Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah dostum.
    Bende ayni sekilde android 6.0 icin kurdum.
    Ama ben 4 dosyayi kurmadim belki ondandir.cunku bende csc ulkesi gözükmüyor.
    4 dosyayi odinde ayni ap kismindan mi flashlamam mi gerekiyor.yoksa diger kisimlardan mi sececem.
    Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esasmevzi E kullanıcısına yanıt
    Rom parçalarının isimleri AP-BL-CP-CSC diye başlıyor odin deki bölmelerde de isimler aynı zaten eşleştirip ona göre koy.Hepsi ayrı yerlerde olacak,kontrol edip ondan sonra flaşlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Kabloyu kontrol edin. %50'nin altında iken şarja taktığınızda "hızlı şarj oluyor" ibaresini görmezseniz adaptör ve kabloyu kontrol edin. PC'den, USB ile şarj ediyorsanız normal.

ya bu hızlı şarj sorununu ben tam anlamıyla çözemedim. Benim telefonumda da sorun var bi ara düzeldi gibi oldu ama yine aynı ben s6 edge + kullanıyorum şarja taktığımda %50 den azda olsa fazlada olsa hep kablo şarjı görüyor. Hatta bazen 9 saat kaldı -7 saat kaldı gibi jarj süresi veriyor. Tak çıkar tak çıkr yapıyorum sürekli garantiyemi veriyim telefonumu?
  • stabil 6.0 romu varmi?(turkce)
    varsa nereden indirip nasil yukleyebilirim..
    (noble rom 5.1.1)yuklu

• TugrulGdk T kullanıcısına yanıt
    Dosylarin isimlerine bakinca farkettim dostum.Allah razi olsun sorunumla ilgilendin.
    Dedigin gibi yaptim 4 dosyayi da flash ladim. Wipe yaptim.guncellemeleri denetleyince 6.0oindir yazisi cikti

• Arkadaşlar g925f nin odin yazılımları g925I ya oluyor mu acaba tecrübesi olan varmı ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun arkasinda kasayi kaplayan jelatin mi var banami oyle geliyor

• bcoramik B kullanıcısına yanıt
    arkadaslaar valla ben anamadım allah rızası ıcın teamdan falan yardım edebılecek bır arkadas var mı

0531802217 coramikburak@gmail.com

ben anlasam yapıcam abi korkuyorum telefona bir sey olucak diye :)

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcoramik -- 15 Ocak 2016; 18:52:36 >

• Kendini neden etiketliyorsun dostum yapılmasını istediğin şey nedir yardımcı olmaya çalışayım

• bcoramik B kullanıcısına yanıt
    Ne lazim kardes elimizden geleni yapalim sen soyle baslica bi derdini tek solukta anlatta tam kavrayim.

• Samsung mazisinin en beğendiğim cihazı nedense S6 oldu. Malzeme hissiyatından dolayı da olabilir tabi üstünkörü bi fikir. Ayrıca ön kamerada Sony'nin başarısızlığı bunda da ayrıca etken. Telefon değiştirirsem belki böyle bir şey düşünebilirim. Benim telefonda aile fertlerine devrolur.

Bilmiyorum kullananlar ne düşünüyor. Z2 kullanıcısı olarak yazıyorum ki kamera anlamında hariç genel olarak memnunum.
  • shunter kullanıcısına yanıt
    merhabalar
    ben rom atmam lazım ama bilmiyorum :) 5.1.1 yada daha ustunu yada üstü :)
    http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925I/
    burda da bn kendime uygunu bulamadım kendimi otomatşk etiketliyor . :)

bilğisayarın basında kafamı bitirdim :)

özellikleri aşagıda benim telefonun
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Tamam dostum mesela acuador yazılımını indir onu yükle odinden eğer yukleyemiyorsan önce indir yuklemede ben yardımcı olurum

abi ben odin denemedim cunkı telefona uygunu yazılımı bulamadım
  • bu arada arkadaşlar bu beta muhabeti ne zaman bitti kısa sürdü herhalde kaçırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcoramik

abi ben odin denemedim cunkı telefona uygunu yazılımı bulamadım

Senin telefonun g925I oradaki yazılımlar da senin telefonunun yazılımları ecuador yazılımını indir yukleyelim

TELEFONUN İME FALAN GİDER Mİ YADA SİZ TEAMDAN YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ MÜSAİTSENİZ ? BEN YANLIS BIR SEY YAPMAKTAN KORKUYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcoramik -- 15 Ocak 2016; 20:14:33 >
  • Telefonun imei çakılı mi pasaport kayıtlı mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 15 Ocak 2016; 20:16:35 >
    imei çakılmıyor dediler 131,50 krs verip işettirdim :(

bu abi 19 saatte indiriyor birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcoramik -- 15 Ocak 2016; 20:22:01 >
    Arkadasa direk turkiye romu kurdursak olmaz mi hocam. 925 ten sonraki harf onemli mi ki. Ben cihazı almanyadan aldim. Geldim direk turkiye romu kurdum. Arkadasa da aynisini yapamazmiyiz acaba ?

• 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.