Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (929. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fefeyx

hocam bunun için herhangi birşey yapmaya erek var mı, yani rootlu 5.1.1 den geçebilirmiyim deniyorum şu an

edit: kurmaya çalıştım ama twrp kurduktan sonra cihaz logoda kaldı

Benim cihaz g925. bu model için çıktığında deneyip sizinle paylaşırım hocam. Dün direk twrpden flaşlanacak zip çıkmış xdada bakabilirsiniz ona
  • DjYiGiT44 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende telefonu ilk aldığımda sizin gibi zile basar gibi yapıyordum ama sonradan anladım dediğiniz gibi yaptım ama note 5 olan arkadaşta bastığın gibi ekran açılıyor bende onun gibi olsun istiyorum :( ama dediğiniz gibi okuma hızı kötü değil nette okumuştum hızlanacak diye o yüzden sormuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawyer00

Bir haftadır s6yı kullanıyorum. Gerçekten bu sefer güzel telefon yapmış samsung. Ama batarya için aynisini söyleyemiyorum. 3g arada acik. 3.5-4 saat ekran süresi aliyorum. Normalmi acaba?

Normal usta ben 3g ful acik 2saat 50dk filan alıyorum ekran süresi

• Video için sağolun hocam

• turkbey006 kullanıcısına yanıt
    Patladı hocam en son programdan teli kurtardım 5.1.1 de yukleyememistim odindan. Valla çalışan bi kaynak varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Hocam Csc kodu farklıysa görünmüyorsa btu firmware yükle telefonu fabrika ayarlarına sıfırla ve Recovery'de Wipe yap düzelecektir btu görünür

Onceden csc zaten btu ydu.fakat csc ulkesi gozukuyordu. Ama son yukledigim firmware dosyasindan sonra gozukmuyor. Birde hem yuklemeden once hem yukledikten sonra wipe islemi yaparak fabrika ayarlarina donmustum.zaten btu oldugu icin diger dosyalari yuklemedim dadece firmware yukledim.

• ben benim sürümümden bulamadım :)
    bana ulaşabirsen çok yardımcı olursun
    whtps: 05531802217
    eposta: coramikburak@gmail.com / burak@çoramık.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcoramik

ben benim sürümümden bulamadım :)

quote:

Orijinalden alıntı: bcoramik

ben benim sürümümden bulamadım :)

• bcoramik B kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın S6 G925I versiyonu değil mi, sürümden kastın ne anlamadım. Verdiğim linkten dosyayı indirip odin ile flaşlaman gerekiyor.
    Resimdeki hangi program bilmiyorum ama sen AYARLAR-CİHAZ HAKKINDA-MODEL NUMARASI yerinde yazanı nedir onu söyle bana
  • Hocam o verdiğin linkler marshmallow yazılımi mi g925I benim cihaz da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TugrulGdk T kullanıcısına yanıt
    budur ozellıklerı

• odin ile flaaslamak derken normal s3 rom atar gıbı atıcaz dıye bılıyorum

ama buna uygun yok bana epostadan bularak atarmısınız :)
    coramikburak@gmail.com teamdan yardım edebılırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

Patladı hocam en son programdan teli kurtardım 5.1.1 de yukleyememistim odindan. Valla çalışan bi kaynak varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim

Nobleromun yapımcısıyla konuştum EdgePlus için gelecek güncellemeden sonra romun yeni versiyonunu yayınlayacakmış. ben deneyemedim hocam o yüzden bu method hakkında bir yorum yapamayacağım.Sürekli takipteyim düşer düşmez paylaşırım burda buda twrp den yüklemek için yalnız marshmallow boot imgsini odinden flaşlamanız gerekir yoksa açılış ekranında kalır telefon.http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=64816544&postcount=653

• esasmevzi E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu romu 6.0 yüklemek için seçtim yoksa en güncel olduğundan değil ve ben 4 dosyayı da flaşladım.Şu an linkteki romu kullanıyorum ekran görüntülerinden anlaşılacağı gibi csc ülkesi de görünüyor my galaxy uygulaması da var. Eğer en günceli isterseniz sammobile'den indirin bunu kullanma amacım 6.0 geldiğinde ilk alanlardan olmak.

• Gittigidiyor da indirimlerle 1950 TL ye denk geliyor S6 Edge Gold Samsung garantili. Alınır mı sizce?
    Evet s3 flaşlar gibi. (http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925I/) Bu verdiğim link senin telefonun olan g925i nin en son resmi yazılım listesi. Önce bu siteye üye olup ondan sonra buradaki romlardan birini (yeni zelanda romu olabilir) indiriyorsun. Rom 4 parçalı olarak zip içinde gelecek. Youtube videolarından veya sitelerden odin kullanımına bak (özellikle rom parçalarının hangi bölümlere yerleştirildiğini iyi öğren) sonrada flaşla.İyi öğren yoksa telefona zarar verebilirsin.
  • TugrulGdk T kullanıcısına yanıt
    uymaz ıse telefonu bır daha nasıl calıstırıcam yedek nasıl alıcam romun
    yenı zellanda uymuyor galıba :)

yeni zellandada 3 tane rom var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcoramik -- 15 Ocak 2016; 14:20:50 >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Maalesef marshmallow değil, sadece 5.1.1 in resmi romları
  • quote:

Orijinalden alıntı: TugrulGdk

Maalesef marshmallow değil, sadece 5.1.1 in resmi romları

Anladım teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.