Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge detaylı inceleme videosu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Bi sonraki yeni nesil tlf fiytlari 5000 tl olursa sevinirim.... En az 5 tane almayi planliyorum. :))

• büyük emek vermişsiniz, teşekkürler
  • Telefon da iyi ama videonun bir sahnesindeki o uyuyan köpek çok sevimli gerçekten! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 23 Mart 2016; 19:28:26 >
  • Parmak izi okuyucu güç butonu yada home tuşu ile uyandırdıktan sonramı aktif oluyor? Ekran kapalı iken home tuşuna sadece dokunmak (sert basmadan yalnızca parmak dokundurarak mı) yeterli oluyor mu?
    Sırf batarya performansından dolayı almayı düşünüyorum bu cihazı cevaplayabilecek olan varsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametali

Parmak izi okuyucu güç butonu yada home tuşu ile uyandırdıktan sonramı aktif oluyor? Ekran kapalı iken home tuşuna sadece dokunmak (sert basmadan yalnızca parmak dokundurarak mı) yeterli oluyor mu?
    Sırf batarya performansından dolayı almayı düşünüyorum bu cihazı cevaplayabilecek olan varsa sevinirim...

Bastıktan sonra aktif oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani ekran kapalı iken home tuşuna hafif dokunmakla açılmıyor değil mi
  • Evet ekranı uyandırdıktan sonra parmak izi kabul ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal olarak çift hat desteği olan modeli varmı belki Türkiye de olmayabilir. İnternetten karşılaştım. Yoksa çakma versiyonu muydu?

• TeknoSeyir'deki Murat GAMSIZ kadar profesyonelce kamera kıyaslaması yapan birini ülkemizde ben daha görmedim, farklı mekanlarda fotoğraf çekerek ve ayrıntısı ile kıyaslayarak karşılaştırma yapıyor.

Salak salak ofiste çiçeğe böceğe makete resim çekmeler, ofisin balkonundan ofisin önünden resim çekmeler, sabah işe geldim asansörde bi selfie yapayım vs vs.. koskoca DH'sin sen ya biraz çık gez farklı mekanlarda aynı koşullarda detaylı resimler çek veya GSMArena gibi studyo testi yap ve bunları sitene koy, aynı işi ShiftDelete'de yapıyor oda amatör gibi, benim Samsung alma nedenim kameradır ve ben kamerası kötü bir telefonu isterse uçak gibi hızlı olsun almam, benim ilk kriterim kameradır ama ben kendime bakıyorum benim çektiğim resimler bile şu yaptığının işten daha iyi..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.