsanız sevinirim.
    İnsanları markalardan soğutmaya hakkınız yok
    İyi forumlar.
  • ERIKCI kullanıcısına yanıt
    kardeşime almamdan mı yoksa memnun olmamız mı sizi rahatsız etti?
  • Koskoca dhde yengemiz de erik gibiymis kütür kütür diyen çıkmadıysa bura baya bi değişmiş

• quote:

akıl tutulması.
  • Resimdeki Koreli Bayana Hasta oldum :) Çıkma teklifi Edecem...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.