Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu alıp niye sallıyorsunuz.. Yok orasından ses geliyor yok burasından.. Alın kullanın işte.. Takılmayın böyle seylere

Edit : Xperia z2 kullanıcısı 😎

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Herzaman devrede olan mekanik bi sistem

• Arkadaşlar bu sallayınca gelen ses benim şimdiye kadar kullandığım I9505-G900H-N9005-N910CQ dada vardı şuan kullandığım G920F'dede. Cihazın fotoğraf, video çekiminde bir sorun yoksa kurcalatmayın cihazınızı. Benim size tavsiyem odur.

Birde 5.1.1 için knox 0x0 root hala çıkmadı mı acaba arkadaşlar ? İnternette bir kaçaraştırma yaptım ama unikernel ile yükleyenler var sanırım ve sadece parmak izi tarayıcı çalışmıyor galiba? bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ? Teşekürler.

Quote:
    Originally Posted by nijoo
    santiargy I have few questions to you
    1. Did you root your G920FD?
    2. Do you have KNOX WARRANTY VOID: 0x1?
    3. Does your finger print and Led work ok ? (is everything work fine with your device?)
    4. What is your Android 5.0.1, 5.0.2 or 5.1.1?
    5. Is able to flash Alliance Framework v3.1 - 5.1.1 without NOX WARRANTY VOID: 0x1?
    Please reply for my questions Thank you.

yes. Started with pingpong root. that one leaves the knox untouched. But if you want to start messing with kernel, bye bye Knox.
    They work ok. Unikernel and XtreSoLite have resolved that.
    it was 5.0.2. now on 5.1.1.
    Alliance Framework doesn't work on FD as far as I know. (but you would have found that on the forum... I posted that there )

• Arkadaşlar merhaba,
    Ben bu Androide çok merak sardım ama maalesef kullanmadım. Önceki yazılarımda görebilirsiniz, bana zor geldi yani o kadar techno olamadım.
    Saticam telefonu, sahibinden falan koymadan once buraya yazayim dedim ilgilenen olursa diye.
    S6 Edge gold
    Iki tane orjinal kapak var.
    Kutusu herseyi yerinde tam.
    Kullanamadim dediğim gibi kutusunda duruyor.
    Kayıtlıdır kendim kaydettirdim geçen ay. Zaten 1 aylık.
    2 bin liraya vericem.
    Ilgilenen olursa ozelden yazabilirsiniz.
    Teşekkür herkese

• Arkadaşlar telefonu ilk aldığımızda güncellemeleri bilgisayardan mı yoksa telefon üzerinden mi yapmak gerekli?

İlk açtığımızda bataryayı tamamen bitirip şarja mı takmak lazım yoksa bitirmeden direk şarja takmak mı gerekli?

• yeni güncelleme vs ile kameranın çektiği fotoğraflarda kalite artışı oldumu ?
    son olarak en son seri cihaz hangi koda sahip onu almak istiyor arkadaşım . ben daha karar verremedim z5i beklemeediyim ..

• Merhabalar loş ışıkta ön kamera çekiminde 20 ye yakın mavi nokta çıkıyor bende. Bununla ilgili servise veren oldu mu teli olduysa ne yaptılar? ??
    Hayırlı günler

• Güncellemeyi istediğin şekilde yapabilirsin farketmez, bataryayı genelde yüzde 15 altına düşünce sarj edersin çok zorda kalmadıkça, batarya hücreleri tam boşaltıp sonra doldurmak herzaman sarj ömrünü uzatır

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Hız olarak zaten nokta koydu. Geri yükleme hızı g4'ün ramden çağırma hızından fazla. Guncelleme geldiginden beri reset yapmamistim bugun %90 ram dolulugu oldu 2-3 hafta oldu resetsiz ama artik wifgetler yeniden yuklenmeye baslamisti. Simdiler %66 %75 civari. Ama dediginiz gibi lmk sorunu olmasaydi telefon bu islem gucuyle bazi laptoplara ciddi rakip olurdu. Beni rahatsiz etmiyor 8 uygulamaya kadar yeniden baslatma yok ama boyle kullanan insanlarda var dogrusu.

hangi telefon edge plus mı note5 mi s6 mı

• beyler kolay gelsin . bende s6 edge kullanıcısıyım . telefonu garantiye vermeyi planlıyorum . bundan once lg g3 kullanıyordum . forumdakı arkadaslarla konusmustum hangi sorunlar var ortak sorunlar ne demiştim . onlarda bana genel sorunlar şöyle böyle filan demişlerdi . garantiye bu sorunları yaz sıfırını gönderirler demişlerdi bende öyle yapmıstım sıfırını göndermişlerdi . şimdi bu s6 edge telefonu verecegim garantiye . öncelikle nereye vermeliyim garantiye ? aveadan almıstım telefonu . onlarda teleservise ver dediler yada samsunga ver direk dediler . bende kararsız kaldım . sizlerin deneyimleri sonucu nereye vereyim telefonu ve hangi sorunları yazayım ? bende olan suanki sorun şebeke ve ekran sararması . neler yazabilirim ? batarya vs vs . yardımlarınız için şimdiden tesekkürler .

