Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

Arkadasa direk turkiye romu kurdursak olmaz mi hocam. 925 ten sonraki harf onemli mi ki. Ben cihazı almanyadan aldim. Geldim direk turkiye romu kurdum. Arkadasa da aynisini yapamazmiyiz acaba ?

custom romlarda sorun olmuyorda official firmware de sıkıntı olur mu bilmiyorum sizinki g925ı iken g925f yazılımı yüklediniz oldu mu ?
    yoksa ben deneyeceğim şimdi hocam deneme yanılma yöntemi ile biliriz :D

bu arada burak kardeşim benimkide imei çakılı custom rom çok yükledim uçmadı şimdi resmi yazılım yükleyeceğim uçacak mı uçmayacak mı bakacaz :D
  • Biraz önce tecrübeyle sabitlenmiş bulunuyor g925f yazılımı g925I ya uymuyor tam da düşündüğüm gibi aklınızda bulunsun hepinizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Biraz önce tecrübeyle sabitlenmiş bulunuyor g925f yazılımı g925I ya uymuyor tam da düşündüğüm gibi aklınızda bulunsun hepinizin

Android 6.0.1 in rootlusunu paylasacaklar bugun yarin 925f icin benim cihaz 925i hocam uymazmi diyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Biraz önce tecrübeyle sabitlenmiş bulunuyor g925f yazılımı g925I ya uymuyor tam da düşündüğüm gibi aklınızda bulunsun hepinizin

Android 6.0.1 in rootlusunu paylasacaklar bugun yarin 925f icin benim cihaz 925i hocam uymazmi diyosun

Eğer twrp üzerinden yüklenebilir paket olarak yayinlanirsa bir şekilde yüklenir bizimkilerede hocam ama official firmware olarak yayinlanirsa olmaz ama Samsung hepsine aynı anda yayınlar büyük ihtimalle

• shunter kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle deneme telefona zarar verebilirsin onlar bölgelere göre değişen varyantlardır. Her varyantın romu kendisine özeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TugrulGdk

Kesinlikle deneme telefona zarar verebilirsin onlar bölgelere göre değişen varyantlardır. Her varyantın romu kendisine özeldir.

Merak etme hocam tecrubeliyim bu konuda her halükarda hallederim ama uyarınız için teşekkürler:)

• gece_nemi01 kullanıcısına yanıt
    Aynı varyantın (yani G925I - G925F - G925S gibi) farklı ülke romları kurulabilir ama farklı varyantın yani G925F nin romu G925I ya kurulmaz
  • O zaman arkadas biraz tecrubesizken ugrasmasin. :)) valla benimli 925f ama 925i romu yuklocektim evde misafir var gitsinler diye bekliyodum sen benden de deliymisin :))

• Imei atılıyor mu bu telefona. Benim edge kayıtlı değil daha

• quote:

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

O zaman arkadas biraz tecrubesizken ugrasmasin. :)) valla benimli 925f ama 925i romu yuklocektim evde misafir var gitsinler diye bekliyodum sen benden de deliymisin :))

Evet hocam ben pek umursamam kapanırsa da uğraşır açarım sorun yoktur :)

• G925f icin 6.0.1 yayinlandi arkadaslar ama maalesef deneyemiyorum malum 925i cihaz :)

• quote:

G925f icin 6.0.1 yayinlandi arkadaslar ama maalesef deneyemiyorum malum 925i cihaz :)

Benim cihaz G925f

Resmi rom yayınlandı mı?
  • SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Beyler bu nalet şeyler nedir ne zaman chromu açsam çıkıyor bilen biri varmıdır?

• O acilan sekmeyi kapat. Buyuk ihtimal viruslu bir yere girmissin sakin tamama falan basma. Sekmeyi kapat daha da ayni yere girmedigin surece cikmaz.

• gece_nemi01 kullanıcısına yanıt
    Kapattım ama chromu actıgımda bir yere girmek istediğimde tekrar çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Kapattım ama chromu actıgımda bir yere girmek istediğimde tekrar çıkıyor.

Marketten bir dns değiştirme programı indir hocam dns yi değiştir bir daha çıkmayacaktir inşallah

• quote:

G925f icin 6.0.1 yayinlandi arkadaslar ama maalesef deneyemiyorum malum 925i cihaz :)

Hemen bakıyorum xda ya abi :)
    İniyor şu anda : ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 15 Ocak 2016; 22:16:41 >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Fakat dns ile hiç oynamıyordum neden şimdi dns programına ihtiyac duymak zorundayım telimi sıfırlasam ?
  • crome yi kaldır tekrar kur olmazsa sıfırla düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Fakat dns ile hiç oynamıyordum neden şimdi dns programına ihtiyac duymak zorundayım telimi sıfırlasam ?

Telefondan değil modemden kaynaklanan bir sıkıntı Chrome için verileri sil önbellek temizle yaparsa kısa süre kurtarırsın ama geri bulaşır

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.