Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme ile kamera kalite sinde artış oldumu hiç fotoğraf kalitesi olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

s6 edge alarak bende aranıza katıldım. telefonun stock romu gayet akıcı ve güzel. ben custom roma geçmektense gereksiz uygulamaları kaldırmak istiyorum. kaldırmam gereken uygulamaları söyleyebilir misiniz?

ben anlık hava durumu , s voice , google+ , hangouts, s health ,galaxys apps gibi şeyleri kapattım arka planda çalışan şeyler bunlar çünkü

• Arkadaslar su an ekran suresi 3 gibi degerler aliyorum.Elimdeki cihaz cok yeni,arka planda kullanmadigim tum uygulamalari kapattim.Acaba pil yeni oldugu icin mi ve zamanla artiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: qweto

Arkadaslar su an ekran suresi 3 gibi degerler aliyorum.Elimdeki cihaz cok yeni,arka planda kullanmadigim tum uygulamalari kapattim.Acaba pil yeni oldugu icin mi ve zamanla artiyor mu?

Gunluk bir kullanimda 3g full acik ise 3 saat normal bence.Wifi ya da 3g acik oldugunda cihaz beklemede d3 sarj yiyor.Dun gece herhangi bir internet baglantim yoktu mışıl mışıl uyumus hic sarj yememis mesela.

• Lemans kullanıcısına yanıt
    3 saat ekran acik suresi cidden cok kotu 3g ile kullanimda.Eski s6 ima dikkat etmemistim ama bu bariz hizi iniyor.umarim pil yenidir diyedir ama degilse son guncelleme felaket olmus.

• quote:

s6 edge alarak bende aranıza katıldım. telefonun stock romu gayet akıcı ve güzel. ben custom roma geçmektense gereksiz uygulamaları kaldırmak istiyorum. kaldırmam gereken uygulamaları söyleyebilir misiniz?

1 ay sonra şişip kasacak custom rom aramaya baslayin simdiden bnce.bn de ariyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

ben anlık hava durumu , s voice , google+ , hangouts, s health ,galaxys apps gibi şeyleri kapattım arka planda çalışan şeyler bunlar çünkü

Hocam nasıl kapatıyoruz bu arka planda çalışan uygulamaları?

• Arkadaşlar WhatsApp bildirimleri geç ve toplu şekilde geliyor nasıl düzeltebilirim?

• Gece yüzde 10 a yakın şarj yiyor telefon uyku modunda. Sıkıntıyı bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

• Arkadaslar ben bir seyi bulamadim bu menu gecislerinde kaydirdigimiz zaman deste gorunumu yada 3 boyutlu olarak kaydirma ozelligini nasil ayarliyoruz. Misal farkli temalarda farkli sekilde menu kayiyor

• G3 ten bile hizli sarj tuketiyor. 2 saati gecmedi daha 3 5 saat alanlar nasil kullaniyor acaba. Durdugu yerde en cok tüketen telefon. Zamanla duzelir insallah.

• En az kullanım 3.30 saat. standardım 4-4,30 saat benim önceki s6 mdada böyleydi tel normal şartlarda en az 4 saat verir anormal kullanımda da 3-3.30 şarj gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranselona -- 19 Eylül 2015; 21:16:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende S6 Gold Kullanıyorum Telefon Hakkındaki Düşüncelerimi Paylaşıyım Performans Olarak Süper Bir Telefon Yaklaşık 20 Tane Oyun, Sosyal Medya Uygulamaları Yüklü Ve Aktif Olarak Kullanıyorum Hiçbir Sorunla Karşılaşmadım Kasma Ram Şişme Sorunu Falan Olmadı Geçişler Gayet Hızlı Ancak Oyunlarda Isı Normalken Normal Arayüzde Diğer Telefonlara Göre Biraz Daha Fazla Isınıyor. Batarya Konusunda ise Ekran Sürem İlk Aldığımda Güç Tasarrufu Kapalı Parlaklık Yarıda 5 Saat Falandı Sonra Nedense 1 Ay Gibi Bir Sürede Düştü Normal Kullanımda 2.5 - 3 Saat Ekran Süresi Alıyordum Telefonu Fabrika Ayarlarına Döndürüp Tüm Ayarları Optimize Ettim (Gereksiz Sensörleri Kapattım, Gereksiz Uygulamaları Devre Dışı Bıraktım, Smart Manager'de Uygulamaları Otomatik Durdur Falan Ayarladım, İnternette Gördüğüm Batarya Kalibrasyonu İşlemini Uyguladım) Şuan Güç Tasarrufu Kapalı Parlaklık Yarıda Eskisi Gibi 5 - 5.5 Saat Ekran Süresi Alıyorum. Ben Normalde Telefonlarımı Güç Tasarrufunda Kullanırdım Ancak Bu Telefonu Güç Tasarrufuna Aldığımda Telefon Anormal Kasmaya Başlıyor Uygulamaların Geç Açılması Falan Normal Ancak Facebook'da ,Telefonun Ayarlar Kısmında Yani Telefonu Yormayacak Yerlerde Bile Görüntü Seke Seke Gidiyor Kullanılmayacak Kadar Rahatsız Ediyor Beni Son 10 Sayfayı Okudum Ancak Bu Soruna Deyineni Falan Görmedim Benden Başka Böyle Bir Sorun Yaşayan Varmı? Bu Arada Soran Olursa Wi-Fi Daima Açık Olarak Seçili Yani Uykuda Ve Normal Kullanım Sırasında Hep Açıktı 3g'yi Hiç Açmadım.

• Arkadaşlar bu telefonda çift tıklama ile ekranı uyandırma/kapatma yok mu? Fiziksel tuşları kullanmadan ekranı nasıl açabiliriz?
  • Note 5 e gectigim icin s6 edge kiliflari satiliktir, goz gezdirmenizi oneririm.

Orjinal Kiliflar
  • s6 da note 4 teki gibi hızlı şarj özelliğini kapatamıyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

s6 da note 4 teki gibi hızlı şarj özelliğini kapatamıyor muyuz ?

note 4 de samsung un verdiği bir özellik sayesin demi kapatılıyo ? s6 da kapatılmıyo diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

s6 da note 4 teki gibi hızlı şarj özelliğini kapatamıyor muyuz ?

note 4 de samsung un verdiği bir özellik sayesin demi kapatılıyo ? s6 da kapatılmıyo diye biliyorum.

pil seçeneklerinde kapatma seçeneği var.
  • merhaba arkadaşlar,

benim sıkıntım KAMERA!!! sizlerde de oluyor mu?

kamerayı açtığımda ilk başta BULANIK bir görüntü geliyor bekliyorum ama 10 saniye sonra falan kendine geliyor,

ancak telefonu salladığım zaman hemen düzeliyor bu neden olabilir?

telefon s6 edge.
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.