• edge

• quote:

Orijinalden alıntı: Lampetia

Arkadaşlar bu sallayınca gelen ses benim şimdiye kadar kullandığım I9505-G900H-N9005-N910CQ dada vardı şuan kullandığım G920F'dede. Cihazın fotoğraf, video çekiminde bir sorun yoksa kurcalatmayın cihazınızı. Benim size tavsiyem odur.

Birde 5.1.1 için knox 0x0 root hala çıkmadı mı acaba arkadaşlar ? İnternette bir kaçaraştırma yaptım ama unikernel ile yükleyenler var sanırım ve sadece parmak izi tarayıcı çalışmıyor galiba? bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ? Teşekürler.

Quote:
    Originally Posted by nijoo
    santiargy I have few questions to you
    1. Did you root your G920FD?
    2. Do you have KNOX WARRANTY VOID: 0x1?
    3. Does your finger print and Led work ok ? (is everything work fine with your device?)
    4. What is your Android 5.0.1, 5.0.2 or 5.1.1?
    5. Is able to flash Alliance Framework v3.1 - 5.1.1 without NOX WARRANTY VOID: 0x1?
    Please reply for my questions Thank you.

yes. Started with pingpong root. that one leaves the knox untouched. But if you want to start messing with kernel, bye bye Knox.
    They work ok. Unikernel and XtreSoLite have resolved that.
    it was 5.0.2. now on 5.1.1.
    Alliance Framework doesn't work on FD as far as I know. (but you would have found that on the forum... I posted that there )

Arkadaşlar fikri olan yokmu?

• İyi akşamlar. Eşimde s6 var durup dururken ön kamerada bulanıklaşma oldu kamera ayarlarını sıfırladım, telefonu yeniden başlattım fakat yine de düzelmedi. . Bu sorun nedir acil yardım lütfen donanımsal bişey mi bu?

• S6 ve S6 Edge deki scrolling lag (kaydırırken oluşan takılmalar ve animasyonlardaki takılmalar) ı görmezden gelenler veya yalanlayanlar veya fark etmeyenler(?) için kanıt:GPU görüntüleme profilinden bunu doğrulayabilirsiniz.Resimlerde yeşil yatay bir çizgi var.Eğer dikey çubuklar bu çizginin üstüne çıkarsa GPU, görüntülenmesi istenen içeriği render edememiş demektir.Render edememişse kaydırırırken bazı takılmalar oluyor demektir.Ayrıca Lollipop un 60 fps standardının da altına düşmüş demektir.Çubuklar ne kadar yüksekse takılma derecesi o kadar büyük.SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• S6 ve S6 Edge deki scrolling lag (kaydırırken oluşan takılmalar ve animasyonlardaki takılmalar) ı görmezden gelenler veya yalanlayanlar veya fark etmeyenler(?) için kanıt:GPU görüntüleme profilinden bunu doğrulayabilirsiniz.Resimlerde yeşil yatay bir çizgi var.Eğer dikey çubuklar bu çizginin üstüne çıkarsa GPU, görüntülenmesi istenen içeriği render edememiş demektir.Render edememişse kaydırırırken bazı takılmalar oluyor demektir.Ayrıca Lollipop un 60 fps standardının da altına düşmüş demektir.Çubuklar ne kadar yüksekse takılma derecesi o kadar büyük.SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Takılmalar oluyor evet, samsungun amoled kullanmasından ötürü sanırım bu, 60 fps veremiyor diye biliyorum amoled, sanki bi yerde öyle okudum

• S6 her ne kadar rakiplerinden daha hızlı işlem yapsa da takılma konusnda iphone htc ve sony amirallerinin yanında eski cihazlardaki gibi takılıyor ben 2k ya bağlayacam değil çünkü clash of clans ta yandan ekranı çekince m9 vs.. telefonlarda takılarak geliyor ama s6 da yağ gibi akıyor fakat arayüzlerde m9 z3+ vs. Akıyorken s6 takılıyor... değişik

• aynısı bizim arkadaşta oldu garanti kamerasını deiştirdi 1 hafta kadar sürdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: fromhunt

quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Hız olarak zaten nokta koydu. Geri yükleme hızı g4'ün ramden çağırma hızından fazla. Guncelleme geldiginden beri reset yapmamistim bugun %90 ram dolulugu oldu 2-3 hafta oldu resetsiz ama artik wifgetler yeniden yuklenmeye baslamisti. Simdiler %66 %75 civari. Ama dediginiz gibi lmk sorunu olmasaydi telefon bu islem gucuyle bazi laptoplara ciddi rakip olurdu. Beni rahatsiz etmiyor 8 uygulamaya kadar yeniden baslatma yok ama boyle kullanan insanlarda var dogrusu.

hangi telefon edge plus mı note5 mi s6 mı

Note 5

• Valla tip tutuyorlar hiç düşünme hele cerrahpaşa hacettepe falan kesin git türkiyede yapılabilecek en paralı makamı olan tek meslek diğer bölümler yanından geçemez ha ben zenginim paraya ihtiyacım yok diyorsan mühendislik seç boun mu bilkent odtu mi karar ver
  • 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.